Co jsem dělala minulý týden..? Nečíst!

23. července 2008 v 9:51 |  Moje výlevy
Mno mě tak napadlo, že bych mohla napsat, co jsem vlastně dělala minulý týden, proč jsem neměla čas a tím pádem jsem ani nepsala. Radím radši nečíst:))

Takže zaprvé to byl med, jak už jsem psala, vybírání medu je moje "specialita", taťka mi dokonce řekl, že to dělám ze všech nejlépe, a to už je co říct. Normálně jsem si minule vydělala 500 Kč, ale tento rok mi platí naši Wales, tak to štvu. Jinak jsem zabila docela hodně včel a vos, které mě při tom otravovaly. :)) Já za to nemůžu!
A potom jsem jela ve čtvrtek pryč a to přesně na Velehrad, kde bylo setkání mladých Čechů a Slováků, ale byli tam i Poláci a Maďaři:)) Nebylo to jakkékoliv setkání, ale setkání katolíků. Bylo zajímavé, že když jsem psala Martině, že jsem katolík, tak mi napsala:Tak to budeš asi jediná, co píše HP... Opravdu? Upřímně si myslím, že ne. Že se někdo určo najde. Mno ale to je jedno. Halvní je, že to byla bezva akce, přednáška: Sex, AIDS a vztahy neměla chybu, měl to takový good týpek, takže jsme se i zasmáli. Možná si řeknete, že u AIDS se nedá moc smát, ale to byste neznali protestanského kněze, který všechno řešil na rovinu. Třeba se zeptal, kdo je ještě panna a panic, tak ať zvedne ruku. A jako v pohodě. Ale taky nám ukazoval příšerné obrázky lidí, kteří jsou HIV pozitivní. Lidi dávejte si fakt bacha!
Jo a to hlavní! Vrátila jsem se v neděli po obědě a hned v 14:30 jsem šla spát a to až to 19:30, takže 5 hodin. A aby toho nebylo málo, potom jsem spala od 22:00 do 10! Takže celkově 17 hodin! Jsem jak Šípková Růženka! Ale jak fajně se spalo! To už nebylá karimatka a venku hlučno! Á! Ž e bych šla zpát? :))
Pro ty, co to četli, děkuji, že jste vydrželi...
Tak pa, brzo něco sesmolím
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 martinka martinka | Web | 23. července 2008 v 11:24 | Reagovat

hele jestli sem tě urazla když sem řekla, že si jediná tak sry:-D ale já znám taky věřící holky a ony HP upe nesnáší:D tak si mě tím mile překvapila jo jak si ted psala o tech vosách tak sem se upe chlamala:D tak se mej krásně a napis pokračko k ZO naposledy si psala včera:D

2 Leenikk:)) Leenikk:)) | Web | 23. července 2008 v 12:49 | Reagovat

jejky neurazila!!! Mě jenom těžko někdo urazí! nejsem urážlivý typ, spíš splachovací:))

A navíc, nevím, co by mě na tom mohlo urazit:)) A jak už jsem říkala není věřící jako věřící ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama