16. Karta se obrátila a to hned dvakrát

25. července 2008 v 14:04 | leenikk, pobouřena, že píšu slaďáky |  Zakázané ovoce
Hmm...Tak teď jsem si uvědomila, že poslední kapitoly byla trochu slaďáče, a když si přečtete tuhle, nebudete už pochybovat. Nééé, já nechcu udělat z tohole takovou romantiku, ale bohužel, tak nějak - to samo. Stížnosti do komentářů. Ale můžu vám říct důvod a to, že jsem přečetla asi moc knížek z červené knihovny, třeba ta poslední. Tam už jsem dávno přestala počítat kolikrát to spolu...ehm...začínám se červenat...vy-víte-co. Není se čemu divit, že se to tak líbilo mojí nejmenované kamarádce a ona prý, že kvůli tomu, že to bylo vtipné! Jo jo, to známe, nám se nemusíš zapírat! No, teďka si už trochu dělám prdel, ale když me to tak baví dělat si srandu! Co přečtu, končí strašlivě romantickým koncem a to se musí projevit i na tomhle, ne? Takže se omlouvám těm, co slaďáky ee, ale zárověň jim vzkazuju, nebojte, nebude happy-end, i když to tak bude vypadat. Ještě asi 3 nebo 4 kapči a epilog a je koněc! Tak mi to pěkně komentujte, až mám taky trochu radosti do těch slaďáků:))
To jsem se ale rozkecala, co? Však mě znáte...

16. Karta se obrátila a to hned dvakrát

(Sharlotta)
"Lily, tak řekneš mi to už konečně?" nenechala jsem se odbýt. Lily se jen ušklíbla, červená už dávno nebyla, za to se pořád tajnůstkářky usmívala a v očích ji vesele blýskalo.
"No, včera ten večer nevyšel přesně podle našich představ. Prostě…jsem se s ním vyspala." vybafla na mě. Můžu říct, že jsem čekala cokoliv, ale tohle? Že by se Lily Evansová nechala svést Potterem? Kdyby mi tohle řekl před 5 minutami, vysmála bych se mu, ale teď? Teď se asi rozbrečím.
"Děláš si prču, že jo! Jenom to ně mě zkoušíš." nemohla jsem uvěřit. Lily se zastavila a pohlédla mi přímo do očí. Zatímco z jejich očí sršela odhodlanost, z mých naopak zděšení. On ji musel něčím nadopovat, to není moje kamarádka. Ta by ho s chutí podřízla a ne aby se s ním vyspala. Takový zvrat?
"Hele poslyš Sharlott, asi jsem se v něm spletla. Včera večer, když jsem vešla do nějaké učebny, tak se mi kolena klepala strachem, ale jak jsem ho uviděla, strach zmizel a místo toho nastoupilo, já nevím, něco zvláštního. Seděl tam na křesle, v ruce bílou růži a na tváři mu pohrával ten krásný úsměv, jaký umí jenom on." zašvitořila.
"No dobře, ale to přece není důvod, aby jste se-" namítla jsem, ale Lily mě hned přerušila.
"Shar, já ho miluji Už delší dobu, ale nechtěla jsem si to přiznat. A včera se choval tak hezky a něžně, jak jsem ho neznala. Už to nebylo: "Hej, Evansová!", ale jemné láskyplné jednání. A navíc se mi omluvil za ty povyky a stále zvaní na rande. Prostě jsme si to vyříkali a taky se nad tím zasmáli, jak jsme byli hloupí."
"Ale to nevysvětluje, proč-"
"Jak jsme si tam povídali, pili jsme vínko, to nám pěkně stouplo do hlavy no a potom došlo na… ehm… líbaní, no a potom si to domyslíš, ne? Ale můžu ti říct, že to bylo něco kouzelného a nádherného. Ale nemysli si, taky jsme si to pořádně užili, třeba, když jsem-" vypravovala horlivě.
"Jo, dobře, věřím ti. Ale detaily nemusím vědět, fakt díky!" okřikla jsem ji, když chtěla zajít do podrobností. Mě se dělá blbě! Pořádně jsem se zatřásla při pomyšlení na ty dva v něžném objetí. Děkovala jsem Bohu, že jsem nedopadla jako Lily, když si představím, že na mě Sirius použil stejné zbraně jako Potter na Lily, byla jsem na sebe hrdá, že jsem vydržela. I když pravda, kdybych se nepíchla tou uspávačkou, nevím nevím, jak by to dopadlo. Nebo spíše vím, ale nechci to přiznat. Růže, vínko při svíčkách, vřelá slova dokážou divy.
"A co vůbec ty? Byla jsem tak zabraná do sebe, že jsem se nezeptala ani na tebe. Povídej!" pobídla. To je hezké, že si taky vzpomněla.
"Pohoda, málem jsem s ním taky skončila, ale já si na rozdíl od někoho vzpomněla na náš plán a píchla jsem stříkačku," odmlčela jsem se, Lily na mě nedočkavě vykulila oči, "do sebe."
"Tak proto jsi přišla pozdě. Škoda, já už myslela, že taky něco bylo.každopádně budeš mít celé prázdniny, aby jste to zkusili ještě. Teda zůstáváš tu na vánoční prázky, že?" zeptala se mě.
"Počkat, jak to myslíš, že budeme mít prázky, abychom to zkusili. Co zkusili? A kdo?"" Podívala jsem se na ni nechápavě.
"Jej, no přece ty a Sirius. Neříkej, že k němu nic necítíš! Siri taky zůstává na prázdniny, a tak tu budete celý týden sami."
"Co-co?" vykoktala jsem.
"Lotty, nedělej ze sebe blba. Vím že k němu něco cítíš a Sirius k tobě taky, se stačí na vás dva podívat!"
"To se teda velmi pleteš, protože já… Do prčic! Musíš mít pořád pravdu!" vyjela jsem na ni. Lily se zakřenila. Ach jo! Asi to tak bude, fajn veřejně se přiznávám, že se mi Sirius Black strašně líbí a přitahuje mě a možná i něco víc, ale to vás nemusí zajímat.
Tak na tyhle prázdniny jsem opravdu zvědava.
(Sirius)
Seděl jsem na posteli a jen tak přihlížel, jak kluci stresují u balení. No, za 20 minut jim jede kočár a oni teprve začali shánět ponožky.
"Tichošlape, kde jsou moje trenky s Chuckem Norrisem, že sis je zase půjčil!" komandoval mě James, když házel svoje prádlo do kufru.
"Toho bych si na svoje nářadí nikdy nedal! Dej pokoj s ním. Ale počkat? Právě přemýšlím, jestli jsem si s ním neutřel zadek… Ne! To byly Péťovy spodky! No, tak to vážně nevím, kde jsou, ale slibuji, že když je najdu, pošlu ti je po jinačí sově než mojí." Ušklíbl jsem se. Protože moje sova je nespolehlivý tvor, je zajímavé, že měla nějak pochroumané smysly, protože cokoliv jsem chtěl poslat, přišlo to na adresu mojí matky. Což by bylo velice nemilé, určitě by ty trenky dostal Krátura.
"Jé, hele, nevím, jak se to sem dostalo, ale ty tvoje trenky byly pod mojí postelí." Zapištěl Petr a napřáhl ruku se spodkama k Jamesovi, ten si ho nevěřícně přeměřil.
"Tak nevíš? No jen aby." A vzal si je od něho. O pár chvilek později jsem mu připomněl sázku. "Dvanácteráku, Malfoy se už na tebe celý třese. Nezapomněl jsi, doufám?"
"Hohó! Ale vždyť ses s Sharlottou nevyspal, takže jsem vyhrál já!" prohlásil vítězně.
"To sice ne, ale stalo by se tak, kdyby neusnula. A za to já nemůžu! Všichni ti dokážou, že byla bez trička, když vycházela z učebny. Teoreticky jsem ji "sbalil". Její problém, že do sebe píchla ten lektvar. Prostě jsem vyhrál, dostal jsem ji do postele a to stačí, ne?" přesvědčoval jsem ho. James zakoulel očima.
"Tak fajn. Abys viděl, že mám sportovního ducha, vykonám tuto strašlivou potupu," dělal si z toho srandu. "Urči kde a kdy."
"Třeba před kočáry, když budou všichni venku.
**************
"Tak běž, to dáš. Jsi borec!" povzbuzoval jsem Jamese, který šel právě vykonat bojovný úkol. James byl celý vysmátý.
"To si piš, že to dám. Nejsem žádná šunka. A nezapomeň natáčet, tomu se budete smát ještě dlouho, to ti slibuju," ujistil mě. Malfoy zrovna čekal na kočár, kolem něho jako vždycky stála banda jeho posluhovačů, až na Snapea, ten se někde ztratil. Všude bylo plno studentů, tím lépe. Když byl Jimmy dostatečně blízko, začal svoji hru.
"Ach, Malfoyi! Moje lásko, život bez tebe je jako uschlý strom. Musím se konečně přiznat veřejně, jsem gay a… já tě tak miluji! Srdce se mi rozkočí, kdykoli tě spatřím. Skoro nedýchám, když svůj zrak upřeš na mne. Ach, řekni Luciusku, že mě také tak miluješ!" říkal sladkým hlasem. Ty vogo! Měli jste vidět Malfoyův výraz! Prvně se naštvaně podíval, dko ho to otravuje, potom mrtvolně zbledl a nakonec to opepřil krvavě rudou barvou. Tahle se Malfoy asi ještě nečepýřil! V tu ránu, co začal Dvanácterák svůj proslov jsem propadl v hluboký smích, Remus a ostatní se přidali až později. Ale takový trapas asi Luciusek dlouho nezažil. A Jimmy to ještě okořenil: "Vezmeš si mě?" To se už Malfoy neudržel a napřáhl se k Jamesovi, chtěl mu jednu ubalit, ale on byl mrštnější a uskočil, a tak se Malfoy netrefil do nikoho jiného než do mé skvělé sestřenky Bellatrix, která stála přímo za Jamesem.Nestačila ani zakřičet a už se chytla za noc, odkud jí tekly proudy krve. Malfoye ještě více rozzuřila jeho nepřesnost a už si začal vytahovat hůlku, naštěstí ji neměl hned po ruce, a tak James stihl přiběhnout zpátky k nám, vzít si kufry a spolu s klukama nasednout do prvního kočáru.Sova popadal dech, jak se smál a ještě k tomu běžel.
"Čus, Jamesi, pozdravuj doma! Čauky, Reme, dej pusu Bětce! Nazdar Petře, polib zadek své mámě!" Tak takhle jsem se loučil se svými věrnými kamarády. Trochu zvýšeným hlasem, takže se na nás upíraly všechny zraky, zatímco Lucius zuřil a hlasitě nadával.
"Čáááááááááááu!" zařvali už z kočáru. Tak a já radši taky zmizím, ještě by mohl Lucík svůj vztek vybít na mě. Snažil jsem co nejnápadněji protloukat davem, ale nešlo to moc snadno. Co chvíli na mě někdo hulákal, ať vyřídím Jamesovi, že je fakt třída a ať se nedá. Ale v 10 minutách jsem už byl na mé posteli a mohl se znovu naplno začít chechtat. Neměl jsem žádné sousedy, všichni, až na Sharlottu, Johna a Andy, z nebelvíru odjeli domů. Domov… Jak krásné slovo to mělo být, ale já ho neznal, neměl jsem ho ve slovníku.
(Sharlotta)
(Pozn.: Jo, za chvilku je to tak od 15! Takže čtrnácky a další tací, zavřít očka, nastupují hvězdičkyJ)
Posedávala jsem v klubíčku na koberci před krbem, vnímala jsem pouze teplo, které z krbu sálalo. Muselo už být něco před půlnoci, ještě jsem totiž neslyšela odbít hodiny.Bylo tak nádherné se dívat do ohně, do těch plamínků měnících se každou sekundu. Vždycky jsem se bála ohně, ale teď mi to přinášelo druh uklidnění. Právě je štědrý večer a spousta rodin je teďka u slavností večeři nebo netrpělivě čekají u stromečku, co tento rok dostanou od svých blízkých. Nostalgicky jsem si vzpomínala na mé nejlepší Vánoce. Ano, bylo to, ještě když jsem bydlela ve Walesu, bylo mi tenkrát 6 let a trávili jsme je všichni - já, Severus, máma a táta. To byly poslední společné Vánoce. Pamatuji si, že jsem nedostala moc dárku a byla jsem z toho smutná, protože sousedka dostala krásnou panenku barbie, ale přesto na tyhle kouzelné svátky nezapomenu. Byly to poslední dny s mámou. A panovala mezi námi taková láska, že bychom ji mohli krájet. Ale pak bum! Rána osudu. Za týden moje maminka zemřela, doteďka nevím jak, a naše životy se rozsypaly jako domeček z karet. Už to nikdy nebylo jako dřív. Já s tátou jsme se odstěhovali do Ruska a Severus šel zase k babičce. Babina si Seva oblíbila, mě naopak skoro nenáviděla. Měla jsem jinou povahu než Severus, nebyla jsem tak poddajná a často, i když jsem byla ještě malá, ji hubovala. A vrcholem všeho byl rozbity porcelánový servis, který se dědil po celé generace Prince-Lloydových, který rozbil nechtíc Severus, ale schytala jsem to já. A proto byla babka ráda, že odejdu se svým mudlovsýkým otcem někam daleko a dlouho o nás neuslyší. Párkrát jsem sice byla navštívit Severuse, ale ta čarodějnice ho změnila. Byl z něho teď mrzutý chapík, který měl zájem o černou magii.
Jejku! Ten můj příběh vypadá ale špatně, ne? Vás tu trápí takovýma kecami. Jen si prosím nemyslete, že jsem měla pokažené dětství, to vůbec. S mým dědou jsem si to maximálně vynahradila. Když jsem byla malá, hrál si se mnou na schovku, později mě zasvětil do tajů ruské vodky a potom mi i schválil mého prvního kluka. Mohla jsem mu svěřit všechno, nahrazoval mi mamku, i když neuměl kouzlit, chápal mé "nadaní" a naopak mě v tom podporoval.
"Shar?" Mé vzpomínky se rázem zase vrátily zpět do mé paměti a já se vrátila zpět do reality.
"Siriusi? Taky nemůžeš spát?" odvětila jsem mu mile, a když lehce pokýval hlavou, pokynula jsem mu, až si sedne vedle mě. Bylo na čase si něco ujasnit. Sirius si usedl blízko mě a tázavě pozvedl obočí.
"Siriusi, víš to, co se stalo v předtím v té učebně…" Ajaj, moc ukazovacích zájmen!
"Shar, nevím, co jste měli s Lily v úmyslu, ale asi se to jaksi nepodařilo, že?" přerušil mě.
"No, ne. Ale o to nejde."
"A co teda jde?" zeptal se se zájmem. Mě trefí šlak! Že tě asi miluju! (pozn.:Víte jaký je rozdíl mezi milovat a asimilovat? :D Anusz, Nattí, vy to určo víte!)
"To sama nevím." zamumlala jsem. Blbé kecy! Oba jsme se nakrátko odmlčeli a Siri potoim zase začal.
"Shar, co kdybych ti, čistě teoreticky ovšem, řekl, že to líbání bylo naprosto neuvěřitelné a krásné a že k tobě asi něco cítím?"
"Tak to, čistě teoreticky, na tebe skočím, začnu tě líbat a už nikdy se tě nevzdám."
"Vážně?" Usmál se a přiblížil se ke mně.
"Myslím, že bylo dost teorie a teď by měla nastoupit praxe," nadhodila jsem provokativně.
"Naprosto souhlasím," zašeptal mi ten svůdník do vlasů. Přiblížil se ke mně a podíval se mi do očí, zase mě hypnotizoval. Nemohla jsem od něho odtrhnout pohled a taky se nemohla hýbat, všechny svaly v těle se mi napnuly očekáváním. Sirius se na mě něžně usmál, můj obličej jemně sevřel do svých dlaní a přitisknul se ke mně. Taky jsem se usmála a pomalu svůj pohled přestěhovala na jeho plné rty, blížila jsem se pomalu k jeho ústům. Políbili jsme se, zase a opět to bylo neskutečně krásné, a tentokrát jsem už nehodlala meškat. Už nepromarníme ani jedinou chvilku.
Miluji ho, i když sem to chtěla zapírat, moje srdce mi říká jasně: jdi do něj! Zato s rozumem to je horší, nabádá mě k přemýšlení, třeba mě chce jen dostat do postele a druhý den mi řekne: Good bye, bylo to fajn! Ne, to by neudělal, možná to už řekl mnohokrát, ale mě to nemohl udělat, cítila jsem z něho žár a vím, že mu rozhodně nejsem lhostejná. A navíc sám řekl, že ke mně něco cítí. Musím mu věřit, když jemu ne, tak komu jinému?
Jazykem prozkoumával mojí pusu a plenil každé možné místečko. Vycházela jsem mu vstříc, naše jazyky hrály spolu bitvu, ale věděli jsme, že nikdo nemůže zvítězit, už jsme oba ztraceni, oba dva jsme zamilovaní. Začala jsem mu čechrat vlasy a masírovat pokožku hlavy. Pořád jsme se líbali, ale Siri připojil i své ruce, kterými mi rozpustil copek a vlasy mi rázem spadly na záda. Sirius na mě upřel zrak a sotva slyšitelně vydechl: "Jsi tak krásná." Jeho slova zněla jako rajská hudba, bylo v ní tolik něhy, lásky. Sebrala jsem odvahu a moje polibky nasměřovala na jeho ušní lalůček. Sirius se prohnul a zasténal. Dál to nevydržel a chtěl mi sundat tričko, já mu s tím s radostí pomohla. Moje tílko skončilo na země před námi a já se už domáhala jeho trička. Natáhla jsem ruce a zkoušela ho svléknout. Už měl na sobě pyžamo, takže to trvalo sotva pár sekund. Och, já má svalnatou hruď, ještě, že sedím, asi bych na místě omdlela. Vyzývavě jsem na něho jukla a hladila jsem ho po té sexy hrudi, trochu jsem do něho žduchnula, aby padl na měkký koberec. Ale on se jenom zakymácel a mě samotnou povalil na zem a zavalil mě svým obřím tělem. Teď jsem ležel pod ním. Opět jsme se líbali a Sirius už šmatral pod moje záda na zapínání podprsenky, bohužel se mu to moc nedařilo.
"Safra, nemůžeš taky jednou přijít bez?" sykl na mě, ale vzápětí se usmál.
"To bys měl moc jednoduché, broučku," uculila jsem se a sama se obrátila na bok a odepnula si ji. Sirius si mě nejprve prohlédl a potom mi začal laskat ňadra. Slastí jsem skoro nedýchala. Po chvíli se postavil a zbavil se dalších svršků, já ho napodobila. Ještě, že tu je relativní tma, asi ybch se studem propadla. Přilehl si na mě a pošeptal mi: "Shar, já… Miluju Tě."
Nemůžu vyjádřit své pocity v ten moment, jak jsem byla šťastná.
"Taky tě miluju." zamumlala jsem. A potom se spolu vydali do říše zamilovaných…
(pozn.: Jaj, to je hnus psát takovou scénu! Tak mi pro Merlina napište aspoň blbého komenta, vidíte, jak jsem se snažila. Jestli si to přečte moje ségra, nebo její kluk nebo prostě někdo, kdo mě zná, uškrtím vás a potom se půjdu zahrabat!)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Izabela1996 Izabela1996 | Web | 25. července 2008 v 14:24 | Reagovat

No ehm, tak s těma hvězdičkama, kde končí ? Ráda bych z  toho aspoň něco měal kromě toho začátku ! Ne to byl vtip. samozřejmě jsem si to přečetla celý ! Bylo to moc hezký i když slaďáky nemusím. Jen tak dál !

P.S. Vsadím se, že ty hvězdičky si přečte každý :-p :D

2 Snowy Snowy | Web | 25. července 2008 v 14:48 | Reagovat

Romantické konce nejsou vůbec špatné, ale vcelku mě dokáže naštvat, když se hrdinka nemůže pořád rozhodnout jestli jo, nebo nakonec ne. Sharlotta se aspoň konečně rozhodla:). Ale i tak jsem zvědavá, jeslti to bude mít i jinou zápletku, než to, že se konečně dala dohromady se Siriusem.

Povídka je vcelku vtipná, ale nechápu jednu věc a to je spříznění Sharlotty se Snapeovými. Podle toho, že je Karenina, jsem usoudila, že má jinou matku a taky to vysvětlovalo, kde se ti ztratila dědičnost (Sharlotta je krásná a tupá na lektvary). Ale i tak mi nebylo jasné, jak mohl mít mudla Tobias štěstí na to, že obě jeho děti jsou kouzelníci.

V této kapitole ovšem vzpomíná na Princeovy a Vánoce a vypadá to, že má stejnou matku jako Severus... takže to opravdu nechápu.

3 Illandris Illandris | Web | 25. července 2008 v 14:49 | Reagovat

Já teda slaďáky taky moc nemusím, ale tohle nebylo zase tak moc sladký:) Začátek byl fakt vtipný. Trenky s Chuckem Norrisem se povedly:D Tak honem další kapitolu, nemůžu se dočkat:))

4 mystäry mystäry | Web | 25. července 2008 v 14:59 | Reagovat

:D:D:D nahodou... moc se ti ty hvezdicky povedly ;)

5 Sellena Sellena | 25. července 2008 v 17:48 | Reagovat

Slaďáky? Jak kdy. Podle nálady. Jednou za čas mi nevadí.

Náhodou, mě se to líbila! A vážně ses snažila:D opravdu:D

James byl naprosto úžasný! To se mi líbilo, chjo.....snad si to přečtu ještě znova!:DDDD Lucíček a červený? Jabko:DDDDRajče:DDDDD Dáte si zeleninu s peroxidovými chlupy?:DDDDDDDDDDDD

Miluji tě.......kouzelná fráze:D hodila se tam. Na konec se moc netěšim. Bude tragi( neveř mi, mám ráda tragi, jen pořád tvrdim opak:DDDD). ale doufám, že ne zase tak hrozné, jako smrt. EE. To nechci:DDDD

nechám se překvapit:D

6 Leenikk:)) Leenikk:)) | Web | 25. července 2008 v 18:01 | Reagovat

To Snowy: Mno je mi líto, že to nechápeš, ale já to myslela tak, že Tobias pochází z ruska a proto pojmenoval druhým jménem Sharlottu Karenina, není to příjmení, ale jméno, v tom asi bude ta zmílka.Sharlotta a Severus jsou praví sourozenci a pokud jde o to, že je krásná a nemá talent na lektvary, tak s tím musím nesouhlasit. Když je severus ošklivý znamená to, že musí být ošklivá i Shar? A navíc mají oba černé vlasy. A to samé s těma lektvarama, že jsou rourozenci neznamená, že musí umět všechno společně. Já vím, že to asi nešlo moc poznat, kdo že to vlastě je a kdo je její matka a podobně, za to se omlouvám, ale prostě jsem to tak už napsala a nebudu to měnit. Sharlotta rozhodně JE pravou ségrou Seva. Ale fakt moc si vážím, že si mi napsala komentář a doufám, že jsem ti to spoň trochu vysvětlila...Mno nejsem moc vysvětlovací typ, tak promiň jestli jsi to třeba ani teďka nepochopila. Díky za koment! :))

7 anusz anusz | Web | 25. července 2008 v 18:23 | Reagovat

Tak to si děláš prdel!!!!! Prostě BOMBA!!!!!!! Ale víš jak, myslím, že mi nikdo kdo čte tuhle povídku nepřeskočil tu...ehm poslední část kapitoly. No co si budeme nalhávat, četla jsem i už sprostější momenty... A o té nejmenové kamarádce :D no, abys věděla, to vůbec není pravda!!!!:D Mě byvil hlavně ten začátek, kde žádné techtle mechtle nebylo!!!! :-))

A jako prostě suprová kapitola!!!! Já bych tohle napsat nemohla, při každém napsaném slově bych se červenalala, tak to raději ani nezkouším.

8 Snowy Snowy | Web | 25. července 2008 v 18:59 | Reagovat

Leeniku, díky za vysvětlení, fakt jsem myslela, že Karenina je příjmení:). To mám z  toho Tolstého.

S tou dědičností jsem to myslela tak, že Eileen Princeová ani Tobias Snape nebyli hezcí. A jak to tak z pátého dílu vypadalo a sedmý (netuším, jestli jsi to začala psát před přečtením sedmičky) to potvrdil, tak Severus neměl šťastné dětství, otec byl tyran. Tak jsem se trochu divila, že je Sharlotta milá a vtipná. Ale samozřejmě je to tvoje povídka a Severus v ženském podání by se mi ani k Siriovi nehodil.

9 Natusz Natusz | Web | 25. července 2008 v 19:41 | Reagovat

tak to byla naprosto fantastická kapitolka

pokud jde o ten rozdíl mezi milovat a asimilovat, tak to samozdřejmě víme

a pak pokud jde o to poslední, aby se to nedozvěděla jana nebebo její kluk, tak to tě naprosto chápu:) ale byla to nádhera, pak mě dostaly ty spodky s Chuckem Norrisem, to byla teda fakt síla, jo a ještě mě zajímá jedna věc: udělal jsi tu lekci z psaní deseti prsty nebo budeš bez netu? :)

no prostě skvělá kapitolka a prostě... nvm prostě úžasná :)

10 luckily luckily | Web | 25. července 2008 v 21:32 | Reagovat

krásná kapča..:) vážně se ti to povedlo;)

ale nejvíc mě pobavily ty spodky s Chuckem Norissem, to byla sranda!!;))

11 Lia Lia | 25. července 2008 v 22:47 | Reagovat

noo pekne....fakt..take trocha presladene.ale tu sa to hodilo:):.......som to cakala...:D:a tie spodky s Norissom:D:..to nemalo chybu..fakt pekna kapca:D:.sa tesim na dalsiu:)

12 Mary Mary | 26. července 2008 v 10:50 | Reagovat

Napsalas to úžasně!!! fakt krásné:) ale mohla bys už začít psát ty nové povídky... hlavně tu jednu:)

13 Jane Jane | Web | 26. července 2008 v 11:53 | Reagovat

Četla jsem to celý i přesto varování. Přece si nenechám ujít kapitolu! A ještě takovu suprovou. Jako vždy super!

14 Cattgirl Cattgirl | E-mail | Web | 26. července 2008 v 16:00 | Reagovat

Drsnýý! Ještě že nevíš, kde bydlim! Háhá!!!xD

15 Nnawell Nnawell | 27. července 2008 v 8:45 | Reagovat

tak to je husty jestli ji posle k vode tak ho zabiju. povedlo se ti to

16 martinka martinka | Web | 27. července 2008 v 19:48 | Reagovat

ahoj leni, ted tě asi naštvu, ale já

17 martinka martinka | Web | 27. července 2008 v 19:49 | Reagovat

chci pokráčko:-**

18 martinka martinka | Web | 27. července 2008 v 19:53 | Reagovat

co toj e? já koukám koukám a nevidím tu svůj koment, který sem ti psala hnedka ten den, kdy si tuto kapču zveřejnila! to je bordel! :'( kapitolka samozřejmě suprová, jako vždy! na omezení jsem se ti zvysoka..ale mě je vlastně 17 tak se mě to netýkalo:-P fakt skwěle píšeš, už se těším na další tvá dílka

19 Envy Envy | Web | 28. července 2008 v 1:08 | Reagovat

Tak Leeňule píšu blbého komenta XD No je to trošinku přesládlý XD malinko XD jen jsem čekala že to siriusek bude mít těžší XD ne jináč supr nečekaně XD měj se brouku a piš XD

20 tarantule tarantule | Web | 5. srpna 2008 v 18:53 | Reagovat

já prostě nemám slov.. vím jak jsou takovédhle scény těžké :D ale prostě se ti to povedlo je to úžasný

21 Halfonz xD Halfonz xD | Web | 24. ledna 2009 v 15:36 | Reagovat

no já se tež ze začátku divila, že má fajného otce a tak... ale šak to nemsuí navazovat na JkR ne?  jinak moc hezké :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama