15. Zvrtnutý plán

21. července 2008 v 23:16 |  Zakázané ovoce
Omlouvám se! Já vím, přijela jsem už včera, ale prostě nebyl čas, jsem buď spala, nebo pomáhala taťkovi. Ale už jsem to napsala. Je to jedna z těch slabších kapitol, to proto, že jsem se do toho tak trochu nutila, že už prostě musím něco napsat. Taky se tam nic moc neděje. Ale minule jste tu měli takovou dlouhou a podle některých prý nejlepší kapitolu. A taky musím poděkovat za komentáře! Ani nevíte, jak jsem čuměla, když jsem viděla 19 komentů!!! Fakt děkujííí! Jste zlatíčka. Zítra možná napíšu článek o nějakých novinkách, ale teď jsem už unavená, jdu se okoupat a spát. Tak pa a komentujte:))
Brzo snad bude další a lepší kápa:D

15. Zvrtnutý plán
(Sirius)
"Sharlotto, co je?" zmatkoval jsem.
Do prčic, právě se to tak slibně vyvíjelo. Všechno bylo tak krásné a super, až do té chvíle, kdy Shar vyjekla a následně usnula…? Je to možné? Co se vlastně stalo? Zkoušel jsem ještě Shar probudit, ale marně. Byla úplně tuhá, skoro jako mrtvá. Ani facky nezabraly, ale byly to samozřejmě velmi slabé facky. Ještě naposledy jsem s ní zatřásl, ale už jsem ani nedoufal. Ale proč? Co se mohlo… injekční stříkačka? podivil jsem se, právě jsem totiž spatřil použitou stříkačku zapíchnutou do nohy od Shar. To přece…? Muselo to být jedině nějaké uspávadlo. Ale co by s ním chtěla dělat? Pochybuju, že se chtěla uspat, jedině… Ne! Ona chtěla určitě uspat mě, sice nevím, co by dělala potom, ale je jisté, že obětí jsem měl být já a… James!
Rychle jsem vstal a podíval se ještě naposledy na Sharlottu, byla opravdu sladká a taky taková klidná, až jsem si málem lehl zpátky vedle ní. Ale nakonec jsem se udržel a radši začal přemýšlet, teda jestli se to tak dá nazvat. Fajn, teď to do sebe perfektně zapadalo, to proto šly holky s námi do Prasinek a poté se nechaly "sbalit". Ale co chtěly potom udělat? Mno, to už se asi nedozvíme, ale určitě by to nebylo nic moc příjemného. Zajímalo mě, jak to dopadlo u Jamese, jestli Lily uspěla, nebo ne. Každopádně chudák Dvanácterák, jestli je taky takový tuhý… no, nechtěl bych!
Trochu jsem pouklízel, sfouknul svíčky, posbíral růže na kupku, odstranil víno. A že ho bylo škoda, i když Sharlotta už stačila vypít pár sklenek. Ach, jo! A to jsme to tak pečlivě připravoval, asi 3 hodiny mi trvalo všechno přichystat a to nemluvím o tom víně až z Itálie přivezené, taky jsem si pěkně zaplatil, ale myslím, že ty romantické věcičky neminuly účelem. Byla z toho vyvedená z míry pěkně. Ještě dlouho budu mít na paměti ten její výraz, když vstoupila do mého chrámu. Prvně byla docela nesvá, že musí být v jedné místnosti se mnou a ještě v takové tmě, ale následné překvapení a potom i úžas mě naprosto dostal.
Co těď? Už jsem uklidil, ale nemůžu přece tady Shar nechat, ještě by někdo zneužil jejího stavu, co já vím, jaká tu jsou prasata na škole. Já mám co mluvit, že? No nic. Posbírám si svoje saky paky a půjdu asi do ložnice, tady bych se vážně nevyspal, kdyby vedle mě byla taková nádherná spící krasavice, skoro jako sněhurka. Mohl bych zkusit polibek, ale v případě, že si píchla uspávací lektvar, nepochybuji, že ho dělala Lily, by to byla zcela na jednu věc. Přikryl jsem ji přičarovanou peřinou a naposledy jsem se juknul na moji Sněhurku a potom už odkráčel do nebelvírské věže, James tam asi nebudu, buď se velmi dobře baví nebo spí, při čemž v obou činnostech bych byl zbytečný.
(Sharlotta 7:55)
Uááá! To jsme se krásně vyspinkala, tak dlouho a tvrdě. Ani si nevzpomínám, kdy jsem byla vzhůru naposledy, hih. Pomalu jsem otevřela oči, promnula jsem se ji a pomalinku vyhrabala z postele. Kde to jsem? Vypadá to tu jako můj pohřeb, kolem postele byly poházeny květiny a v místnosti byly už zhasnuté svíce. Hmm…měly bych se zamyslet, co jsem dělala naposledy? Spala, jo to je logické, ale před tím? Moment, svíčky, růže, prázdná flaška…? Ach ne! Rychle jsem zbystřila na moji nohu a na mém stehně byl rudý flek. Takže se to vážně podělalo? No, já se ani vůbec nedivím. Co jsem mohla čekat, že? Blbá, blbá, blbá. Bouchala jsem polštářem do hlavy. A neskutečně nemožná! Musím prostě všechno pos**t. Ajtakrajta! A co Black? To mě tady jako nechal? Co si jako myslel, že mě tady sbalí? No, vlastně se mu to málem povedlo, nebýt toho lektvaru, chvála Merlinovi. Aspoň, že neudělala to, co jsme měli v plánu prvně s Lily. Lily! Pane jo!
Bleskurychle jsem se sebrala a už pádila do dívčích ložnic. Byl to takový ranní maratón. Asi jsem musela vypadat vážně divně, když jsem pobíhala po škole v ultra minisukni a navíc …doprdele! Bez trička! V tom spěchu jsem si neuvědomila, že moje tílko mi včera ráčil sundat už Black. No, co. Hlavní je Lily. Nevšímala jsem si zhnusených pohledů ze strany holek a obdivných pískání od kluků, rychle jsem pádila do pokoje. Konečně jsem dovršila svého cíle, bohužel bez úspěchu, Lily tam nebyla. Taky proč by byla? Jestli se ji dařilo dobře bude nejspíš na hodině a jestli ne…to by se prostě nestalo. Kurnik! Tak ona mě ani nehledala? Njn, ona - poctivka - musí jít na hodinu, i kdyby nechala svoji kamarádku v bryndě, a vůbec ji nevadí, že po chodbách pobíhám polonahá! Mám chuť zabíjet!
Ihned jsem si navlékla svetr a vzala věci na vyučování. Byly zase lektvary, fajn, takže další štreka. No, aspoň si zajdu ještě na snídani, jestli tam teda ještě něco bude. V přízemí jsem zaskočila do velké síně, právě včas. Jaké jsem to měla štěstí, právě když jsem si vzala 2 koblihy, jídlo na stolech zmizelo. Zakousla jsem se do čerstvého koblížku s marmeládou polité čokoládou a vychutnávala tu skvělou chuť tučného a sladkého jídla. To jsem potřebovala. S plnou pusou jsem se vydala na hodinu s Křiklanem. Ani jsem nepřemýšlela, jak se ospravedlním, teď, když jsem do krve přidala dávku cukru, mi to bylo šumák. Cítila jsem se úžasně, to by člověk neřekl, co zmůže takový koblih hned po ránu, ještě když se probudíte tak jako já.
Docela hlučně jsem otevřela dveře do učebny a vkráčela dovnitř, všechny pohledy teď směřovaly na mě a Křiklanův nebyl výjimkou.
"Slečno Snapeova? Jdete o 20 minut pozdě!" zamračil se a mě.
"Už to ta bude, pane profesore. Ale můžu vás ujistit, že mě to strašlivě mrzí. Ani si neumíte představit, jak mi bude těch 20 minut scházet! Určitě neudělám OVCE!" začala jsem se posměšně strachovat. Křiklan zafuněl.
"To by mě teda dosti zajímalo, co se včera večer odehrávalo. Když už aji slečna Evansová přišla pozdě a navíc v doprovodu pana Pottera. A teď navíc i vy." Povytáhl obočí. Vykulila jsem na něho oči a potom vyhledala Lily. Seděla v první lavici, jako obvykle. Její tvář rychle nabírala nachovou barvu, ale přesto jsem zachytila její šibalský úsměv, který věnovala Potterovi, ten usmíval od ucha k uchu a oči mu radostně pohrávaly.
"Eh?" vydala jsem ze sebe nepochopení. Lily mi pohlédla do očí a s výrazem: řeknu ti to později, se uličnicky usmála. Plna očekávaní jsem se posadila do zadní lavice, nemělo by cenu vyzvídat teďka, Křiklan by nám uložil jenom další trest. A tak budu aspoň od ní daleko a nebudu v pokušení.
Při hodině jsem se maximálně nesoustředila, musela jsem pořád hloubat nad tím, co se asi mezi Lil a Potterem stalo. A taky co udělal asi Black, když mě uviděl usínat v jeho náručí. Ach! A jak krásně to mohlo dopadnout. Když si znovu připomenu ty jeho úžasné polibky a doteky, zamrazí mě. Odtrhla jsem oči ze židle přede mnou a pohlédla na Siriuse. Dívala jsem se na něho snad 10 minut a stále zasněně. Potom se na mě obrátil a naše pohledy se střetly. Ajajaj. Zase se ve mně bouřily všechny city a já chtěla být jenom jeho. Jeho oči žhnuly něhou, ale taky touhou. Jestli po mě touží aspoň z poloviny jako já, už moc dlouho se neudržíme. Možná, že se s ním vyspím a budu mít klid. Konečně, budu mít pokoj, klidně dostuduji, najdu si nějakého spolehlivého manžela a budu s ním mít děti. Jé, jak ráda bych měla v budoucnu děti, možná jsem sentimentální, ale kdo nikdy nezatoužil po romantickém bydlení na venkově s kupou děti, které pobíhají po trávníku. Proč ale si umím jenom představit děti mě a Siriho? Pane jo. Jde to se mnou z kopce, už se tak nudím, že v hodině lektvarů vymýšlím naivní budoucnost.
Konečně zazvonilo. Hurá! Vybuchlo šampáňo a jde se slavit. Hbitě jsem se postavila na nohy, úplně jsem se vyštvala na lektvar, který jsme měli udělat, Křiklan byl značně naštvaný, ale já se furt jenom vymlouvala, až mi to prošlo. Vyšla jsem na chodbu a hledala Lily, už jsem ji uviděla, jak se směje spolu s Potterem, když mě chytla jakási ruka a vláčela mě do nejbližšího výklenku. Velmi silný stisk ukazoval, že nepůjde o nějakého prvňáka. Bojim, bojim!
"Sharlotto, už jsme se dlouho neviděli." Promluvil můj únosce, podle hlasu jsem hned poznala Luciuse. Zprudka jsem se otočila a údivně na něho pohlédla.
"Naposledy předevčírem, ne?" reagovala jsem okamžitě.
"Víš, jak jsem to myslel. Ani nemáme možnost si spolu popovídat. Vlastně už je to hodně dávno, co jsem ti učinil nabídku. Pamatuješ?" optal se mě.
"Ehm…nabídka? To se mi muselo jaksik vykouřit z hlavy, promiň." Lucius už chtěl odseknout něco nepěkného, ale potom se udržel.
"No, že budeme spolu chodit, kvůli té aférky s Blackem. Ale ty si mi neodpověděla. Dal jsem ti čas na rozhodnutí, ale myslím, že toho času už bylo nějak moc."
"A jo, ty myslíš ten geniální plán, že? Ale to se pleteš, protože já ti už odpověděla. A to konkrétně NE!" upozornila jsem ho. Lucius překvapeně zamrkal.
"Sharlotto Snapeová, já nesnáším odpor. Vždy budu mít to, co chci. Prostě ode dneška spolu chodíme a basta! Máme poslední půlrok, takže si ho musíme užít."
"Cože?" vykoktala jsem ze sebe, ale to už se na mě nalepil a přitiskl na stěnu. Začal m tvrdě líbat, vůbec se mi to nelíbilo a cukala jsem sebou, ale jeho stisk byl pevný. Naštěstí za chvíli přestal.
"Po vánočních prázdninách chci odpověď!" ukončil náš rozhovor a už byl fuč. Já nestačím zírat. To je ale kretén, asi bude vážně pravda, co se o něm říká, že je to jenom tyran a děvkař. Tse, ani po prázdninách s ním nikdy nic mít nebudu. To ať si nemyslí. Ale teď musím rychle za Lil. Asi se nedočkavostí zblázním.
(Sirius)
"Hej, Jimmy? Tak co se stalo? Záříš jako vánoční stromeček!" vyhrkl jsem na svého kamaráda. Co přišel na hodinu lektvarů pozdě, mimochodem stejně jako Lily Evansová, se chová tak divně, pořád se uculuje a radostně vyskakuje do vzduchu.
"Kamaráde, já tomu ještě pořád nemůžu uvěřit! Včera večer to-to-to-bylo…"nedokázal ze sebe vystrnadit.
"Co? Tak co se do prčic stalo?"zvolal jsem netrpělivě.
"Ta noc byla naprosto úžasná! Lily byla úžasná! A já ji řekl, že ji miluju! A víš co ona? Ona mi nevlepila facku jako normálně, ale sama od sebe mě políbila, no a potom to šlo samo, ani nevím, jak se to všechno událo, ale bylo to nepopsatelně krásné. Nikdy na to nezapomenu. Můj sen se splnil! Moje nádherná zrzka se do mě asi taky zamilovala!" povídal mi James šťastně, až se málem rozplakal tím štěstím.
"Tomu nevěřím! A to jste se spolu…ehm… vyspali?" optal jsem se patrně.
"Bylo to tak nádherný!" odpovídal mi stále zasněně.
"Aha," ušklíbl jsem se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Izabela1996 Izabela1996 | Web | 22. července 2008 v 9:54 | Reagovat

Jedna ze slabších kapitol jo ? Vždyť to bylo hezký !

2 Izabela1996 Izabela1996 | Web | 22. července 2008 v 9:55 | Reagovat

P.S. Já mám první koment super!

3 Anusz Anusz | Web | 22. července 2008 v 10:28 | Reagovat

juj... to bylo nadherny!!!! vubec nepatrila k tvym slabším kapitolám, mě bavila a prostě se ti strašně povedla!!!!  přeju to jamesovi ale zase je mi lito shar... no ni ja uz padím. Přijd odpoledne nebo my prijdeme to je jedno. :D

P.S.  taky jsme se meli jit ostrihat, ale nakonec z tho nic nebylo.

4 natusz natusz | Web | 22. července 2008 v 12:27 | Reagovat

super kapiotla, fakt sranda, hlavně to ajtakrajta, z toho jsem nemohla, fakt krása

5 Cathyn Cathyn | Web | 22. července 2008 v 12:41 | Reagovat

Náhodou, kapitola je fakt super

6 mystäry mystäry | Web | 22. července 2008 v 13:47 | Reagovat

heheeee:D Tak to me podrz:D Moc o sobe pochybujes holka:D super kapca!!! =)

7 Sellena Sellena | 22. července 2008 v 16:14 | Reagovat

Souhlasím s ostatními, že se ti kapitolka povedla:D

taková milá a hezká:D

jen bych tě chtěla upozornit na dva překlepy. Tichošlápek(padfoot) je Sirius, ne James. To je Dvanácterák(prongs). ale to je detail. Na to vůbec nehleď. Jen pro příště, víš?:D

zatim....

8 Leenikk:)) Leenikk:)) | Web | 22. července 2008 v 17:44 | Reagovat

To Sellena:jejky fakt! Já jsem se spletla s tím tichošlapem, njn už byla noc, jsem skoro neviděla... ach ty překlepy!Děkuji mockrát!

9 luckily luckily | Web | 22. července 2008 v 20:59 | Reagovat

nádhera!! vážně se to povedlo!

ten Lucius byl dobrej, prej:  Sharlotto Snapeová, já nesnáším odpor. Vždy budu mít to, co chci. Prostě ode dneška spolu chodíme a basta!

tak u toho jsem se pobavila!!;)

10 martinka martinka | Web | 22. července 2008 v 21:59 | Reagovat

jestli tohle byla slabší kapitola!! to bylo naprosto užásnýýýýýýýýý! jo origoš na tom bylo, že si konečně užil james a ne siri:Dno prostě nádherná kapča:D jo a nezapomen na me s tím filchem shar, stelou a noriskou:D ale je to pšt tajný:D

11 Envy Envy | Web | 23. července 2008 v 18:27 | Reagovat

jee Leenicku!!! nedelas z toho nahodou sladarnu!????!!! no doufam ze se to jeste nejak zvrtne XD promin ze jsem nenapsala driv... to vis chlastani je vysilujici XD ne tesim se na dalsi... je to supr XD

12 Lia Lia | 23. července 2008 v 23:03 | Reagovat

nnoo pekne...rychlo dalsiu:D

13 Illandris Illandris | Web | 23. července 2008 v 23:37 | Reagovat

Super kapitola:) Ale vůbec si nemyslím, že by patřila k tvým slabším, naopak:)

Těším se na pokračování, hlavně na to, jak to bude s tím Malfoyem:D

14 Mary Mary | 26. července 2008 v 10:34 | Reagovat

Hej tak tahle kapitola se ti vážně povedla!!! fakt super!!!

15 Theresa Theresa | 27. července 2008 v 14:21 | Reagovat

Slabsi kapitolka jo? Ani nahodou. Jdu na dalsi.

16 tarantule tarantule | Web | 5. srpna 2008 v 18:43 | Reagovat

jujky to je zase moc úžasná kapitola :)

17 xxyqgclj xxyqgclj | E-mail | Web | 9. května 2009 v 14:08 | Reagovat

7vPpex  <a href="http://bmhublezjvtf.com/">bmhublezjvtf</a>, [url=http://hmzmigqgrxov.com/]hmzmigqgrxov[/url], [link=http://ocptrfuakpoy.com/]ocptrfuakpoy[/link], http://kjolsjzacgre.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama