18. Oko za oko, zub za zub

3. srpna 2008 v 12:28 | Leenikk |  Zakázané ovoce
Konečně nová kapitolka a navíc se mi tahle docela líbí. Tak pls komentněte, jak vám. Pokud se jedná o tajemnou osobu, malinkou soutěž vyhrává Izabela1996. Proto ji věnuju tuhle předposlední kapitolku.
Ps: Příště bych chtěla napsat prolog k nové povídce:))

18. Oko za oko, zub za zub

(Sharlotta)
"Jamesi, kde je Sirius?"
Já s Lily a Poberty jsme seděli ve Velké síni a klidně pojídali večeři. Myslela jsem si, že se Sirius někde zdržel, ale teď to bylo asi 10 minut, co se k nám nepřipojil. Proto jsem se optala Jamese, který mi až dosavad nic neřekl. Není se čemu divit, když měl oči jenom pro Lily a ničeho jiného, krom jídla, si nevšímal.
"Co?" zakoktal James a vzpřímil se, teprve teď odlepil oči od své milované. "Jo Sirius! Ten zůstal někde na chodbě. Říkal, že hned přijde. Nevím, kde se zdržel," dořekl a hned se vrátil
"Aha," zamumlala jsem. James se už zpátky obrátil k Lily a právě ji něco pošeptal do ouška, Lily se zaculila. Ale to už jsem je přestala pozorovat a rozhodla se vyrazit naproti Siriusovi.
Vyšla jsem z Velké síně, musela jsem se usmát, jak se všichni cpali. Teda až na ty holky, které trpěly anorexií a komplexy, že jsou tlusté. Podívala jsem se také k Zmijozelskému stolu. Lucius Malfoy měl přední místo s nejlepším výhledem a všechny pozoroval shůry jako král. Pche! Jak ten dokáže být hrdý! Ajajaj, málem jsem zapomněla na tu jeho "srdečnou" a "upřímnou" nabídku. No co, jak vidím, teď má něco jiného na práci. Zrovna se zářivě usmíval na nějakou dí(ě)vku a ta vypadala, že mu při první příležitosti s radostí skočí do postele. Ale co to? Ať hledám, jak hledám, Severuse mezi nimi nemůžu najít. Ale co, je to podivín, kdo ví, kde je. Bez tak je v knihovně. Ušklíbla jsem se nad tím. To je celý on. Ale moc mě mrzí, jak to s námi dopadlo. Snad bych to mohla zkusit ještě urovnat, zvlášť když jsem mu poslala vánoční dárek - zbrusu nový cínový kotlík ve střední velikosti.
Ale to už jsem pelašila chodbou mezi síní a schodištěm, všude jsem se rozhlížela a snažila zachytit aspoň nějaký pohyb nebo zvuk. Ale nic. Popošla jsem až skoro celou chodbou až mě zarazilo spadnuté brnění. Přešla jsem na jinou chodbu, tentokrát temnější. Žádné lampy, prostě jenom čistá tma. Dala jsem se tou chodbou a sotvaže jsem ušla pár kroků, uslyšela jsem nezřetelnou mluvu, a tak jsem šla blíž k centru děje. Když jsem už byla blíž, poznala jsem, že si dva lidé prudce vyměňují své názory. Bylo to velmi prudké, řekla bych, za chvíli se ozvala ozvěna vyřčených kleteb a až u mě bylo vidět světlo všech různých barev. Sebrala jsem poslední odvahu a vykročila vpřed…
(Sirius)
"Byla to jen sázka?"
"To tebe nemusí vůbec zajímat, Srabusi," vyštěkl jsem na něho nevrle. Snape si hlasitě odfrknul a přiblížil se na vzdálenost sotva půl metru.
"Myslíš?" opáčil. Očima jsme se navzájem probodávali, sršela z nich taková nenávist. Málem jsme se do sebe pustili. Viděl jsem, jak je nervózní, ostatně já měl taky co dělat, přesto ani jeden nebyl schopen upustit od očního souboje.
"Takže Sharlotta byla jen pouhá sázka a také podlý nástroj msty, že je to tak?" pokračoval suverénně, já se nezmohl ani na slovíčko.
"Už dávno jsem věděl, že jsi hajzl, ale že bys šáhnul až tak daleko? Tak to si přestřelil, milánku, s mojí sestrou si nikdo zahrávat nebude!" Poslední slova už křičel, já se ani nenadál a už jsem se chytl za nos. Bylo to v jedné sekundě, kdy se Severus rozmáchl a plnou parou mi pěstí vrazil do nosu. Uslyšel jsem silné rupnutí a potom jenom cítil potůčky krve, které mi valily z nosu. Nevnímal jsem bolest, jen nenávist a strašnou zlobu. Tou ránou jsem se svezl na zem. Rukou jsem se snažil zastavit krvácení, ale bohužel z nosu lilo jako z krávy! Teď jsem měl chuť zabíjet, bohužel moji hůlku měl ten proklatec Snape. Až se mi dostane pod ruku, hrozil jsem mu v duchu.
"Copak? Slova došla? Náš milý a všeobecně známý Black teď leží u mých nohou. Stačilo by jednou mávnutí a byl by konec. Konec všeho. Těch let neustálého šikanování, let čekání na pomstu, která se teď, jak vidím, dočkám. Co takhle, aby ses mi poklonil?" Snape se ušklíbl.
"Nikdy," zahřměl jsem suverénně, ale on se chladně zasmál.
"Imperius!"
Svět se se mnou zatočil a já vnímal ten příkaz. V hlavě mám zmatek, někdo mi nakazuje, ať se pokloním, ale druhý zase ať to nedělám. Uááá, další závan bolesti. Ano, ano pokloní se, vzdal jsem se. Sehnul jsem opatrně páteř a jako v transu se poklonil, ani nevím jak, ani nevím komu, prostě jsem jen poslouchal, poslouchal hlas uvnitř…
"Cha-cha-cha-cha-cha," chechtal se, těžko říct, jak. Jestli to byl vůbec upřímný smích nebo škodolibý. Spíše konečné vítězství - konečně uskutečněná pomsta.
"Léta ponižování, léta všech prasáren, co jste mi dělali… Co takhle oplatit stejnou mincí? Byla to moje vlastní kletba a vy, takový hnusní blbečci, jste mi ji vzali." Na chvíli se odmlčel, ale poté na mě seslal jeho kletbu: "Levicorpus."
Moje noha se rázem oddělila od země a vystřelila vzhůru, visel jsem za kotník na neviditelném lanku a slyšel jen ten vítězný smích. Za pár minut ho to přestalo bavit a spustil mě zpátky na zem.
"To si troufneš, co? S hůlkou, když já ji nemám," vyjel jsem na něho.
"Dovol, abych se zasmál, nebyl jsi to právě ty a tvoje povedená partička debilů, co útočí na jednoho jediného kluka, kterému ho už předem oslabíte o hůlku? A navíc to děláte před co nejvíce zraky, aby jste ukázali, jací jste frajeři a co nejvíc mě ztrapnili? Co, nebyli jste to vy?" křičel už tak nahlas, že jsem se divil, že někdo nepřijde.
Trochu mě zahryzalo svědomí, co když má pravdu? Útočili jsme na něho bezdůvodně a navíc v přesile. A proč vlastně? Abychom se utvrdili v tom, že jsme borci? Počáteční neshody se Srabusem přerostly až v úplnou nenávist. Ale nepostavili jsme se mu jako čestný muž, ale pouze jako slaboch. Snape musel nepochybně trpět a myslím, že nejhorší pro něho bylo, že se nemůže nijak bránit. Vždyť měl daleko lepší vědomosti v černé magii, ale nás bylo více. A navíc jsme vlastnili moment překvapení. Tak dost! A co on a jeho Zmijozeláci? Kolik lidí už stihli zmučit? Kolika lidem, už udělali ze života peklo? Tse, proč mám vůbec černé svědomí, dělali totéž a mnohem horší. Ale ospravedlní nás to? Platí pořekadlo Oko za oko, zub za zub? Měli jsme právo mu takhle ničit život ve škole?
"Copak Blacku, hryže tě svědomí? trochu pozdě, ne? Crucio!" Seslal na mě další kletbu. V momentu jsem poprvé ucítil tu strašlivou bolest mučícího kouzla. Jakoby tisíce a mnohem více nožů se zabodávalo do těla a přitom z těla nevyšla ani kapka. Bolest se stupňovala. Moje oči osleply, moje uši ohluchly, moje tělo bylo schopné vnímat pouze tu bolest. Bolest, která pramenila ze zloby a nenávisti. Nemohl jsem slyšet svoje kvílení a už vůbec ne cizí kroky, až pak. Jak se ta bolest vzala, tak rychle se vypařila. Ztěžka jsem oddychoval, ani mě nenapadlo, podívat, čemu vděčím, za chvilku odpočinku od bolesti. Až když se ke mně někdo přihnal a začal mě hladit. Pořád jsem nevnímal, ale sluch a zrak se mi začínal vracet a já spatřil…
"Sharlott," dostal jsem ze sebe. Sharlotta mi podložila hlavu a smutně se na mě usmála.V jejích očích se zaleskly slzy lítosti. Potom se někam obrátila a začala křičet, to mě vrátilo zpátky na zem.
"…jsi hnusný! Jak si to mohl udělat? Copak nevidíš v jakém je stavu?" povykovala. Ach bože, jak já ji miluji. Zastává se mě a přitom na to nemám ani právo. Nerad to přiznávám, ale zasloužil jsem si to. I když vím, že až budu v pořádku, rozmlátím mu hubu. Za tohle ještě zaplatí!
"Sharlotto, ty to vůbec nechápeš! obhajoval se Srabus. Ale Sharlotta se ještě více rozčílila.
"Tady není co chápat! Zmasakruješ tu Siriuse a čekáš, že ti dám za to pusu, nebo co? Už vidím, že jsem se v tobě hluboce spletla." prohlásila s lítostí v hlase. Severuse to ohromilo, na chvíli nebyl schopen slova. Sharlotta se na mě usmála a pomalu mi pomáhala na nohy. Už mi bylo lépe. Jenom slyšet Sharlottin hlas je silný lék a to nemluvím o hlazení a malé letmé pusince, kterou mi před chvílí věnovala.
"Neboj, všechno bude zase v pohodě," chlácholila mě. Byl jsem ji za to nesmírně vděčný. Podepřela mě a já už byl na nohou.
"Sharlotto, on je odporný hnusák, on tě jenom využil. Všechno byla jenom sázka!" zkoušel to ještě Severus. Ne, nesmí nic říct. To né!
"Prosím tě, buď už zticha. Nesnaž se mě oblbnout, protože to se ti nepovede," odsekla mu Shar a už se se mnou pomalu šourala (Anuszko: šoupat banán, že?! :D) po chodbě. Severus hlasitě zaklel, ale pořád to nevzdával. Do prčic, už ani slovo, nebo to bude v háji. Já Sharlott, miluji, ale jestli se dozví, že to byla původně sázka…
"Doprdele, to byla jenom sázka, Sirius. Proč myslíš, že James vyznával lásku Malfoyovi? Protože prohrál sázku a musel ji zaplatit. Shar, posloucháš me?" Severus ji chytl za paži a třásl s ní. Shar se zastavila a na chvíli znejistila, ale hned se zase rozčertila.
"Tak už toho nech. Divadýlka už bylo dost. Je to dost trapné, pořád mě přesvědčovat o takových blbostech."
"Já nemluvím blbosti, sestřičko, tak se ho sama zeptej? Co Siriusi, chceš nám povědět, jak to bylo doopravdy? Že si Sharlottu sbalil jenom kvůli sázky a pomsty? Nebo to chceš snad popřít?" osopil se na mě. Lott obrátila oči v sloup.
"Tak jo, Siriusi, popři to. Až máme od toho idiota, co si říká bratr, pokoj," povzbudila mě a nervózně těkala očima. Zatvářil jsem se bezradně a Severus se ušklíbl. Naposledy jsem pohlédl na Sharlottu, která svraštila obočí a překvapeně na mě zírala. Překvapení však brzo nahradil vztek. Odvrátil jsem oči. Sharlotta mě pustila a já žuchnul na zem. Fyzickou bolest jsem nevnímal, takže jsem to ani neucítil.
"Siriusi, tak sakra mluv! Byla to jenom sázka? Sázka o to, že mě sbalíš? Tak mluv!" zuřila, ale já věděl, že se jí do očí draly slzy.
Proč jsem nic neřekl? Proč jsem se na ni nekoukl? Proč jsem ji to nevysvětlil? Proč? Do prčic!
Do tmy se ozval zvuk podpatků, spěchajících ode mě.
"Teď jsem se konečně pomstil... Ach, jaká škoda, vždyť ty jsi ji měl i možná rád. Ale ona má navíc, než na mudlomilského ubožáka! A Blacku," obrátil se naposledy ke mně, "chcípni."
A potom už taky odešel. Já zůstal v té temné prázdnotě sám…
(Sharlotta)
Utíkám. Utíkám před jedinou láskou, která mě zradila. Jak mi to mohl udělat, vždyť já jsem mu věřila, bláhově si myslela, že mě miluje a on? Smál se mi za zády. A já se ho ještě zastávala a nevěřila bratrovi. Mám takový ztek a zároveň byl plakala bolestí. Zlost mám na sebe, že jsem byla tak blbá. Zastavila jsem se na chodbě a hlavou třískala o stěnu. "Blbá, blbá, blbá…" skřípala jsem zuby. A co teď? Budeme se tvářit jakože nic, že mezi námi nic nebylo, že k sobě nic necítíme? Pche, já mu chtěla pomoci na ošetřovnu, teď bych ho ještě dodělala… Ne to asi ne, neměla bych sílu, na něho vztáhnout ruku.
Teď pro mě neexistoval čas, stála jsem na nějaké chodbě a konečně dala průchod svým citům. Rozbrečela jsem se jako malá holka. A kvůli komu? Kvůli obyčejnému hajzlovi.
Otřela jsem si tváře a snažila zadržet slzy. Musím se vzchopit, aspoň teď. Na začátku chodby jsem uviděla první studenty vracející se z večeře. Fajn, sebrala jsem všechnu zbylou sílu a rychlým tempem jsem přišla k portrétu a už zamířila do ložnice, kde jsem si vzala prášky na spaní a usnula.
Ráno mě probudila Lily, která mnou divoce třásla.
"Co je?" zakoktala jsem rozespale.
"Uf, měla jsem strach. Včera si už spala a dneska jsem na tebe křičela a ty nic. Byla si jako zabitá. A potom jsem uviděla ty prášky a-" vysvětlovala mi ještě trochu nervózní.
"Neboj, až se budu chtít otrávit, řeknu ti to, jo? A teď… Kolik je hodin?"
"Něco kolem 7, takže si musíme hodně pohnout. Už skončily prázdniny a my se musíme vrátit zpět do školy." Lily se zářivě usmála. Njn "šprtka" až na půdu.
Lily šla do koupelny a odtamtud na mě zavolala: "A co se ti vlastně včera stalo? Na večeři ses už nevrátila a teď tu spíš jako zabitá, co?"
Ach ne. Myslela jsem, že je to jenom sen, že jsme pořád se Siriusem šťastni, že to byla pouho pouhá noční můra.
"Promiň Lil, teď nemám náladu ti to vysvětlovat, zeptej se Jamese,, ten v tom má taky podíl," odpověděla jsem ji až příliš naštvaně.
"Copak to moje pako zase něco udělalo?" optala se už se zájmem a vykukla z koupelny.
"Však se ho zeptej, určitě rád ti to poví," ukončila jsem náš rozhovor a honem na sebe něco hodila. Ani jsem se nanalíčila a hřebenem sotva přejela vlasy. Musela jsem vypadat strašně, ještě s mým výrazem.
Co nejrychleji sem seběhla až dolů do síně, chtěla jsem se vyhnout pobertům. Sedla jsem si ke stolu na místo, kde seděli ti největší debilové z Nebelvíru. Tady snad oni nepřijdou, bylo by to pod jejich úroveň. Najednou jsem ucítila, jak mi někdo nepříjemně dýchá na krk. Otočila jsem se a pohlédla na trochu rozzlobeného Luciuse.
"Shar, jak víc, konec prázdnin už bylo včera. Ale ty si tak záhadně zmizela. Ale teď se tě ptám, jak si se rozhodla," řekl důležitě.
"Jo-jo, ty myslíš tam to. No…ehm…" Dívala jsem se po celé síni, jen abych se nemusela podívat do jeho ledových očí. Sakra, co mám dělat, já nechci být jeho děvkou, jako ty ostatní. No co, prostě mu řeknu ne! Už jsem se chtěla točit a odmítnout ho, když jsem spatřila všechny Poborty i s Lil, jak vchází do velké síně. Siriuse jsem přitahovala jako magnet, protože mě hned našel a civěl na nás. Tak fajn. Vstala jsem od stolu a vášnivě Luciuse políbila. Nejdříve byl dosti překvapený, ale potom se sebral a stejně, ba ne více vášnivě mi oplácel. Musela jsem se od něho odtrhnout, i když Lucius očividně nezamýšlel přestat.
Koutkem oka jsem pohlédla na Siriuse, ten vypadal že má chuť zabíjet.
"Takže to znamená ano?" zeptal se úlisně.
"Jistěže, broučku. Jak by sis mohl myslet něco jiného?" Koketně jsem se zasmála a svůdně se k němu přiblížila. Zatočila jsem uvolněný pramen jeho vlasů na můj prst. Zase jsem spatřila Siruse, jak zuří a james ho musel držet, aby se k nám hned nevyřítil. Potom na sebe něco štěkali.
"Tak fajn, kotě. Co takhle zítra v komnatě nejvyšší potřeby?" nabídl a zamrkal.
A co takhle ne? Kurňa, nějak se do toho zamotávám, přece jenom kvůli toho, že jsem chtěla, aby Sirius žárlil, s ním přece neskončím v posteli, ne?
"Ty kanče, jdeš na mě moc rychle! Já ti řeknu kdy, ju? A teď už plav, jinak se na tebe tady vrhnu." Řekla jsem falešně. Mlsně jsem si olízla rty a měla jsem co dělat, abych se nerozesmála, Lucius těžce polkl a vsadím se, že kdybych pohlédla dolů na jeho kalhoty…něco bude v pozoru.
"T-tak jo, j-já už musím," vykoktal ze sebe a už pádil pryč ke zmijozelskému stolu.
Usadila jsem se ke stolu a zakousla se do křupavé topinky.
(Sirius)
Já ho zabiju! Takový vztek jsem už neměl hodně dlouho. On ji políbil přede všema a Sharlotta si to klidně nechává líbit, ba co víc, ona s ním koketuje. Fůj! A teď jak se na něho dívá a…a…ona se olízla? Mám chuť sprostě nadávat a rozbít mu tu aristokratickou hubu.
Už jsem chtěl vykročit, když mě James zadržel rukou.
"Co je?" vyjel jsem na něho vztekle.Dost, co jsem se dneska nevyspal, tak tady na mě čeká takové překvápko v podobě líbající se Shar a Luciuse, a Dvanácterák mi ještě brání, abych tam šel.
"Nezapomeň, že jste se rozešli.Už ti do toho nic není," upozornil mě.
"Nic není? Jaké by ti bylo, kdyby se Lily oblizovala třeba se Srabusem? Chtěl bych tě vidět," reagoval jsem nasupeně.
"Ale to je rozdíl, protože zjistila, že to s ní byla jen sázka a pomsta Srabusovi," provokoval.
"Cože? Jaká sázka? Jaká pomsta? O čem to sakra mluvíte?" ozvala se z nenadání Lil. James zrudnul.
"Ale nic, lásko," chlácholil ji.
"Nic? Sharlotta do sebe vyklopí kdo ví kolik prášků na spaní, teď tu flirtuje s Malfoyem a ty mi tvrdíš, že to nic není? Jamesi Pottere okamžitě to vyklop!" Lily už pěnila vzteky.
"Tak dobře, ale slib mi, že nebudeš vyvádět." Po lehkém kývnutí, James pokračoval, "tak fajn, kdysi, bylo to hodně dávno opravdu, jsme se s Tichošlápkem vsadili, jestli sbalí Sharlottu a taky…"
"A taky co?" vyjela na něho.
"A taky jsme si říkali, že by bylo fajn, kdyby ji sbalil, že bychom se vlastně tak trochu pomstili Srabusovi, že Siri?" To je kretén, my? Snad on!
"To si děláš kozy? Vy jste takoví…" Lil došla slova a hned se řítila k Sharlottě, která seděla na tom nejubožejším místě u nebelvírského stolu.
"Jsme v háji," konstatoval nakonec James.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Izabela1996 Izabela1996 | Web | 3. srpna 2008 v 12:39 | Reagovat

Krásná kapitolka

2 Izabela1996 Izabela1996 | Web | 3. srpna 2008 v 12:40 | Reagovat

Jééé díky. Já si toho nevšimla.

3 luckily luckily | Web | 3. srpna 2008 v 13:52 | Reagovat

takže to byl Sevie!!

docela mě překvapilo, že Shar souhlasila s tím Lucíkovým návrhem, ale to bylo asi proto, aby Siri žárlil..

vááážně moooc krásná!;)

4 Cattgirl Cattgirl | E-mail | Web | 3. srpna 2008 v 13:56 | Reagovat

Tak to je fakt moc x) To s tim Malfoyem a "Něco bude v pozoru" To jsem nemohla a vyprskla jsem smíchy tak, že se divím, že mi obrazovka pod návalem slin nefachla...xD Fak nemůžu... božíííí xD

5 jayne jayne | Web | 3. srpna 2008 v 14:14 | Reagovat

uzasna kapitola..ale to s tym Luciusom si mohla odpustit..teraz sa z toho uz tak lahko nevykruti..rychlo pokracko..neviem sa ho dockat :)

6 martinka martinka | Web | 3. srpna 2008 v 16:48 | Reagovat

teda já nevim co napsat, bylo to totálně skvělý a napínavý, teda tak už sou oba bez holek:D njn kamarádi drží vždycky při sobě:D no už se těším na další kapču

7 Hope Hope | Web | 3. srpna 2008 v 17:33 | Reagovat

nádhera :o) ale je mi jich líto...teda hlavně Sharloty...chudák holka :o( jsem zvědavá, jak to bude pokračovat a moc se těším :o)

8 Anusz Anusz | Web | 3. srpna 2008 v 19:37 | Reagovat

:D:D :-))))))) ne šoupat banán, ale LOUPAT banán!!! :-)))))))) však už jsme si to vyřikaly :-))))))) šoupat nohama, ne šourat nohama :-)))))))

No nic, to jsem se zase nechala unést... však mě znáš....

No, az už se dostanu do komentování, že ehm :-)))))

Co mám furt psát???? JAko vždycky skvělé a úžasné, ale to stejně už víš, tak fakt nvm, co bys ještě ode mně čekala :-)))))

Jinak, zítra můeš očekávat mou neodbytnosti co se týče nočního letu, tak se na to psychicky připrav :-))))))))

9 Tániiička Tániiička | Web | 3. srpna 2008 v 20:51 | Reagovat

nádherná kapča...  je mi líto Siriuse... =( a Sharlloty samo taky =) jo a jako doufám, že chystáš happy end, poněvadž bych to jinak asi nepřežila =P jo a spřátelím ráda =) hned si tě du dát do spřátelenejch =)

10 MarryT MarryT | Web | 3. srpna 2008 v 22:19 | Reagovat

Pěkná kapitolka a Sirimu, ač je to jedna z mých oblíbených postav to cekem i přeji * Severus forever*, to zčásti přeji ;-)

11 Lia Lia | 3. srpna 2008 v 23:10 | Reagovat

nnoo to som necakala..ten zaciatok...ufff..uf...:)..ale pekne:D

12 Illandris Illandris | Web | 4. srpna 2008 v 12:35 | Reagovat

No páni, to bych do Snapea nikdy neřekla. Vždycky byl spíš v koutě a teď? Dokonce použil i crucio a mě bylo Siriuse líto. Ale jinak se mi kapitola moc líbila, a doufám, že se Shar a Sirius usmíří:D

13 Mys Mys | Web | 4. srpna 2008 v 16:49 | Reagovat

Ty krávo!!!! (to není na tebe)

Ten Sevík mu to teda nandal......

No... kapitola je senza!!!

Úplně maxi moc senza!!!

A snad nehodláš zničit "vztah" Siriho a Shar....

To si jako jenom zkus!!!! :D

14 Teresie Teresie | E-mail | Web | 4. srpna 2008 v 18:06 | Reagovat

Skvělý!!!!!! Rychle další!!!

15 Theresa Theresa | 4. srpna 2008 v 18:29 | Reagovat

Ty jo. Uplne uzasny. Se vlastne Severusovi ani nedivim. Ale pekne mu  to nandal. Shar je fakt chudak. Jeden den se rozejit se Siriusem a druhej se cucat s Luciusem. Fuuuuuj!!! :-D

16 tarantule tarantule | Web | 5. srpna 2008 v 19:03 | Reagovat

S luciusem nmo mám ho ráda ale tohle s emi moc nelíbí abych pravdu řekla.. a Siriusovi to patří ale zase Shar ho mohla vyslechnout :D prostě skvělá kapitola

17 Hannah x) Hannah x) | E-mail | Web | 6. srpna 2008 v 11:25 | Reagovat

Ch jo...jestli to nebude hepáč, tak se zastřelím... Krásná kapitolka...Ale ať je to hepáč...:)

18 Mary Mary | 7. srpna 2008 v 10:03 | Reagovat

Nádherná kapitola!!!! S tím Luciusem to je vážně paráda.... to se nám to ještě hodně zamotalo:D ale určitě to dobře dopadne že?

19 Envy Envy | Web | 11. srpna 2008 v 16:41 | Reagovat

jejejej XD no to si to chlapešek pohnojil XD ale dobře mu tak nemá ze sebe dělat romantika XD blbec XD Leenišku tak jaké bylo bathor? XD tak kapša je fáktyš sqelá ale Shar by ze sebe nemusela dělat cíťu přec jenom s ním chodila měsíc tak co XD a prosím nepoužívej tolik slovo miluju já vůči němu mám učiněnou averzi ...Bleeee prej já ji miluju... Blee budu blinkat XD ale jinac supracky XD teď se du vrhnout na tu novou povídku ;D tak doufám že mě nezklame ale taky co by mě od tebe mohlo zklamat XD

20 Jasane Jasane | E-mail | Web | 12. srpna 2008 v 16:34 | Reagovat

No to snad neee!

Super kapitola!:)

21 Sellena Sellena | 14. srpna 2008 v 16:42 | Reagovat

To se ti povedlo Leenikku! Prostě skvělí! Musela jsem se smát:DDD Ten Lucík je ale bejk:D Shar měla pravdu:D nějakej hrrrrrrrr.......A Sirí mohl aspoń podat nějaké pádné vysvetletí. Sedí tam jak kuňka. Tak to si to ale pěkně podělal, blbeček. Ale já veřím, že se to mezi nimi ještě nějak urovná:DDD

22 :( bla bla bla :( bla bla bla | 16. srpna 2008 v 18:17 | Reagovat

doufám, že to není konec?

23 Kritička Kritička | 19. srpna 2008 v 17:07 | Reagovat

No potěš. Tak tohle má být dobrá povídka, jo? Tohle je absolutní brak. prostě puberťácký výstřelek. Nechci tě odradit od psaní, ale tohle se nedá pomalu číat. Strašné. Takhle se mají chovat dospělí lidé? Tak se pomalu nechovají ani 13-letí! Prostě děs a hrůza. Nebudu ti tu vysvětlovat, jak se má správně psát tad, ale tohle je doopravdy strašné. Siriusku sem, siriusku tam...prostě typická marry-sue. Umíš něco jiného?

velice chcete kritiku, tak ji tady máš. Chci vidět, jak ji vezmeš. Cítíš se na to vůbec? Velice, chci aby jste to zkritizovali, ale potom až někdo takový dojde, je po srandě.

Celokově čtenáře zaujmout neumíš, děj je ohraná písnička a nudná, psaní úrovně sedmáka.....nějaká pořádná zápletka? Vůbec. prostě katastrofa!

Klidně piš dál, mě je to jedno, psaním se učíš, ale měla by ses dobře podívat, co píšeš, a srovnat to z jinými fans píšícími. Neříkám, že jsi nejhorší, ale určitě mezi ně patříš.

Hodně zdaru v pokračování.

24 Mary Mary | 20. srpna 2008 v 1:06 | Reagovat

Tak to moment, si to zkus sama ty chytrá, bych chtěla vidět!!! Náhodou, číst se to dá a co víc....spoustě a to typuju, že ne jenom těm co píšou komety se celá povídky líbí. A vůbec... dej nám semka nějaký svoje stránky nebo tak, ať se může me podívat "jak píší mistři světa" ... možná sis toho nevšimla, ale tohle není sloh!!!!!!!!!!!!!!!!

25 Kritička Kritička | 20. srpna 2008 v 15:26 | Reagovat

Hele, já žádná stránky nemám. Nemusím se předvádět. Ale i lidi, co nepíšou, mají hodně načteného a ví co mluví. Hlavně, že ty stránky máš, co?

Všichni chcete kritiku, ale když přijde, tak velice našpulená huba. Tohle byl prostě můj názor. Já vám váš taky neberu, jasný?

Ta povídka neni hnusná, ale určitě nemá nějakou vysokou úroveň. Znám spousty, ano spousty spisovatelů a povídkářek, kteří píší 100X líp než Leenikk.

Ta nemá vůbec páru o tom, co je to personifikace, melodie příběhu, zápletky a pod.

26 Leenikk:)) Leenikk:)) | Web | 22. srpna 2008 v 12:41 | Reagovat

To kritička:měla jsem pro tebe přichystaný komentář, ale fakt se mi ho nechce psát, takže co říct, díky za kritický komentář!Byl hróózně poučný:D

27 mishelka mishelka | 2. září 2008 v 20:55 | Reagovat

toto je DOKONCENA poviedka????????......strasne sa mi paci a je uplne uzasna ale nezda sa mi byt dokoncena.....:o(..

28 Kattelinka Kattelinka | E-mail | Web | 19. září 2008 v 17:45 | Reagovat

Počkat...jaký dokončená povídka...nepsala si náhodou že je tohle předposlední kapitola....Hej to neni fer

29 Halfonz xD Halfonz xD | Web | 24. ledna 2009 v 16:22 | Reagovat

jo no, jakto, že to není dokončené? si řikala, že napíšeš prolog! :(((

30 Halfonz xD Halfonz xD | Web | 24. ledna 2009 v 17:11 | Reagovat

tak až ted sem si přečetla všecky komenty a jako... na tu kritičku, tohleto čtou pubertáci, nejsme žádní spisovatelé, lenikkm psala pro zábavu a nám se to líbí

31 Steevkenly Steevkenly | E-mail | Web | 4. června 2018 v 22:29 | Reagovat

plavix amoxicillin interactions with birth
<a href="http://myamoxilok.com">amoxicillin 875</a>
glibornuride dosage of amoxicillin
<a href=http://getamoxilok.com#amoxicillin+for+ear+infection>amoxicillin medscape</a>
posologie amoxicilline acide clavulanique 500 rummy

32 Steevkenly Steevkenly | E-mail | Web | 6. června 2018 v 0:03 | Reagovat

amoxicillin 1000 mg tide
<a href="http://myamoxilok.com">amoxyclav</a>
amoxicillin contraindications and precautions
<a href=http://getamoxilok.com#amox+clav+875-125>amoxiline</a>
rubenal 75 posologie amoxicilline

33 Steevkenly Steevkenly | E-mail | Web | 6. června 2018 v 5:07 | Reagovat

khasiat obat yusimox amoxicillin 875
<a href="http://myamoxilok.com">amoxi</a>
kaji amoxicillin
<a href=http://myamoxilok.com#amoxi-clav>augmentin 875-125</a>
2k player expired amoxicillin

34 Markkenly Markkenly | E-mail | Web | 6. července 2018 v 13:07 | Reagovat

tadalafilo cialis canada
<a href="http://cialis-tt.com">buy cheap cialis online</a>
cialis tablete cena u apotekama
<a href=http://cialis-tt.com#buy+tadalafil>generic cialis tadalafil</a>

35 Markkenly Markkenly | E-mail | Web | 7. července 2018 v 13:52 | Reagovat

armonia 20 bijsluiter cialis
<a href="http://cialis-gg.com">tadalafil 20mg</a>
cialis coupons at walmart do they take them
<a href=http://cialis-tt.com#cheap+cialis+online>cialis 20mg</a>

36 Markkenly Markkenly | E-mail | Web | 7. července 2018 v 17:29 | Reagovat

venoruton gel bijsluiter cialis
<a href="http://cialis-gg.com">buy cheap cialis online</a>
cialis 50 mg tablets good or bad
<a href=http://cialis-gg.com#cialis+printable+coupons>cialis generic</a>

37 Markkenly Markkenly | E-mail | Web | 8. července 2018 v 1:03 | Reagovat

gambar cialis twitter
<a href="http://cialis-tt.com">tadalafil tablets</a>
free daily use cialis
<a href=http://cialis-gg.com#cialis+tablets+5mg-10mg+or+20+mg>cialis coupons 2018</a>

38 Markkenly Markkenly | E-mail | Web | 10. července 2018 v 13:29 | Reagovat

effect of viagra video how it works
<a href="http://viagra-gg.com">buy viagra 100 mg</a>
generico de viagra en colombia
<a href=http://viagra-gg.com#sildenafil+buy>viagra oral jelly online mail-order pharmacies</a>

39 Markkenly Markkenly | E-mail | Web | 20. července 2018 v 18:23 | Reagovat

darifenacin generic cialis
<a href="http://cialis-easy.com">cialis medication</a>
genericos do viagra or cialis
<a href=http://cialis-easy.com#cialis+20+mg+best+price>generic cialis at walmart</a>

40 Markkenly Markkenly | E-mail | Web | 20. července 2018 v 23:31 | Reagovat

generic cialis portugal weather
<a href="http://cialis-easy.com">tadalafil 20 mg</a>
acquisto cialis generico online
<a href=http://cialis-easy.com#buy+20+mg+cialis>cialis for sale</a>

41 Markkenly Markkenly | E-mail | Web | 23. července 2018 v 2:59 | Reagovat

aspirine 500 bijsluiter cialis
<a href="http://cialis-easy.com">generic cialis tadalafil</a>
aderogyl pediatrico generico de cialis
[URL=http://cialis-easy.com#cialis+from+canada ]cialis tablets 5mg-10mg or 20 mg[/URL]

42 Markkenly Markkenly | E-mail | Web | 23. července 2018 v 13:27 | Reagovat

generic cialis ultrafarma em
<a href="http://cialis-easy.com">canadian cialis</a>
brand name cialis prices
[URL=http://cialis-easy.com#buy+20+mg+cialis ]tadalafil prices[/URL]

43 Markkenly Markkenly | E-mail | Web | 23. července 2018 v 18:37 | Reagovat

cialis 20mg prix en pharmacie
<a href="http://cialis-easy.com">20mg cialis</a>
mirvaso generic cialis
[URL=http://cialis-easy.com#online+cialis ]tadalafil[/URL]

44 Markkenly Markkenly | E-mail | Web | 25. července 2018 v 16:36 | Reagovat

gygax n generico de cialis
<a href="http://cialis-easy.com">cialis on line</a>
modalert india pharmacy generic cialis
<a href=http://cialis-easy.com#tadalafil+online>buy cialis online</a>

45 Markkenly Markkenly | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 18:33 | Reagovat

farmacie online sicure viagra coupon
<a href="http://viagra-nice.com">viagra coupons</a>
online pharmacy viagra for women
<a href=http://viagra-nice.com#generic+viagra+online+mail-order+pharmacies>generic viagra prices</a>

46 Markkenly Markkenly | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 1:21 | Reagovat

viagra generic cvs
<a href="http://viagra-nice.com">viagra online</a>
decitabine generic viagra
<a href=http://viagra-nice.com#buy+viagra+generic>viagra uk</a>

47 Markkenly Markkenly | E-mail | Web | 15. srpna 2018 v 14:40 | Reagovat

generico viagra prezzo
<a href="http://viagra-nice.com">hard on viagra jelly online mail-order pharmacies</a>
amoxihexal 1000 dosierung viagra
<a href=http://viagra-nice.com#viagra+coupon>buy viagra 50 mg</a>

48 viagra generic availability viagra generic availability | E-mail | Web | 12. září 2018 v 21:59 | Reagovat

Its pleasant comic YouTube video, I every time go to pay a visit YouTube web page in support of comical videos, because there is much more information available.

49 female viagra female viagra | E-mail | Web | 13. září 2018 v 9:48 | Reagovat

What's up to all, I am also really eager of learning PHP programming, except I am new one, I each time used to read articles related to PHP programming.

50 sildenafil citrate sildenafil citrate | E-mail | Web | 13. září 2018 v 16:47 | Reagovat

Its my destiny to visit at this web site and find out my required piece of writing along with video presentation, that’s YouTube video and its also in quality.

51 viagra coupon viagra coupon | E-mail | Web | 13. září 2018 v 20:24 | Reagovat

I have study much concerning free blogging web pages, however I have no clear idea on the topic of that, can any one advise me which one is best in support of free blogging?

52 cost of viagra cost of viagra | E-mail | Web | 14. září 2018 v 1:38 | Reagovat

Hurrah! It is also good article on the topic of JavaScript, I am truly eager of learning JavaScript. thanks admin

53 sildenafil 100mg sildenafil 100mg | E-mail | Web | 14. září 2018 v 2:40 | Reagovat

If some one needs expert view on the topic of blogging and site-building after that i advise him/her to go to see this website, Keep up the fastidious work.

54 viagra tablets viagra tablets | E-mail | Web | 14. září 2018 v 2:50 | Reagovat

Hi there to all, how is all, I think every one is getting more from this web site, and your views are pleasant designed for new visitors.

55 viagra tablets viagra tablets | E-mail | Web | 14. září 2018 v 4:11 | Reagovat

Wow, this piece of writing is nice, my younger sister is analyzing such things, therefore I am going to let know her.

56 sildenafil citrate sildenafil citrate | E-mail | Web | 14. září 2018 v 5:02 | Reagovat

You have to waste less time to seek out your necessary matter on internet, because today the searching strategies of search engines are pleasant. That’s why I fount this paragraph at this place.

57 viagra pills viagra pills | E-mail | Web | 14. září 2018 v 13:28 | Reagovat

Marvelous, what a webpage it is! This weblog provides helpful facts to us, keep it up.

58 buy generic viagra online buy generic viagra online | E-mail | Web | 14. září 2018 v 14:04 | Reagovat

Wow, what a video it is! Genuinely fastidious feature video, the lesson given in this video is actually informative.

59 sildenafil 100 mg sildenafil 100 mg | E-mail | Web | 16. září 2018 v 16:08 | Reagovat

Wow! It’s a nice jQuery script; I was also searching for that, so i got it right now from at this place. Keep it up admin.

60 cheap viagra 50 mg cheap viagra 50 mg | E-mail | Web | 16. září 2018 v 22:19 | Reagovat

Sketches are in fact fastidious source of education instead of wording, its my familiarity, what would you say?

61 sildenafil citrate sildenafil citrate | E-mail | Web | 16. září 2018 v 23:56 | Reagovat

Hi colleagues, good post and fastidious arguments commented here, I am truly enjoying by these.

62 buy generic viagra online buy generic viagra online | E-mail | Web | 17. září 2018 v 0:27 | Reagovat

These are actually impressive ideas in concerning blogging. You have touched some nice factors here. Any way keep up wrinting.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama