Prolog

5. srpna 2008 v 13:10 | Leenikk |  Lost in Memories
Dobře, mno. Je tu prolog k nové povídce Lost in memories. Věnuji ho Martnce, která mi včera pořád nedávala pokoj, ať už to sem dám a také Esmikovi(mojí sestřence), ke které dneska jedu na dva dny. Dále potom jedu na dva dny do Prahy za bráchou, úplně se těším. Ale zase tím pádem nebudu na pc, takže se omlouvám, všechno doženu později. Jinak tahle povídka bude z doby HP, takže se když tak nedivte. Nový rozcestník bude...brzo! :P

Prolog
Na západním okraji města Cardiff nikdy nepanoval velký rozruch. Bylo to krásné a poklidné město ve Walesu, obzvláště pak západní část, kde žily spořádané rodiny, byly krásné, staré domky s předzahrádkami, kde zločin nebyl ve slovníku slov, kde bylo prostě vše, jak má být. Ale léta klidu přerušil strašlivý čin. Jedna malá rodinka, novomanžele se sotva půlroční dcerkou, byla vyvražděna. Pán a paní Adelovi se přistěhovali do městečka sotva týden předtím, co se udál ten hrůzostrašný večer. Nebyla to obyčejná rodinka, sousedé už předem cítili nebezpečí z jejich strany. Ale jakmile Adelovi přijeli, nic tomu nenasvědčovalo. Paní Adelová byla moc krásná a milá brunetka s výraznýma očima, která házela úsměvy na každého, kdo si to jen zasloužil, a také se pečlivě a s láskou starala o svou jedinou malinkou dceru. A pan Adel byl konzervativní, ale velmi dobrý společník. Paní McKenessová, jejich nejbližší sousedka, ráda vzpomínala na ten týden, který spolu strávili, byly to velice příjemně strávené chvíle. Ale pak, rána osudu zasáhla. Starý, ale útulný domeček byl vypálen a v něm nalezena dva mrtvá těla. Vrchní vyšetřovatel dlouho dumal nad tím, co se mohlo stát a kdo to udělal. A také kde se ztratilo dítě? Ale marně. Tahle vražda byla nevysvětlitelná pro obyčejné lidi - pro nekouzelníky… Co se tedy doopravdy stalo tu noc 17. května?
Cardiff 1980 kolem 11 hodin odpoledne
"Pane, jak je to ještě daleko? A proč jsme se vlastně nepřemístili rovnou tam?" optal se blonďatý chlapík s aristokratickými rysy. Normálně by tenhle mladík byl vůdcem společnosti, ale teď před ním stál sám Pán zla. Lord Voldemort, všemi obávaný kouzelník, který zabil i jen ty, kteří na něho křivě vzhlédli, zúžil oční štěrbiny a výhružně pohlédl na muže po své levici. Blonďákovi po tom pohledu hned sklaplo a zatvářil se potupně a omluvně zároveň. Tohle Pán zla miloval. Stačil jediný nesouhlasný pohled a všichni se mu omlouvali. Už když byl malý toužil mít nade všemi moc a to se mu také splnilo, už je to dávno, co shromáždil nejčistší "přátele", smrtijedy, kteří mu věrně slouží a pomáhají svět zbavit té "špíny" - Mudlů a krvezrádců…
Pán zla se ušklíbl a podíval se do dálky. Byla už noc, slunce už dávno zapadlo, ale on se právě chystal zaútočit na jednu rodinu. Normálně by poslal svoji tlupu, ale tahle záležitost byla spíše osobní.
"Elena Hawk," zamumlal velice tiše, že ho ani jeho společník nemohl zaslechnout. Tak do téhle ženy se kdysi dávno zamiloval, chtěl s ní strávit zbytek života, obětoval by pro ni všechno, ale ona ho prostě odmítnula. Vzala si nějakého havraspárského ňoumu. Mohl teď být úplně jiný člověk. Člověk, který nemá zálibu v zabíjení, člověk, který by měl teď dceru, stejně jako ona a… "Ralph Adel." To jméno prosedil mezi zuby s takovou nenávistí. Už brzy se dočká své pomsty a zabije ho přímo před jejíma nezaměnitelnýma očima. Ty oči, i teď je má pořád v hlavě. Krásné, tmavě hnědé až černé oči, které ho tak okouzlily, když ji poprvé viděl. Bylo to, když šel do 5. ročníku, Elena Hawková přestoupila do Bradavic a hned ji u nohou leželi snad všichni kluci. Ale ona si všímala pouze jednoho a to tichého, ale krutého a velmi bystrého chlapce ze Zmijozelu. Seznámili se hned ve vlaku, kde se srazili a spadli na sebe. Tom Raddle se nezačal omlouvat, jak by to udělal gentleman, místo toho na ni vyjel. Ale hned, jak spatřil její oči a úsměv, se zarazil a začal na ni civět.
"Copak je? Ať ti nevypadnou oči z důlku." Ušklíbla se Elena a rychle od něho odběhla a za chvíli se už zavřela do nějakého kupéčka. Tom ještě dlouho zůstal na chodbě a čučel do prázdna. Až potom se sebral, ale pořád na ni musel myslet. Na ty oči, na její křivky, na její úsměv. Ano, zamiloval se, i když trochu jinak, než jak to obvykle dělávají lidé, ale svým způsobem ji měl rád. O rok později se stali velmi důvěrnými kamarády a přátelství brzo přerostlo v oboustranou "lásku". Ale když se Elena dozvěděla, jak zabíjí mudly, zavrhla ho. Snad jenom kvůli zášti začala chodit s Ralphem Adelem, ale později v něm objevila budoucího partnera a po škole spolu někam odjeli a vzali se. A to Voldemort o ní slyšel naposledy. Až po hodně letech, se dozvěděl, že se právě odstěhovali do Walesu a mají půlroční dceru. Jaká zloba se v něm probudila, jaká tužba po pomstě. Okamžitě si zjistil podrobnosti a teď? Stojí před domkem číslo 15. na Leissterově ulici, jejich nynějším domovem.
Přimhouřil oči, aby se lépe ve tmě porozhlédl. Zaostřil a hned se mu vyjevila představa šťastné anglické rodinky. Dům mohl pocházet z 19. století, byl sice starý a nemoderní, ale zato velice zachovalý a bylo vidět, že minulí majitelé o něj zřejmě dobře pečovali. Dům měl přízemí a dva patra, ale druhé patro byla spíše půda, protože střecha byla až moc nízko, sotva by tam prošlo dítě. Stěnu zdobil zelenající se břečťan, který pokrýval celou východní stranu a už se začínal probojovávat i na jižní. Omítka byla namalována pískovou barvou a střecha byla tmavě rudá. K domku vedl kamenitý chodníček. Zatáčel se doprava k přistavěné terase, kde byly hlavní dveře.
Když Pán zla procházel cestičkou k domu, těžko si všímal okolí. Vnímal jen tu síla, která ho popoháněla vpřed. Jak moc se chtěl konečně pomstít. Za to, jak se musel jednou ráno podívat do novin a vidět oznámení svatby. Znovu se mu to vrátilo před oči. "Dovolujeme si vám oznámit, že slečna Elena Hawk se provdala za Ralpha Adela, dědice velmi slušného majetku…Bla, bla, bla. Voldemort se škodolibě usmál.
"Už brzy, už brzy. Zdechnete všichni. Prvně tvůj povedený manžílek a pak i tvá dcera, jakou radost mi to udělá, vidět tě klečíc a prosíc…" mluvil si v duchu.
"Pane? Už jsme tady," upozornil ho mladík. Na tuhle akci si vybral právě jeho, byl to nováček a měla to být jeho první větší "zabíjárna", a tak proč mu to odepřít? A taky nechtěl, aby se to dozvěděli věrnější smrtijedé. Mladík jím byl sotva týden, nehrozilo, že by se s tímhle někomu svěřoval. Nikoho, krom mála neznal. Ale i tak mu potom pozmění paměť. Nebude zbytečně riskovat.
"Ano," vydechl. "Nikoho nezabíjej, dokud ti neřeknu. Je ti to jasné?" otočil se na něho a mrazivě mu pohlédl do očí. Blonďák zmateně zamrkal a potom malým škubnutím hlavy dal najevo odpověď.
"Skvěle," zabručel. A už natahoval ruku k hůlce, ale rychle se zarazil. Chvíli oba mlčky stáli, až se ozval Pán zla.
"Přece tam nevstoupíme jako burani bez zazvonění, ne?" Pokývl hlavou na mladého smrtijeda a on zvedl ruku a zazvonil. Po chvíli se ozvaly kroky ke dveřím. Brzo už zavrzaly dveře a před nimi se objevila tmavovláska střední postavy s velmi tmavýma očima - Elena Hawk Adelová. Bruneta zůstala překvapeně stát, ruka, kterou otevřela, se začala nesmírně třást a z úst ji vyšel tichý sten.
"Dobrý den, nepustíš nás dál? Dlouho jsme cestovali," objasnil ji formálně kluk, do kterého se kdysi zamilovala. Elena polkla a rukou jim pokynula, aby šli dovnitř. Krátce si přeměřil očima přijímací pokoj, i to málo mu stačilo, aby věděl, že nejsou vůbec chudí. Ba naopak, dědic se nezapře. Pokoj byl v barvách zlata, dominoval mu velký krb, který byl zrovna zapálen. Jiskry z něho dopadaly na perský koberec, vyšívaný snad i zlatem. Tady by se už Pán zla ničemu nedivil. Elena se pořád nezmohla ani na slovo. Ticho prolomil až sám Voldemort, zatímco si s Luciusem sedali na sedačku z kůže, nutno podotknout, že velmi pohodlné. Elena nervózně stepovala před konferenčním stolkem.
"Tak jak pak se pořád máš, Eleno? Vidím, že si žiješ dobře."
"Do-dobře," zakoktala. "Dáte si čaj?" nabídla.
"To je velmi milé, ale myslím, že přitom, proč jsme sem přišli, by bylo velice nevhodné přijímat takové nabídky," odmítl jemně. Malfoy se zasmál. Ale hned, jak ho Pán šlehl rukou, přestal a zase dělal, že nic neslyší. Elena vytřeštila oči.
"A-p-proč-jste-p-přišli?" optala se vystrašeně. On se jenom ušklíbl.
"Vyrovnat účty, lásko." Hned, jak tohle řekl, Elena se začala dusit kašlem a musela se chytit křesla, aby neomdlela.
"Ne," zasténala tiše. Najednou se ze schodů ozval mužský hlas.
"Kdopak to je, El?" Pán zla hned vystřelil z pohovky, aby se podíval tváří v tvář svému protivníkovi. Ten se zamračil a potom pohlédl na svou manželku, která těžce dýchala a v očích se jí zaleskly slzy.
"Konečně se setkáváme, Ralphíku," sykl na něho. Ralph zbystřil a zachmuřil se.
"Tom Rojvol Raddle?"
"Takhle mi neříkej! Crucio!" rozzlobil se Voldemort. Muž se svalil ze schodů až do pokoje a začal strašlivě vřískat.
"Ne!" křikla Elena a padla vedle něho. "Prosím, on za to nemůže," žadonila.
"To se velice pleteš, může za všechno, hlavě že se vůbec takový debil narodil!" zařval a vlna vřískotu se ještě zesílila, jak Pán zla zvětšil sílu mučícího kouzla. Když už se Ralph sotva zmohl na steny, přestal a místo toho pokynul na svého spoluúčastníka, který se spokojeně usmíval. Lucius neváhal a vytáhnul hůlku.
"Avada kedavra." Muž, už mrtvý, spadl do klína své manželky. Vlna pláče přímo zahltila místnost. Voldemort se suše uchechtl. Elena se otočila přímo na něho.
"Tohle ti připadá k smíchu? Tohle?!" zuřila s očima plnýma slzami. Odněkud vytáhla hůlku a chtěla na něho seslat kletbu, ale blonďák byl velmi mrštný a kletbu lehce odvrátil. To už si toho všiml i Pán zla a ženu odzbrojil.
"Tak ty na mě vztahuješ ruku? Ty děvko! Zchcípneš, stejně jako tvůj ubohý manžílek! Nenávidím tě! Avada kedavra," padla už i druhá vraždící kletba. Elena naposledy vydechla a skončila vedle Ralpha.
"Konečně!" zakřičel Pán zla a poté se strašlivě rozesmál, jeho věrný se k němu brzy přidal. Museli se tak smát dlouho, až když jejich neustávající radost přerušil pláč. Pláč dítěte. Voldemort se hned obrátil na Luciuse.
"Zab ho!" přikázal. Lucius poslušně jako beránek a už chvátal po schodech nahoru. Ten, jehož jméno nesmíme vyslovit, šel v jeho patách, ale nejdříve přešel k nehybnému tělu Eleny a z krku ji serval medailón. Krátce si ho prohlédl a poté i rozevřel. Byl ze stříbra, což bylo dosti neobvyklé, a byl zdobený červenými kamínky, rubíny. Uvnitř byl portrét Eleny, na druhé straně medailónu byly vytesány iniciály - E.H.A.
Když Malfoy vešel do dětského pokoje, zůstal Voldemort u dveří. Blonďák už vytáhnul hůlku a namířil jí na malé děťátko, které pořád plakalo. Ale nemohl na něho seslat kletbu.
"Co je?" vyjel na něho vztekle Pán zla.
"Vždyť je to dítě? Sotva se může bránit a navíc má takové… oči jako..?" namítal blonďák. Voldemort nakvašeně zafuněl a přidupal k postýlce. Když spatřil miminko, vřeštící, zmrzl mu škleb na tváři a instinktivně pohladil dítě po malé hlavičce, dítě už plakalo míň. Nevěděl, co ho k tomu vedlo, ale zvedl to dítě a vložil ho do náruči. Mimino přestalo brečet a místo toho rozevřelo svoje očka dokořán, aby se podívalo na nově příchozí. Jeho oči ho tak manipulovaly, jako před léty Eleniny. To dítě se vůbec nepodobalo otci, bylo ve všem jako jeho matka. Zamyslel se. Proč ji nevychovat jako vlastní? Bude to další část jeho pomsty, vyroste z ní bezduchá, zlá vražedkyně.
Nasadil dítěti medailónek s portrétem jeho matky a pokřivil obličej v hnusný škleb.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Láďa Láďa | Web | 5. srpna 2008 v 13:11 | Reagovat

U mě bleskovka č.8 pro 15 lidí ;-)

http://politik.blog.cz/0808/bleskovka-c-8

2 Kris Kris | Web | 5. srpna 2008 v 13:28 | Reagovat

Vypadá to dobře, zajímavé. Doufám, že se dočkám pokračování.

3 Izabela1996 Izabela1996 | Web | 5. srpna 2008 v 14:58 | Reagovat

Zajímavé, hodně mě to zaujalo. Ať už je tu pokráčko, jinak si tě najdu :D

4 luckily luckily | Web | 5. srpna 2008 v 15:26 | Reagovat

no, rozhodně mě to zaujalo!! vypadá to váážně zajímavě!!

povedlo se ti to!;)

5 weruška weruška | Web | 5. srpna 2008 v 16:52 | Reagovat

zajímavý.. začíná tokrásně

6 Anusz Anusz | Web | 5. srpna 2008 v 18:50 | Reagovat

Zaujalo? Zaujalo? děláš si srandu, Bylo to naprosto ohromný!!!!!! Pořád z toho nemůžu. Hned jak jsem najčela tady tak jsem vytřeštila oči a zažal volat natal... a hned potom jsem se dala do čtení!!!!! Je to naprosto... nemám slov. Asi tak dvakrat jsem se zasmála, jinak to bylo strašně poutavé!!!! Snad jsem ani nemrkla, protože opravdu o bylo něco!!! Hned, až budeš mít čas,sepíšeš první kapitolu!!! To je rozkaz!!!:D:d NE sranda, nechci ti rozkazovat :D

Jo a jinak dneska už čti třetí knížku, protože ty dvě předchorí m vůbec nebavili a ke všemu ted ctu knízku, kterou si půjčila natal!!! To je děs!! TAk když tak rychle přešti zakázanou lásku a hned nám to pujč!!!! Tak už radši končim :D

7 Anusz Anusz | Web | 5. srpna 2008 v 19:03 | Reagovat

PS: vražda se stala na moje jmeniny :) BYlo to schválně? :D

8 tarantule tarantule | Web | 5. srpna 2008 v 19:12 | Reagovat

tak na tuhle kapitolovkus e těším prolog je zajimavý :)

9 natusz natusz | Web | 5. srpna 2008 v 19:19 | Reagovat

prostě nádherný začátek, úplně mě to nadchlo, zasmála jsem se, když tam bylo větší zabíjárna, já bych spíš napsala zabíjačka nebo jatka:), ale jinak úplně super, strašně se mi to líbilo, jentak dál a doufám, že budeš psát rychle dál

PS: začala si už číst Lvi a krajka?

10 Mys Mys | Web | 5. srpna 2008 v 22:00 | Reagovat

Hmmmm......

Tak to vypadá zajímavě!

Už se těším na pokráčko, tak šupem!

11 Mys Mys | Web | 5. srpna 2008 v 22:01 | Reagovat

Hmmmm......

Tak to vypadá zajímavě!

Už se těším na pokráčko, tak šupem!

12 martinka martinka | Web | 6. srpna 2008 v 7:43 | Reagovat

děkuju za věnování:-* to je šíleně dobrýýýýýýý, ako kdybys věděla cos mi udělala, já to původně sem to četla už v 11 večer, jenže já strašpitel sem se toho tak bála, že sem musela vypnout kompa skočila do postele a natáhla si peřinu až na hlavu(asi kdyby voldík chtěl přijít:D) no a ty noční můŕy co se mi zdáli pak:D no ale moc se mi to líbí, fakt je to moc moc zajímavé

13 Hannah x) Hannah x) | E-mail | Web | 6. srpna 2008 v 11:42 | Reagovat

Super kapitolka...Menuje se to podobně, jako moje skoro přopravená,,,:D

14 Theresa Theresa | 6. srpna 2008 v 20:08 | Reagovat

Zajimava povidka. Uvidime co z toho bude. :-D

15 Cattgirl Cattgirl | E-mail | Web | 6. srpna 2008 v 20:13 | Reagovat

No bomba! Bylo to krásné!:) Těšim se na další-...x)

16 Mary Mary | 6. srpna 2008 v 21:44 | Reagovat

Fakt se moooc těším!!!! a díky za věnování!!!

17 Hope Hope | Web | 7. srpna 2008 v 14:04 | Reagovat

krásný :o) už se strašně těším na první kapitolku :o) ;o)

18 Tracy Tracy | Web | 7. srpna 2008 v 15:18 | Reagovat

To vypadá slibně, taky se někdy musíš přihlásit, že k tobě moc nechodím. Já poslední dobou nějak nestíhám, ale tohle vypadá dobře......

19 Kritička.anička Kritička.anička | 7. srpna 2008 v 15:41 | Reagovat

Nepíše se pán a paní, ale pan a paní. "zločin nebyl ve slovníku slov" to znamená, že zločin tu znali tak dobře, že jej nemuseli ani dávat do slovníku!?!?!? Já bych napsala: "kde slovo zločin znali lidé jen ze slovníku cizích slov..."

20 Anusz Anusz | Web | 8. srpna 2008 v 12:41 | Reagovat

Fakt hned jak budeš moct, tak přijd. Jo, prijede v sobotu teta Marta :-)))))) už se strašně těším...

A taky se strašně těším až ti to budu vyprávět, tomu neuvěříš, t je fakt drsnééééé!!!!!!!!! Já jsem z toho byla celý den v háji :-)))!!!!!!!

21 Jane Jane | Web | 9. srpna 2008 v 17:41 | Reagovat

Fakt hezké. Nevím, co bych měla napsat. Rozhodně se těším na první kapitolu.

22 Illandris Illandris | Web | 9. srpna 2008 v 19:07 | Reagovat

Páni, to je moc zajímavá povídka. Docela mě udivil ten Voldy. Že by se u něj objevily otcovské pudy?:D Moc se těším na pokračování:)

23 Envy Envy | Web | 11. srpna 2008 v 17:18 | Reagovat

no teda leeni! ja nemam slov! kdyz si psala ze je to z doby HP tak sem si rikala jezis marja to bude blbost ale.... ty voe.... ja nemam co rict!je to tak uzasne napsany! hej fakt a Voldie!!!! muck ja ho mjuluju XD Proste zuzojada parada XD hrozne se tesim na dalsi XD tak si pohybaj XD

24 Jasane Jasane | E-mail | Web | 12. srpna 2008 v 16:45 | Reagovat

Páni... Je to dokonalý!!! Moc se ti to povedlo.. Nepochybuju, že to bude úžasná povídka!!!

25 Eviccka -Sbčko Eviccka -Sbčko | Web | 14. srpna 2008 v 10:17 | Reagovat

Krása

26 Nera Nera | Web | 16. srpna 2008 v 21:39 | Reagovat

Jej, měla jsem za to, že jsem četla a te%d jsem to pročítala znovu a divím se..

Prolog je naprosto bezvadný, vážně strašně krásné napsané..

27 obtaNer obtaNer | E-mail | Web | 3. února 2018 v 6:02 | Reagovat

мне понравился...советую,тем кто не смотрел,посмотрите обезательно - неразачируетесь

---
А где у вас логика? fifa 15 с составами 2016 скачать торрент, скачать fifa 15 16 через торрент а также <a href=http://15fifa.ru/>официальный сайт игры fifa</a> fifasetup fifa 15 скачать

28 Steevkenly Steevkenly | E-mail | Web | 4. června 2018 v 23:07 | Reagovat

what does amoxicillin 500 milligrams do
<a href="http://myamoxilok.com">amoxicillin medscape</a>
lexomil pour dormir posologie de l'amoxicilline
<a href=http://getamoxilok.com#amoxicilina+500>amox clav</a>
alpha lipoic acid liver dosage of amoxicillin

29 Steevkenly Steevkenly | E-mail | Web | 5. června 2018 v 4:22 | Reagovat

walking pneumonia treatment amoxicillin
<a href="http://getamoxilok.com">amoxyclav</a>
sulfur 30k posologie de l'amoxicilline
<a href=http://myamoxilok.com#amoxicillin/clavulanate+875/125>amoxicilina 500</a>
amoxicillin and potassium clavulanate tablets 625

30 Steevkenly Steevkenly | E-mail | Web | 5. června 2018 v 9:15 | Reagovat

amoxicillin tablets otc name for cipro
<a href="http://getamoxilok.com">amoxicillin-clavulanate 875-125</a>
apo-amoxicillin ingredients
<a href=http://getamoxilok.com#amoxicillin+medscape>amox/k clav</a>
tk 500 mg amoxicillin

31 Steevkenly Steevkenly | E-mail | Web | 5. června 2018 v 19:27 | Reagovat

amoxil untuk sakit gigi belakang
<a href="http://getamoxilok.com">amoxicilline 500 mg</a>
nolotil nombre generico de amoxil
<a href=http://getamoxilok.com#amoxclav>amox-clav 500 mg</a>
dichloralphenazone dosage of amoxicillin

32 Kiirakenly Kiirakenly | E-mail | Web | 7. června 2018 v 10:14 | Reagovat

anifalix to amoxicillin can i take z pack
<a href="http://getamoxilok.com">amoxi clav</a>
mesnex dosing for amoxicillin
<a href=http://getamoxilok.com#amox+clav+875-125>para que sirve la amoxicilina</a>
empracet posologie amoxicilline

33 Markkenly Markkenly | E-mail | Web | 6. července 2018 v 19:32 | Reagovat

vichy nutrilogie 2 erfahrungsbericht cialis
<a href="http://cialis-gg.com">cialis pills</a>
belfast boney m tabs cialis
<a href=http://cialis-tt.com#cheap+20mg+cialis>buy generic cialis online</a>

34 Markkenly Markkenly | E-mail | Web | 6. července 2018 v 22:17 | Reagovat

dktp hib hepb bijwerkingen cialis
<a href="http://cialis-gg.com">cialis coupon</a>
www viagra cialis contrareembolso comed
<a href=http://cialis-tt.com#cialis+jelly+online+mail-order+pharmacies>cialis cost</a>

35 Markkenly Markkenly | E-mail | Web | 7. července 2018 v 1:12 | Reagovat

super dmz 20 mg cialis
<a href="http://cialis-gg.com">cialis prices</a>
cialis valium drug interactions
<a href=http://cialis-tt.com#generic+cialis+at+walmart>cialis 20 mg</a>

36 Markkenly Markkenly | E-mail | Web | 7. července 2018 v 4:24 | Reagovat

cialis online lloyds pharmacy online
<a href="http://cialis-gg.com">buy cialis online</a>
karl cialis side effects
<a href=http://cialis-gg.com#cialis+soft+online+mail-order+pharmacies>buy generic cialis online</a>

37 Markkenly Markkenly | E-mail | Web | 7. července 2018 v 10:49 | Reagovat

dulcolax generico de cialis
<a href="http://cialis-tt.com">tadalafil 5 mg</a>
cialis 40 mg uk
<a href=http://cialis-gg.com#cost+of+cialis>cialis tablets</a>

38 Markkenly Markkenly | E-mail | Web | 7. července 2018 v 17:56 | Reagovat

fausse ordonnance cialis dose
<a href="http://cialis-tt.com">buy generic cialis online</a>
cialis brand 5 mg
<a href=http://cialis-tt.com#tadalafil+5mg>buy cheap cialis online</a>

39 Markkenly Markkenly | E-mail | Web | 21. července 2018 v 4:56 | Reagovat

tadalafil cialis 200mg
<a href="http://cialis-easy.com">generic cialis at walmart</a>
acquisto sicuro cialis generico portugal
<a href=http://cialis-easy.com#purchasing+cialis+on+the+internet>generic cialis</a>

40 Markkenly Markkenly | E-mail | Web | 22. července 2018 v 7:26 | Reagovat

brimonidine y timolol generico de cialis
<a href="http://cialis-easy.com">cialis for sale</a>
online pharmacy cialis ukraine
<a href=http://cialis-easy.com#black+cialis+online+mail-order+pharmacies>cialis pills</a>

41 Markkenly Markkenly | E-mail | Web | 22. července 2018 v 21:43 | Reagovat

vendita cialis generico online
<a href="http://cialis-easy.com">buy cialis online</a>
buy cialis online forum
[URL=http://cialis-easy.com#cialis+20mg ]buy cialis[/URL]

42 Markkenly Markkenly | E-mail | Web | 24. července 2018 v 2:08 | Reagovat

keppra 500 mg bijsluiter cialis
<a href="http://cialis-easy.com">tadalafil 20mg</a>
plaquenil generico de cialis
<a href=http://cialis-easy.com#cialis+online>cialis without a doctor's prescription</a>

43 Markkenly Markkenly | E-mail | Web | 25. července 2018 v 1:22 | Reagovat

cialis generic from india
<a href="http://cialis-easy.com">cialis 20mg</a>
oftan cholera 10 mg generic cialis
<a href=http://cialis-easy.com#20mg+cialis>cialis on line</a>

44 Markkenly Markkenly | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 3:18 | Reagovat

ma huang buy online uk viagra
<a href="http://viagra-nice.com">50 mg viagra</a>
hp 1025 drum fiyati viagra
<a href=http://viagra-nice.com#viagra+tablets>buy 50mg viagra</a>

45 Markkenly Markkenly | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 3:59 | Reagovat

2014 viagra coupon
<a href="http://viagra-nice.com">viagra generic availability</a>
buy generic viagra online forum
<a href=http://viagra-nice.com#viagra+online+paypal+uk>online viagra</a>

46 Markkenly Markkenly | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 4:24 | Reagovat

medikinet retard 10mg nebenwirkungen viagra
<a href="http://viagra-nice.com">online viagra</a>
can i buy viagra over the counter in uk
<a href=http://viagra-nice.com#viagra+for+men>viagra</a>

47 viagra coupons viagra coupons | E-mail | Web | 12. září 2018 v 17:50 | Reagovat

This webpage is containing a nice stuff of comical YouTube videos, I loved it a lot.

48 viagra 100 mg viagra 100 mg | E-mail | Web | 13. září 2018 v 17:52 | Reagovat

I like to work on PHP rather than .NET, though .NET offers the feature of drag and drop elements, but I love Personal home pages much.

49 sildenafil 100 mg sildenafil 100 mg | E-mail | Web | 14. září 2018 v 1:16 | Reagovat

Yes, you are correct friend, on a regular basis updating webpage is in fact necessary in favor of Web optimization. Fastidious argument keeps it up.

50 viagra uk viagra uk | E-mail | Web | 14. září 2018 v 3:00 | Reagovat

What's up, just wanted to tell you, I liked this article. It was inspiring. Keep on posting!

51 generic viagra available generic viagra available | E-mail | Web | 14. září 2018 v 14:37 | Reagovat

Right away I am going to do my breakfast, afterward having my breakfast coming yet again to read additional news.

52 viagra uk viagra uk | E-mail | Web | 14. září 2018 v 15:35 | Reagovat

Wow! Finally I got a web site from where I can in fact get useful facts regarding my study and knowledge.

53 viagra coupon viagra coupon | E-mail | Web | 14. září 2018 v 16:25 | Reagovat

Because the YouTube video tutorials are posted at this place same like I also embed YouTube video code at my own web site, for the reason that it is effortless to obtain embedded code.

54 natural viagra natural viagra | E-mail | Web | 14. září 2018 v 16:55 | Reagovat

For hottest news you have to visit internet and on world-wide-web I found this web page as a finest web site for hottest updates.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama