17. Byla to sázka?!

28. července 2008 v 21:13 | Leenikk |  Zakázané ovoce
Ahojky, nová kapča je čerstvě na světě. Za chvilku jdeme s holčinami zase stanovat, takže to byla taková rychlovka, vcelku krátké, nezáživné a budou tam chyby. Možná až konec trochu napne, i když... Jinak pište komenty, jste zlatíčka, mám potom moc velkou radost. A klíďo pište i záporáký, i když na konci povídky to bude vcelku na nic.
Jóóó! Málem bych zapomněla, tahle kapča je věnována Snowy za její bystrost. Fakt díky, že si napsala, ráda jsem ti to vysvětlila. Já vím, je to čudné, ale myslím, že to není zas až tak podstatné. Prostě Sharlotta Severus jsou praví sourozenci.

17. Byla to sázka?!
(Sirius)
Právě teď prožívám tu nejšťastnější chvíli mého dosavadního života. Ležím na měkkém koberci v NSM při krbu, z kterého jde hřejivé teplo, a hlavně v mém náručí spí ta nejúžasnější dívka - Sharlotta. Včera jsme spolu prožili něco okázalého, nádherného a vzrušujícího, nepamatuji si nikdy, že by to bylo lepší.A taky jsem poprvé řekl ty dva kouzelná slůvka: "Miluji tě." Ach jo, školní svůdník a krasavec se zamiloval, ale ne do ledajaké dívky, přímo do sestry jeho úhlavního nepřítele. Och, jaký paradox.
Z okna už na nás dopadaly první paprsky světla, ale Sharlotta stále pravidelně oddychovala. Musím říct, že je teďka pro mě těžké jen tak vedle ní ležet, jsme oba dva ještě nazí, sice přikrytí dekou, ale oba dva pod jednou :P Hm, těžké neodolat.
Jé, Lott se už asi probouzí. Sharlotta se otočila přímo ke mně, trochu se zavrtěla potom si promnula očí. Když je konečně otevřela mile se na mě usmála. Já jí úsměv oplatil.
"Jakpak ses vyspala, andílku?"optal jsem se svůdně a deku si stáhnul až k pasu, aby mi byla vidět hruď. Nevím proč, ale holky to vždycky žraly, ale Sharlotta ani nemrkla.
"Docela fajn, až na to, že jsem se musela teda pěkně mačkat pod jednou dekou. Byla mi k ránu zima," zanadávala si tiše.
"Měla jsi říct, já bych se k tobě přitulil a potom bys byla v jednom ohni." Sharlotta zakoulela očima, ale nic na to neřekla. Místo toho si zabavila přikrývku pro sebe, přikryla si jí své tělo, vstala a šla hledat svoje oblečení. Nestačil jsem ani nic namítnout a už byla oblečená. Najednou se podívala směrem k oknům a vyjeveně vykulila oči. Otočil jsem se tedy směrem, kterým se dívala. Jé! Vánoce, stromeček, dárky… Sharlotta už pospíchala k stromečku a s radostí se pustila do rozbalovaní.
"Panečku! Lily je poklad," vyjekla šťastně. Přiblížil jsem se k ní a naklonil přes rameno, abych viděl, co tedy dostala.
"Podívej se," nakázala mi Shar, když se obrátila ke mně, podala mi ten její slavný dárek. Byl to…album? Pořádně jsem si ho prohlédl, obal byl v bílé barvě a motivem byla zasněžená krajina. To je jako vše? Udivil jsem se a Shar to asi poznala.
"Musíš to otevřít," objasnila mi a usmála se. Aha, no jasně! Asi tam budou fotky. Otevřel jsem ho tedy. Jééé! Hned na mě vybafl nějaký prcek s tmavými vlasy a zazubil se na mě.
"To je ale roztomilé dítě," zašeptal jsem.
Shar se ušklíbla. "Že jo! Já vždycky říkala Sevovi, že byl krásné děcko."
"C-co? To je Srabus?" vykoktal jsem ze sebe a album rychle zaklapnul. Sharlotta se rázem začala svíjet v křečích. Její řehtání mě donutilo se pousmát. Jak málo stačí k dětské radosti.
"Kdybys viděl, jak ses tvářil. Ha…ha…ha," vydala ze sebe mezi salvami smíchu. Proč se vůbec tak směje? Vždyť ví, že Srabuse nesnáším, tak byla jasná moje reakce. Ledaže si ze mě dělala srandu. Rychle jsem sebral album ze země a začal listovat stránkami s fotkami. Hned na třetím dvojlistu byla malá, sotva 4-letá rudovlasá dívka s černovlasou a usmívaly se od ucha k uchu. Ta černovlasá ukazovala té druhé parohy. To musí být Lily a Shar! Otočil jsem další stránkou a tam byly už asi 6-leté. Shar seděla na koštěti, vznášela se asi metr nad zemí a lily ji mimicky povzbuzovala. Prošel jsem celý album, než se konečně sebrala. Album byl naplněný asi do poloviny. Na poslední stránce bylo napsáno na papíře pár řádků:
"Drahá Sharlotto, tento album si navždy uschovej. Není zcela plný, a tak bych si přála, abys tam přidávala fotky, na které budeš vždycky ráda vzpomínat, jako jsou tyhle. Budou tam jen šťastné vzpomínky. A když ti bude nejhůř, najdi ho a listuj si v něm, každou fotkou si připomeneš, jak jsi byla v tu chvíli šťastná. A tvoji chmurnou náladu rázem zaženou. Všichni máme naději na lepší zítřek… Tvá Lily, kamarádka navěky."
Shar se mezitím, co jsem četl, připojila ke mně a zamyšleně četla. Když konečně odvrátila pohled od listu, pohlédla na mě a smutně se usmála. V očích se jí zaleskly slzy.
"Lily mi připomněla, že všechny dny nejsou jenom pohádka. Měli bychom užívat dne, jako by to byl ten poslední."
"Máš pravdu. A proto si tyhle prázdniny maximálně užijeme, jo?" Mrkl jsem na ni a ona se ke mně připlížila a políbila mě.
(Sharlotta)
Tak tyhle prázdniny byly přímo Boží. Jedny z nejlepších, taky možná proto, že jsem je strávila spolu se Siriusem. Přes ten týden jsme se ještě více sblížili. Lily měla zase pravdu. Už jsme spolu nespali, si nemyslete, že jsme nějací sexuální závisláci, ale i přesto to bylo skvělé. Vzájemné pocity, doteky a hlavně porozumění. Nikdy bych neřekla, že si budu povídat o svých problémech zrovna se Siriusem. Povyprávěla jsem mu o mojí rodině a on ani nemukl, tedy až na konci, kdy začal nadávat na moji babinu. Dokonce vyhrožoval, že kdyby se mu dostala pod rukou, že by už nevyšla ven, jak by měla zmalovaný ksicht. Sirius mi zase vyprávěl historky o svých dávných holkách, o těch fiflenách, co nepřemýšlí. Fakt jsem se zasmála, třeba jak ho jedna chtěla donutit, aby si oblékl růžové spodní prádlo. Nebo, jak na něho nějaká úchylná holka zkoušela svoje manýry a málem na něho použila jezdecký bičík. A víte kolik jich vlastně měl? Prvně mi to zatloukal a ne a ne mi to říct, ale nakonec to ze sebe dostal. Prý 15 za celých 6 a půl roku. To je ale kanec, co? To abych se bála jestli nemá nějaké nemoci. Ale snad ne!
Taky jsem si ověřila, že ho opravdu miluji. Celý den jsem na něho myslela, ale musím říct, že jsme většinu dne byli spolu. Stačilo, aby šel na záchod a už mi scházel. Teď mám strach, že jsem jím přímo posedlá. Ale copak by posedlá holka s takovým svalnatým krásným klukem vydržela nevlést do postele? Dala jsem si totiž slib, že už ne před svatbou. Trochu pozdě, co? Ale i tak. Bylo to potom, co řekl, že jich měl 15. No smůla, musí mi dokázat svou lásku svou abstinencí. Jsem to ale krutá? Ale ne! Když si pořád užíval, teďka si aspoň odpočine. A taky ho tím možná donutím uvažovat o vážném vztahu. Jaj, už nejsem jenom zamilovaná, ale i naivka. Prý vážný vztah. Fajn končím!
Jinak bylo o prázkách hodně srandy, neustále jsme chodili ven, bruslili jsme a prováděly koulované bitky. Nejčastěji jsem skončila já jako poražená. Sirius mě potom s radostí vyválel ve sněhu. Měla jsem sníh všude, ale už jsem se to naučila brát s humorem. Teda až na tu rýmu, kterou jsem při tom chytla. Hepčí!
Spolu s Johnem a Andy jsme hráli nespočetně hodně her. Ukázalo se, že to nejsou vůbec špatní lidé, takže jsme získali nové přátele.
No myslím, že už jsem toho řekla dost , a vás už to očividně nudí, takže zpět do reality.
"Lily! Ty si mi tak scházela, jak ses měla?" vítala jsem Lily už u brány. Lily hodila kufry na zem a rozběhla se ke mně. Přátelsky mě objala. Sirius se rozchechtal a poznamenal: "Jak z mexické telenovely." Ale to už k němu přiběhl James a tentokrát chlapsky ho objal a poplácal ho na zádech.
"No né, Tichošlape, ty si ale vyrostl," prohlásil uznale James a všichni se rozesmáli. Ostatní kluci už totiž dorazili.
"Co jste tady ten týden dělali, co?" optala se hned Lily. James obrátil oči v sloup.
"Co asi? Sami…" Ušklíbl se.
"Náhodou, my jsme se se Siriusem pořád učili.Že jo?" namítla jsem.
"Náhodou jo. Už nám z toho vaří mozky, však uvidíte v pondělí, jak nám všude vyštracháme body," připojil se.
"Pro pánájáná, kdy ses ty naposledy učil? To vám nevěříme ani za nic. Prý učení." Odfrkl si James. Ale to už jsme se rozešli ve společence. Pomohla jsem Lily s bágly, do těch schodů.
"Tak ale teď fakt? Měla si se Sirim něco?" vyjekla na mě hned, když jsme byli sami.
"Nic vážného," ujistila jsem ji zprvu, "Jenom jsme si řekli, že se milujeme a potom skončili nazí na koberci. Stačí?"
"Co? Wow! Já to věděla hned. Tak ty ho teda miluješ. To je nádherný Shar," uculila se.
" A jak ty si pochodila?" zeptala jsem se na oplátku.
"No, chodíme spolu," vybafla na mě jednoduše. Ale tak, přeji jim to. Po letech hádání a uhánění…
(Sirius)
Právě jdeme na večeři, Červíček si zase stěžoval, že má hlad, tak jsme museli. Ale já sám si chtěl provětrat hlavu. Musím vstřebat nové informations! Tak james s Lily jsou hotový pár a Remus má nějaký nový objev, se kterým jde zítra na rande. Fíha, co to je, že se všichni zamilovávají? Ach ta zima a ta romantika.
"Hele kámo, ty fakt tu Srabusovou miluješ? Není to jenom touha, nebo něco takového?" zamračil se dvanácterák. Tak ale už mě fakt štve, se musí ptá pořád, jako blbec.
"Ano, miluju ji. A udělal bych pro ni všechno, stačí?" odbyl jsem naštvaně.
"Ale je to Srabusová! Sestra Severuse Snapea!" namítal.
"A co? Ona nemůže za svoje příbuzenstvo." Hele tak už dost! Je mi jedno, že je to můj nejlepší kámoš, ale jestli nepřestane, dám mu do nosu.
"A jak dlouho už?"
"Už dlouho jsem k ní něco cítil, jenom jsem nevěděl co," objasnil jsem mu. James to snad konečně pochopil a usmál se.
"A já myslel, že si s ní jenom kvůli té sázky, nebo že chceš naštvat Srabuse."
Najednou se ozval zvuk brnění, které zrovna spadlo. Byla to silná rána, nečekal jsem to, a tak jsem se strašně lekl. Trhl jsem sebou.
"Snad by ses nebál. Je to jenom Protiva. Tak už pojď, začínám mít taky hlad," popoháněl mě James. Podíval jsem se směrem ke spadlému brnění, vadil bych nevím co, že jsem spatřil nějakou živou postavu.
"Já hned přijdu, běžte beze mě." James ještě něco zabrblal, ale kluci odešli.
Fajn, jestli to byl nějaký student, nemůže nikám utéct. Chodba vedla jenom k jedné opuštěné učebně a tam toho šmíráka chytnu! Když si uvědomím, že slyšel o té sázce! Jen ať to není Stela, nebo jí podobný… prosím, ať to není ona. Ale snad se ji nebojím? Takové malé růžové mršky! Ale ona je všeho schopna. Avšak i kdyby to Sharlottě řekla, určitě by ji nevěřila, chlácholil jsem se. Už jsem byl na konci chodby, nedočkavostí a taky strachem jsem ani nedýchal. Ať je to jenom protiva nebo Norrisová! Konečně jsem zahlédl siluetu. Bylo šero a žádná lampa tady nebyla. Přece jenom to bylo trochu odloučené od běžného denního shonu. Popošel jsem blíže. Tajemná postava byla přikrčena na stěně, do tmy jenom zářily její oči, nebylo v nich ani kouska strachu, jenom odhodlání. Pomalu jsem se připlížil blíže. Konečně jsem zahlédl obličej. To snad ne!
"Ty?" zašeptal jsem s hrůzou. Nebyl jsem sto se pohnout, zato postava se pohnula a vytáhla z hábitu hůlku. Náhle mě ozářilo červené světlo, má hůlka, zastrčena v kalhotách, vyletěla přímo útočníkovi do ruky.
"Bylo to sázka?!"
(Kdo bude první, který uhodne, kdo je ta záhadná bytost, bude mu věnována příští kapitola. Ale jenom jedno jméno! Ne že napíšete je to buď ten, nebo ten anebo ten. prostě jenom jméno. Ale stejnak myslím, že je to docela jasné:)) jo Anusz a Nattka pšt!!!)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Snowy Snowy | Web | 28. července 2008 v 22:16 | Reagovat

Já ti nevím... věnování za bystrost? Spíš za pomalé vedení, když to všichni ostatní pochopili.

Povedla se ti pěkná kapitola. Krásně popisuješ nudné věci, to se musí uznat, protože popsat jak se dva lidi mají rádi a jsou spokojení není moc lehké... aspoň mi nepřijde. A taky by mě zajímalo jak asi vypadá okázalé milování... takové slovní spojení jsem ještě neviděla:).

Malinko bych ti ale vytkla rozhovor Jamese a Siriuse - kluci se prostě nebaví o tom, kdo koho miluje... v podstatě si nedokážu představit, že by si moji kámoši povídali, jak moc milují své přítelkyně. Řešit tyhlety věci je spíš doména holek. Totéž platí i v případě věty "Už dlouho jsem k ní něco cítil, jenom jsem nevěděl co." To by prostě normální kluk neřekl.

A můj osobní tip je, že je to Lily:-D

2 Lia Lia | 29. července 2008 v 0:14 | Reagovat

noo myslim..ze STela..o bola..:(...ale pekna kapca..

3 martinka martinka | Web | 29. července 2008 v 8:09 | Reagovat

no zase to byla suprová kapča a za ten konec tě zastřelím:D no ja nvm že by Shar?ale mě hned napadají 3 jména, ale to být nemuze:( tak to hlavně dopisni

4 weruška weruška | Web | 29. července 2008 v 9:15 | Reagovat

já si myslím že Shar

5 Izabela1996 Izabela1996 | Web | 29. července 2008 v 9:27 | Reagovat

Krása ! Ale kdo to bude ? Tak ať se to liší, tak je to Severus.

6 luckily luckily | Web | 29. července 2008 v 9:59 | Reagovat

krásná kapča!! já si myslím, že to byla buď Shar nebo Sevie

7 MarryT MarryT | Web | 29. července 2008 v 10:04 | Reagovat

Mno, snad nebudeš nadávat na dlouhé vedení ale myslím si, že je to Sev.

8 Jaňula Jaňula | Web | 29. července 2008 v 10:17 | Reagovat

no já čumím teda, mocky superní blog a superní design fakt mocky super

9 Theresa Theresa | 29. července 2008 v 12:28 | Reagovat

Pekna kapca. Myslim si, jako tolik lidi prede mnou, ze to je Severus. :-D

10 Sellena Sellena | 29. července 2008 v 16:04 | Reagovat

Kapča se ti povedla, i když moc děje tam nebylo, až u konce, ale to nevadí. Těším se na další.....:D

Nad Sevem a Shar jsem přemýšlela, ale myslim, že to bude Lily:D nevim proč, ale myslím si to:D

11 Lia Lia | 29. července 2008 v 21:18 | Reagovat

hups.az teraz mi cvaklo.ja som myslela..Sharlotuu..a som napisala Stela..jooj:D..

12 Mary Mary | 30. července 2008 v 11:40 | Reagovat

No já si myslím že Severus:)

13 Cattgirl Cattgirl | E-mail | Web | 30. července 2008 v 14:33 | Reagovat

Masooo!!!! xD Tak, buď je to Shar, nebo Sevíček...xD Každopádně je to super mazec xD

14 natusz natusz | Web | 30. července 2008 v 22:04 | Reagovat

fakt nádherná kapiotla, a co se týče toho, kdo je ta záhadná postava, mlčím jako hrob :) fakt nádhera, jsem zvědavá na další a omlouvám se, že jsem se k tomu dostala až teď,ale teď se mi vůlbec nechce na počítač, však, koupání, koupání a zase koupání, no tak konec keců a byla to vak pěkná kapitolka :)

15 Teresie Teresie | E-mail | Web | 31. července 2008 v 13:36 | Reagovat

Náherná kapča!!!!! A myslím si, že buďto Schar nebo Sevie :D Těším se na další :)) Zatím páá

16 Lucy Sallieri Lucy Sallieri | Web | 31. července 2008 v 21:11 | Reagovat

Mno kapča je skvělá! Já jich nějak mocka zanedbávala, ale teď jsem je dočetla všechny a BOMBA! Jimmyho vyznání lásky (v minulé kapče) k Lucíkovi... =oD =oD

Mno já se nemohu rozepisovat, ale skvělý...;o)

17 Tániiička Tániiička | Web | 2. srpna 2008 v 12:50 | Reagovat

nádherná kapitolka, fakt... =) a já myslim, že to bude Lucius!! =D co sem se dívala, etě ho tu nikdo nenapsal =) tak uvidíme... těšim se na další kapču, už upe mooc =)

18 Lil Lil | 2. srpna 2008 v 14:59 | Reagovat

Tak já bych moc chtela aby to byl Sevík

19 Ewelyn Dark Ewelyn Dark | Web | 28. října 2009 v 15:30 | Reagovat

Shar alebo nee Srabus :D:D:D:D

20 Steevkenly Steevkenly | E-mail | Web | 4. června 2018 v 19:26 | Reagovat

amoxicillin 250 mg cena
<a href="http://myamoxilok.com">amoclav</a>
amoxicillin brand name in uae
<a href=http://getamoxilok.com#amoxicillin+for+ear+infection>amoxi</a>
creatine loading phase dosage for amoxicillin

21 Steevkenly Steevkenly | E-mail | Web | 5. června 2018 v 15:28 | Reagovat

kids amoxicillin dose for otitis
<a href="http://myamoxilok.com">amoxicillin 1000</a>
amoxicilline mylan 500 mg posologie imodium
<a href=http://myamoxilok.com#amoxi+clav>amoxi</a>
amoxicillin och alkoholismus

22 Kiirakenly Kiirakenly | E-mail | Web | 7. června 2018 v 1:31 | Reagovat

amoxil suspension 250 mg
<a href="http://getamoxilok.com">amoxil online mail-order pharmacies</a>
sultiame posologie de l'amoxicilline
<a href=http://getamoxilok.com#amoxicillin+1000>amoxicillin medscape</a>
preludin dosage for amoxicillin

23 Markkenly Markkenly | E-mail | Web | 7. července 2018 v 2:04 | Reagovat

cialis remedio servers
<a href="http://cialis-gg.com">cialis generic</a>
cialis for women wikipedia
<a href=http://cialis-gg.com#cialis+canadian+pharmacy>cialis 5mg</a>

24 Markkenly Markkenly | E-mail | Web | 7. července 2018 v 22:49 | Reagovat

tabletka viagra vs cialis
<a href="http://cialis-tt.com">cheap cialis</a>
cialis dosage for pulmonary hypertension
<a href=http://cialis-tt.com#cialis+uk>cialis on line</a>

25 Markkenly Markkenly | E-mail | Web | 10. července 2018 v 0:01 | Reagovat

fumarate ferreux contre indications viagra
<a href="http://viagra-gg.com">canadian viagra</a>
viagra apoteket sweden
<a href=http://viagra-gg.com#viagra+pills>cheap viagra 50 mg</a>

26 Markkenly Markkenly | E-mail | Web | 20. července 2018 v 19:40 | Reagovat

cialis tablets 20 mg prices
<a href="http://cialis-easy.com">cialis without a doctor's prescription</a>
cialis actresses 2015
<a href=http://cialis-easy.com#buy+tadalafil>cialis without a doctor's prescription</a>

27 Markkenly Markkenly | E-mail | Web | 24. července 2018 v 3:02 | Reagovat

cialis buy in canada
<a href="http://cialis-easy.com">cialis 20 mg</a>
azithromycin 500 mg bijwerkingen cialis
<a href=http://cialis-easy.com#cialis+printable+coupons>generic cialis tadalafil</a>

28 Markkenly Markkenly | E-mail | Web | Sobota v 22:35 | Reagovat

yoduk 200 micrograms comprimidos viagra
<a href="http://viagra-nice.com">red viagra online mail-order pharmacies</a>
viagra for women 2008
<a href=http://viagra-nice.com#viagra+100mg>female viagra pills</a>

29 Markkenly Markkenly | E-mail | Web | Neděle v 5:10 | Reagovat

viagra canada generic
<a href="http://viagra-nice.com">gold viagra online mail-order pharmacies</a>
viagra tablet price in pak
<a href=http://viagra-nice.com#cheap+100mg+viagra>cheap 100mg viagra</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama