9. Pijte vodu... a nepijte rum!

13. května 2008 v 21:39 | :)) leenikk |  Zakázané ovoce
Hurááá, konečně jsem se dokopala k další kapči, ale fakt jsem se pro vás obětovala! Zítra píšu z bioly, takže se budu učit až ráno. S touhle kapčou sjem celkem spokojená, není nejlepší,a le ani nejhorší! V téhle kapči jsem se teda zaměřila na alkoholismus, tak doufám, že vy osobně se tak neopíjíte! při téhle kapči sjme poslouchala Nohavicu, taky to tak trochu vypadá! Když ho poslouchám mám prostě úplně super náladu! Kone keců a hurá na čtení!

9. Pijte vodu… a nepijte rum!
(Sirius - NSM - pařba po vítězství ve fámfrpálu)
"Hih… škyt… hih… škyt…" ozývá se mi z úst. Nesmíte se divit, James opět nezklamal a Nebelvír zase zvítězil i nad Zmijozelem. Takže tady teďka pořádně slavíme. Už ani nepočítám, kolik jsem toho vypil: "Cztery litry wódki a množstwo piw, bardzo fajny kolektiv… Pijte vodu, pijte pitnou vodu..." Vyzpěvuju si písničku. (pozn: Nohavica 4ever!)
Možná se ptáte, jak to že nemám trest s Křikem? No, ono stačí, když tady pána profesora uplatíte flaškou ferneta a máte ho v kapse. Teď mi to připomíná, říkal jsme už o tom Sharlott, že to není? Hmm… ach ta moje paměť… asi jo… snad…
"Jéé, kočičko co ty tady?" optám se koketním hlásek krátkovlasé plavovlásky, která právě stojí přede mnou. Ale místo plavovlasé krásky se na mě otočí rozřehtaný, ožralý chlap. Fůj! To jsou šoky!
"Siriusi-škyt-to jsem-škyt-já! Re-mus.. ha ha ha, to je sranda!" chechtal se můj kámoš.
Kdo tady říkal, že je Remus Lupin šprt? Jestli já, tak se veřejně omlouvám. Remus je totiž beznadějný alkoholik a alkoholici se nešprtají jen tak pro zajímavost.
Jé, mě je tak fajně, trošku se opijete a hned zapomenete na všechny trápení. Já mám vidiny! Právě se ke mně zhýbá mimozemšťan, ale není zelený nýbrž růžový. Růžový slizoun! (Kdo neví, je to Stela)
"Siri, neměl bys takhle pít. Dělá to potom paseku tvým játrům." promluvil ten slizák.
"Co říkáš, ty vole?!" vybafl jsem na ni. Ono individuum se naštvaně odvrátilo a někam odpochodovalo …
"Remi, kde je james?" motal se mi jazyk, ale Dvanactérák pochopil. Kývl hlavou do levého rohu a co tam nevidím? James se tam muchluje s nějakou pěknou slečinkou. Hajzl! Též bych chtěl, ale když tu nikdo není… anebo vlastně je. Můj nový objev se právě objevil ve dveřích do společenky, mapovala místnost, nejspíš někoho hledala, že by mě? To bych si ani nezasloužil.
*****
(Sharlotta- mezi ožralci)
Kde je ten Black? Tak on si milostivě odročí trest a mě ani nic neřekne. Já jdu ještě přesně načas za Křiklanem, a on si tam pije klidně fernet. Málem jsem z něho ani nevypáčila, jestli teda ten trest je nebo ne. Až ho najdu, tak ho asi uškrtím… vcházím přes portrét do NSM v naději, že tam bude klid a ticho. Och, jak naivní a nerealistická myšlenka
Tak to se dělají prdel, ne? Oni tady pijou jak oslové, to jim jako nestačil ten průser minule? Já se nestačím divit. Já -jako abstinent- bych je hned spráskala, si myslí, že když budou pít, tak že budou strašní frajeří? To se musí bavit jenom při "kapkách" alkoholu v krvi? Fakt mi je jich upřímně líto!
No, samozřejmě, tuhle akci mají na svědomí jak jinak než Poberti, lépe řečeno Black a Potter. Vyhráli jsme fámfrpál, který mě úplně nebaví, a hned se to musí slavit jak Mistrovství světa o nejlepší whiskey.
Kroužím očima po pokoji, ha konečně jsem ho našla. Zlomyslný úsměv nasazen a může se jít na akci!
"Hele, Blacku, co si jako o sobě myslíš? Klidně si odvoláš školní trest, nebudu se ptát jak, a mě to ani neřekneš?! Já tam jdu jak debil přes celý hrad, abych našla toho dědka plesnivého u flašky fernetu?!" vyhrkla jsem na něho rychle, očividně hodně rychle, protože nápadně zamrkal a podíval se na mě s úsměvem stylem: co si říkala?
"Ehm… fernet? Jóóó! To jsme mu dal já, to jsem hodný, co? Teď nemusíme mít ten trest, že je to super?" usmíval se od ucha k uchu. To je kretén! To mu jako ještě budu děkovat, ne? Je sice pravda, že jsem ráda, že ten trest nakonec není, ale to mi to nemohl aspoň říct? Ale to bych po něm chtěla moc! On se tady radši opíjí!
"Jsi vážně debil, Blacku, příště mi to laskavě oznam, jo?" utrousila jsem naštvaně a chtěla si to odkráčet, ale při odchodu jsem se neubránila: "A navíc jsi největší ožralec!"
Black se na mě udiveně podíval: " To Remus je největší ožralec!" řekl tak v klidu na Remuse, ten se na něho dotčeně otočil.
"Já nepiju…škyt!" dořekl Remus a složil se na pohovku. Hbitě jsem od něho odskočila a on se poblinkal. Měla jsem štěstí, nepoblil mě, ale Blacka. Aspoň má na takovou krásnou noc památku.
"Když už máte takovou zálibu v chlastu, proč se aspoň nenaučíte pít?" zamračila jsem se.
"A ty umíš pít? Když si tak chytrá!" povytáhl Sirius, který se marně snažil dostat ze svého trička zvratky. Už se mu nemotal jazyk, že by už vystřízlivěl?
Co jsem měla říct? Že jsem nikdy (až na jednu oslavu) nepila? Asi se musíte divit, že jako správná Ruska nemám zálibu ve vodce, ale opak je pravdou. Můj děda pil neustále, a proto jsem toho dobrovolně vzdala, vím jaké následky alkohol má.
"Jasně, že umím. Pila jsem každý den vodku, ale nikdy jsem nebyla opilá. Vydržím toho totiž hodně!" chválila jsem se. Njn, lhát se nemá, ale přece mu to nemůžu jen tak dát!
"Fajn, takže máme tady soutěž lidi!" řval Black na celou místnost a všichni se od láhví otočili přímo k nám. Mám divný pocit, že si udělám pořádný trapas.
Sharlotto seber se a vypadni do ložnice!
Ne, však já mu ještě ukážu!
"Takže tady Marek ještě dneska nepil." Upozornil mě Sirius a ukázal na kluka postávajícího blízko nás. Ten kluk se na mě usmál, no není špatný. Pane bože! Ani nejsem opilá a už tu kecám takové hovadiny!
"Myslíš si, že sneseš víc než on? Že vydržíš?" optával se Black pomalu. Měla jsem říct ne, ale moje hrdost mi to nedovolila.
"Ano, to si piš, takový mlaďoch mě teda nedá! A co dostanu za výhru, ať mám vůbec důvod hrát!" povytáhla jsem obočí. Sirius se ušklíbl.
"Tady nejde o výhru, tady jde o čest! Tak co? Můžeš se ještě vzdát!" nabídl kamarádsky, ale v očích mu blikali čertíci. Teď už nemůžu skončit!
"Kostky jsou vrženy!" souhlasila jsme pomoci fráze od Caesara.
"Fajn. Pustíme vám tady film: Merline, probuď se! A máte za úkol vypít panáka vodky vždy, když ve filmu uslyšíte slovo "Merlin", ať už v jakékoliv podobě. Když panáka nevypijete-vypadáváte. Chápete?" mrkl na nás významně. Já a Marek jsme kývli hlavou na souhlas. Naposledy se na sebe podívali, každý si věřil, že vyhraje. Naše oči se navzájem propalovaly. Sirius už stačil natáhnout plachtu a připravil film a zavolal nás.
"Tak, hodně štěstí." přál mi ironicky Marek, usmál se a už se posadil za stůl nejblíže plachty, na kterém už byly nachystané nejmíň 30 panáků 40 %vodky. Si dělají prdel, ne? Já myslela, tak 2-3 a oni jako chtějí 15? Ha, jsem odepsaná! Přisedla jsem vedle něho.
"Takže …3…2…1" odpočítával a při nule zmáčkl play. Přichystala jsem do ruky první skleničku.
"… Pane Merline… U merlinových vousů… To se musel po**at Merlin, ne?..." pila jsem postupně. Alkohol mi nebezpečně stoupal do hlavy, krk jsem ani necítila od žáru... a to není konec! Pomóóóc, mě je blbě!
"… Merlin… Merlin…Merlin…" tak a teď se vážně pobliju, mám vidiny, nic neslyším, teda až na zvonky v hlavě. Necítím krček, hlava se točí, ruce se třepou, žaludek stávkuje. Sharlotto, co dělal děd, když už nemohl, ale musel? Hmm… vzpomněl si na Stalina! To je ono, tak to zkusím!
Staline, ty hajzle! Byl jsi takový zmetek a teď mi pomoz pít! A vida, hlava se trochu pročistila, mohlo se pokračovat. Na Markovi bylo vidět, že normálně by už rozhodně přestal pít, ale teď je tu hra o čest!
"… Merlin… Merlin… Merlin…" tak a je tady finish, já to prostě nedám! Smířím se s čímkoliv, jen už prosím ne žádný alkohol. 9 panáků? Vy byste to dali? Najednou? A to byste ještě nebyli zvyklí pít! Fajn vzdávám to. Ale to se neočekávaně Marek svalil na zem.
"…Merlin..." ozvalo se znovu z filmu. Sakra, takže co? Jestli dám ještě jednoho, tak…
"Sharlotta, Sharlotta!" povzbuzovali mě diváci. Kdybych ho vypila, vyhrála bych, ale já už prostě nemůžu, divím se, že jsem sebou ještě nesekla.
"Ale lidi, já vám to říkal, ona to prostě nedá!" klidnil je Sirius Black. Cože? Tak fajn, jak chceš! Sebrala jsem poslední síly a vypila to svinstvo. Ve společence se ozval bouřlivý potlesk a výskot. Sirius se zlomyslně posmíval. Počkat! On mě chtěl jenom vyprovokovat? Jo, a teď jsem na mol! Hih… la, la, la… já vás mám tak ráda!
(Sirius - už trochu vystřízlivělý)
Ha, a teď je slavná Sharlotta Srabusová úplně, ale vážně úplně na mol! Tak jsem tě dostal!
Pozoroval jsem ji všude. Ale musím uznat, že s ní byla vážně prdel, ne jako obvykle. Už tady tančila na stole, Remus ji dokonce přičaroval tyč, u které se svůdně svíjela. Už chtěla předvádět striptýz, ale samozřejmě to musel někdo překazit. Sakra, někdy bych tu Evansovou… Lily ji povalila na zem a chtěla odnést do pokoje, ale Shar se tam s ní začala hádat, že není malé děcko, no prostě fakt drsné! Lily nemohla nic dělat proti její vůli, a tak radši odešla, aby se na to nemusela dívat. To mi vyhovovalo, mohl jsem aspoň uspokojit ty moje choutky. Ha!
Nebelvířané už postupně odcházeli spát, není divu, bylo už asi kolem 2 v noci. Ale Shar tady pořád byla a pořádně tu pařila. Jáse na ni pořád díval. Když James vypnul hudbu, protože už šel taky spát(magor), tak si Sharlottka šla sednout ke mně. Už jsme tady zbyli jenom my dva a nějaké 2 holky se svými kluky.
"Jééé… Siriusku, já tě mám tak ráda… ha, ha…" to si na mě konečně sedla Shar a obejmula mě.
" Já tebe taky, kočičko. A pusinka nebude?" našpulil jsem pusu, Lott se zaculila.
"Tak jo, ale nikomu to neřekneme, jo?" zašeptala mi do ucha. Musel jsem se otřepat, její horký dech mě škádlil. Měl jsem co dělat, abych na ní neskočil. Musím být trpělivý, jestli ji chci dostat. Teď ani nevím, jestli ji chci, protože je to kus, nebo proto, že je Srabusová, což by byla další pomsta Srabusovi, anebo prostě proto, že k ní asi cítím i něco víc. Ne, to poslední asi těžko, copak by se mohl školní cassanova zamilovat? Ne, nemohl!
"To víš, že neřeknu, bude to naše malé tajemství, jo?" řekl jsem tajemně. Lotty se zasmála dětským potulným smíchem.
"Tak pojď!" souhlasila a hned si mě rychle přitáhla. Přicucla svoje rty na ty moje a začala mě vášnivě líbat. Kdybych přešel hrozný zápach z alkoholu, byl by to nejlepší polibek!
Jemně jsem ji objal kolem pasu a druhou rukou přejel po její šíji. Slastně se prohla a pokračovala v líbání. Jak se jí pletl jazyk, když mluvila, tak se jí teď jazyk při líbání kroutil, jak jen chtěl. Bylo to něco jiného, roztomilého. Potom se na chvíli odtáhla a slíbávala můj krk. Představte si, že mi dokonce i seblíkla tričko. Rukama mi jemně zatáhla chloupky na hrudi a rozesmála se. To je teda sranda, být jako bobr! Já ji už chtěl taky strhat šaty z těla, ale bohužel Sharlotta zřejmě nepochopila, co se chystám udělat, nebezpečně nás převážila a my už spadli na zem. Byla to teda šupka, to musím říct. Já sice spadl na Sharlottu, takže celkem měkké přistání, ale Shar si vyrazila dech, jak jsem na ní skončil. Poklepal jsem ji po zádech a ona se ještě více rozesmála.
Myslím, že dneska toho už bylo hodně. Je až moc opilá, dneska by to za nic nestálo! Pustil jsem a nechal jsem ji tam samotnou, potom jsem toho ale litoval.
*****
(Sharlotta- ráno)
Uf, to byl sen… strašně jsem pila a potom se dokonce i líbala s Blackem. Ne že by se mi to líbilo, ale fakt se mi to ohromně líbilo, bylo to tak… co to motám, stejnak to byl sen… a přestaň konečně o něm mluvit!
Uáá… protáhla jsem se. Oči jsem měla ještě pořád zavřené. A sakra mě tak šíleně bolí hlavě a končetiny mám pokroucené. A Můj žaludek… pane bože… otevřela jsem oči a rychle se postavila a obsah mého orgánu jsem hodila na koberec. Blé, co jsem dělala..? Ach ne, to je jen zlý sen. Teprve teď jsem si uvědomila, že tohle není naše ložnice. Tohle je společenská místnost! A jestli tohle je společenská místnost a já jsem tady zvracela, to znamená, že ten sen…
"ÁÁÁÁÁÁÁááááááá!" rozeřvala jsem se.
*****
Hej lidi víte, jak se dá taky říct španělsky opíjet se: matar la rata(ale musíte to správně vyčasovat), což v do češtině znamená : zabít krysu. Anebo taky beber como el asno-pít jako oselJ
Prostě úplně namakaný jazyk! Jinak předem děkuji za komenty!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 your broken heart ♥ your broken heart ♥ | Web | 13. května 2008 v 21:43 | Reagovat

:))

2 Teresie Teresie | E-mail | Web | 13. května 2008 v 22:21 | Reagovat

Leníííííííííííííííííííí!!!!! Tohle byla BOMBA!!!!!! Ona se sním líbala :D a tahala ho za chloupky na hrudi :D T

3 Teresie Teresie | E-mail | Web | 13. května 2008 v 22:22 | Reagovat

Jejda se mi to nějak seklo :D No prostě to bylo skvělý!!! :D A strááááááááááááááášně se těším na další :))

4 MarryT MarryT | Web | 14. května 2008 v 8:39 | Reagovat

Wow, prostě super!!!!!!!!!!! Jen tak dál a co nejrychleji další kapču ;-)

5 Cattgirl Cattgirl | E-mail | Web | 14. května 2008 v 11:13 | Reagovat

Já nenapsala komentář? Jak to, že jsem nenapsala komentář!!!!xD

Tak to teda jakože opravuju xD Kapitolka je skvělá a já mám poprskaný monitor od toho jak jsem vybuchovala ve smích..lolxD

6 Koudelacka Koudelacka | 14. května 2008 v 13:29 | Reagovat

Bomba!!! jako vždycky :))) to jak ho tahala za chloupky bylo fakt super :D prostě zase jsem se tady válela smíchy :) už se moooc těším na další...

7 Theresa Theresa | 14. května 2008 v 15:00 | Reagovat

Když si minele tvrdila, že už to není tak vtipný, tak si myslím, že teď si to opravdu dostatečně vynahradila. Prostě super.

P.S. My jsme taky dneska psali z bižule, takže vím, co je to za hrůzu.

8 Mary Mary | 14. května 2008 v 15:08 | Reagovat

úžasné!!!! to se ti teda povedlo!!! no psala si to tak reálně že kdybych tě neznala myslela bych si že už máš nějaké ty stavy z alkoholu za sebou... a to nepočítám tu oslavu v petrovicích :D že?

9 Anusz Anusz | Web | 14. května 2008 v 16:13 | Reagovat

Měli si dát nějak vědět, že máš kapitolu!!!! Bych se na to hnedka vrhla!!! Moc krásná, fakt se ti povedla. Zase jsem se nachlamala, ale to už nemá smysl to ří,kat, ty už to víš... Nejvíce se mi líbila ta část s tím Merlinem, prostě užasné. To je fakt výkon do sebe kpat vodku a ještě při to cvnímat televizi. Fakt moc pěkné!!! :))))

10 Envy Envy | Web | 14. května 2008 v 16:20 | Reagovat

JEE HEHE Chudák Shar... FFFŮŮŮŮŮŮŮŮŮJ Black!!!! Asi budu zvracet!!! To je nechutný!!! Jen ne s tím odporným idiotem!!! Chudák moje malá!!! A sqelá kapča XD

11 Illandris Illandris | Web | 14. května 2008 v 16:26 | Reagovat

Super kapča. A to s tím Merlinem bylo fakt vtipný. Myslím, že něco podobnýho bylo v Holky to chtěj taky:))

Úplně jsem se tu válela smíchy. Těším se na další kapču:))

12 Darkness (Dark) Darkness (Dark) | E-mail | Web | 14. května 2008 v 16:34 | Reagovat

Já chci dalšííííííííííí!!!!!!!!!!§ Uáááááááááááááááááááááá!!! :D:D:D:D

13 Lucy Sallieri Lucy Sallieri | Web | 14. května 2008 v 17:27 | Reagovat

Heeeej, tak to je totálně bestovní kapitolka, Leni. Fakt jsem se šíleně pobavila, teda hlavně nad účinkama a jak jsi je popsala. Každý je popisuje jinak, ale tohle se ti povedlo... ;o) Jen si myslím, že když tolik pila, tak by asi měla okno a nic by si nepamatovala, ale takhle to alespoň nahrává do děje, ne? Mno a jinak s tím Merlinem skvělý, ale lepší byla hláška se zmíněným Stalinem, ještě že se tam nepřidal (EMO) Hitler... =oD =oD Jenže k Rusku patří Stalin... ;o)

Fakt GREAT (slabě řečeno), chcoulo by to další kapču... O=o) ;o)

14 natusz natusz | Web | 14. května 2008 v 17:38 | Reagovat

tak tahle kapitolka mě úplně dostala, fakt nemám slov, jak se tam Re,us opil to fakt nemělo chybu a že se pak soutěžilo, to bylo ta\ky moc dobré,a že vyhrála ještě lepší, no prostě už dál nemám slov, jen tak dál

15 luckily luckily | Web | 14. května 2008 v 17:39 | Reagovat

hezká kapča, sem se docela nasmála!!!! jen tak dál!!:)

16 Eliota Eliota | Web | 14. května 2008 v 18:45 | Reagovat

Senzační! :) Je to skvělé! Jen tak dál!

17 Nera Nera | Web | 14. května 2008 v 20:26 | Reagovat

krása, jsem z toho nemohla, super leni

18 mystery-diamond mystery-diamond | Web | 15. května 2008 v 15:26 | Reagovat

namakany jazyk?:D:D:D:D

jinak kapitolka upe bomba!:D hehecheh:D

19 Terka Terka | Web | 15. května 2008 v 16:48 | Reagovat

Brýýý!!AL eako fakt,fakt super kapča xD

20 Terka Terka | Web | 15. května 2008 v 16:48 | Reagovat

Brýýý!!AL eako fakt,fakt super kapča xD

21 Jenny Jenny | Web | 15. května 2008 v 18:35 | Reagovat

Hhh:-D:-D Uplně mazec povedená kapitola!! Zas jsem se tlemila od ucha k uchu:-D Hustý prostě...moc moc se těším na další kapitolku!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama