7. Já ale nejsem lechtivá

20. dubna 2008 v 20:06 |  Zakázané ovoce
Huráá! Nová kapča! Super, že? Prvně jsem měla v plánu napsat ZAB, ale tohle mě baví víc a vás taky. Takže máte to!
Tuhle kapču věnuji: Cattgirl, Luckily, Lore-Ley, Therese, MarryT, Any, Nesse, Mystery-diamond, Natusz, Envy, Teresii(psala koment 3 krat, dekuuji, ze si to nakonec napsala(-:), Jenny, Lucy Sallieri, Illandris, Koudelacce. Ještě jsem zapomněla na komentáře u marryT: takže ještě pro Ateu a jaja!
Děkuji moc za krásné a povzbudivé komenty!

7. Kapitola - Já ale nejsem lechtivá
(Sharlotta)
"Lily, pšššt. Ještě je probudíš!" upozorňovala jsem Lily. Právě jsme byli v klučičích ložnicích. Přesněji - v ložnici od Pobertů. Konečně uskutečníme tu naší malou pomstičku. Klukům jsme nalili do pití uspávací lektvar a teď spí jako Šípkové Růženky. Remus má naštěstí dozor na chodbách a Petr se stále ještě láduje v kuchyni, což nám dost vyhovovalo.
"Neboj se, oni se jen tak neprobudí!" ušklíbla se Lil. Já se nepřestávám divit. Je z ní pěkná mršička.
"Doufám, že se probudí! Kolik si jim toho dala?" zeptala jsem se.
"Tak akorát, přece bys nechtěla, aby se ti tu najednou probudil Sirius, když mu budeš stříhat ofinu." ospravedlňovala se.
"Tak fajn… ááá já se tak těším, jak budou vyvádět!... Ježíš ten je těžký! Lil, pomoz mi ho podepřít." volala jsem na pomoc svou spoluúčastnici.
"Je těžký jak kráva." oddychla si, když se nám konečně povedlo posadit na židli, abych ho mohla dobře ostříhat.
"To víš, to jsou ty svaly!" smála jsme se.
"Jdeme na to." povzbudila nás lil.
Vzala jsem si do ruky mé nářadí, což jsou nerezové nůžky s růžovým plastem na konci. Jsem šlohla Stele, to jsem šikovná, co? Takže, prvně by to chtělo namočit, natáhla jsem se pro rozprašovač a stříkala. Když byly vlasy dost mokré, přišla na řadu stříhačka. Opatrně, ale zkušeně jsem mu zkracovala vlasy. Moje dílo bylo hotové za chvilku, asi za 5 minut. Z původních 10 cm délky to bylo teďka tak 3 cm. Takže celkem mazec. Měl to sestříhané sestupně, něco jako postupku. Ale jsem na sebe pyšná, vypadá…ehm… když ne sexy, tak aspoň roztomile.
"Ehm…Lil, co myslíš?" ušklíbla jsem se. Lil, která právě dokončovala svoje mistrodílo, se otočila. Prvně se vyjeveně koukala a potom poznamenala: "Shar, podle mě bude hodně naštvaný! Já věděla, že si mačo, ale že až tak krátké?" Co to kecá? Jaké mačo?
"Krátké? Vždyť to jsem ho ještě šetřila!" divila jsem se. Co ta holka chce?
"Ale musím uznat, že je takový víc milý. Už to není ten sexy frajírek. Jsi šikovná! Vidíš, když ti nevyjde škola, můžeš dělat kadeřnici!" uznala pochvalně Lil.
"Počkej, jak si to myslela, že mi nevyjde škola, co?" hrála jsem naoko naštvaně.Ale to se Lily začala řehtat a já se k ní přidala. My jsme dvojka. Když jsme se konečně uklidnily, všimla jsem si, že místnost ozařuje docela dost růžová barva.
"Ty vole! Co to je za barvu?" vytřeštila jsem oči. Kebule od Jamese, ehm jak bych to řekla, přímo svítila růžovou barvou. Vypadal dost komicky, takže se nemůžete divit, když vypukla nová vlna smíchu.
"No co? Je to teďka takový sladký teploušek, co říkáš?" řekla Lily teplým hlasem. Odpovědí pro ní bylo další chlamání.
"A to ještě nevíš, že to vydrží týden, když bude mít štěstí!" dodala.
"Když bude mít štěstí? A co když ho mít nebude?" vyzvídala jsme hned.
"No, záleží to na typu vlasu a taky kolikrát si je myje. Ale kdyby měl fakt velkou smůlu, tak se toho zbaví až tak za měsíc."
"Cože? Měsíc? Odkuď to máš? A nesmyje se to nějakým kouzlem?" žasla jsem.
"Ne, žádná kouzla na to nepůsobí, protože to jsem sama vymyslela a začarovala tak, aby to bylo vůči nim imunní. A co víc, když na to bude používat kozla, bude ta barva ještě víc jasnější a svítivější!" prohlásila hrdě Lily. Já čumím. Vím, že je to hodně dobrá čarodějka, ale až tak!
"Měli bychom už jít, za chvíli se vrátí Remus. Počítám, že zítra ráno tu bude tanec!" popoháněla mě Lil, která už i otevřela dveře.
"To teda bude. Počkej, já tu jenom někde položím ty nůžky. První podezření bude na Stelu. má je podepsané." ušklíbla jsem se. No, co! Bude sranda. Lily jen zakroutila hlavou.
Vrátily jsme se jakoby nic do ložnice, tam na mě ještě vyjela Stela, kde má nůžky, ale já ji odbyla, že jaký pán, taková krám. Rychle jsem se sprchla a lehla si. S Lil jsme si ještě povídali, spíš tipovali, jaké budou rekce těch dvou. Já vsázela, že sice budou nasraní, ale oplatí nám to další pomstou. Lily říkala, že budou naštvaní, ale že je to přejde a řeknou si, že je to žert. Hodně naivní myšlenka. Za chvíli už jsme usnuly. Ráno nás až probudilo, co asi, že?
********
(Sirius)
Jééé, to jsem se vyspinkal fajně. Jako bych spal věčnost .Pomalu jsem se překulil na druhý bok. Na druhé půlce postele jsem uviděl nějakou zachumlanou osůbku s růžovými vlasy. Že bych se včera zase s někým vyspal? Kurňa, ale to si fakt nepamatuju. I když jak se znám, nebylo by to nic neobvyklého. Začal jsem ji lehce hladit po vlasech.
"Probuď se květinko, je ráno." zamumlal jsem. Ta nějaká dívka se najednou rychle probrala, vyskočila z postele jako uragán a tvářila se vystrašeně… a já spatřil, že to není žádná květinka, nýbrž tak možná pěkný plevel.
"Siriusi, doprdele, co jsem dělal u tebe v posteli?" začal řvát můj nej kámoš. A sakra, doufám, že… ne to není možné. Počkat, co má na hlavě?
"Co to máš s kebulí?!" ozvali jsme se unisono.
"Já? Spíš ty!" křikli jsme zase unisono. Ale to už se probral Remus.
"Nechci vám kazit náladu, ale oba máte nějaké "divné" hlavy!"
"Co?!" vyjekli jsme a hned běželi do koupelny k zrcadlu.
"Co to ku*va je?" zděsil se James, když se viděl.
"Kde mám vlasy?" byla moje rekce. Potom jsme se podívali navzájem na sebe a vykřikli najednou: "Srabusová!" "Evansová!"
"Sakra, smyj tu barvu ze mě!" stresoval James, ale musím uznat, že měl proč. Snažil jsem na něho použít různé čistící kletby, ale žádná neúčinkovala, ba naopak barva byla ještě sytější.
"Co je? Proč to do vola, nejde?!" ztrácel nervy Dvanácterák.
"Siriusi, já bych na to nezkoušel žádné kletby, protože jak se zdá, čím více použiješ kleteb, tím to je horší a horší!" poznamenal Remus.
"Fakt? Vážně? Toho bych si nevšimnul!" řval jsem ironicky.
"A co mám asi tak dělat s takovým pačem?" hrozil se James.
"A co já? Vypadám, jak debil. Tobě se to nějak smyje, ale mě? Mi to bude růst sto let!" malém jsem se rozbrečel. Konec holky! Konec těch příjemně strávených nocí. Čím teď budu házet? No, ničím, a to všecko kvůli…
"Zabiju jí!"
"Já zase Evansovou! Jdeme do toho společně, bude to taková hromadná vražda, můžou být rády, že umřou společně." začal plánovat James.
"To je fakt! Jdeme, bez tak teďka budou poklidně spát, mrchy jedny." neodpustil jsem si.
"Siri, tady jsem našel nůžky, kterými asi…" začal nenápadně Petr, v ruce držel ten neskutečně mě odporný předmět. Hned jsem k němu přiskočil, Petr se přikrčil, asi se bál, že by mohl schytat za holky. Sebral jsem je, ani jsem se na ně nepodíval. To už mě tahal Dvanácterák pryč z ložnice, rychle jsme sešli dolů a vzali směr - dívčí ložnice. Jakmile jsme otevřeli dveře, ozvala se siréna a ze schodiště se udělala klouzačka a my s Jamesem jsme samozřejmě sklouzli až dolů. Siréna probudila všechny obyvatele Nebelvíru, takže všichni rychle utíkali k místu činu. Když nás viděli kluci, začali se smát, zato některé holky se rozbrečely. Jenom ty dvě chyběly! Vstali jsme a začali křičet: "Hej, Evansová a Srabusová, okamžitě vylezte! Nepřežijete ani minutu!"
******
(Sharlotta)
Probudila nás ostrá siréna, to znamenalo, že se někdo dobýval do dívčích ložnic. Stela hned vlezla do županu a rychle se běžela podívat, kdo to teda je. Já jsem se stihla podívat na Lil, ta se usmívala.
"Je to tady!" Ale to už jsme slyšeli hlasitý smích zdola.
"Takže se nám to povedlo." ušklíbla jsme se. Lily pomalu vstala a hodila na sebe taky župan, protože nemínila jít do společenky v tílku a kraťasech. To mě to bylo jedno. Měla jsem pyžamko s medvídkem Pů. Heč, taky by jste chtěli!
"Hej, Evansová a Srabusová, okamžitě vylezte! Nepřežijete ani minutu!" zněl k nám hlas dvou chlapců, kteří byli pořádně nakrknutí.
"Tak jdem, ne?" navrhla klidně Lily. Čuměla jsem na ni jak na mimozemšťana. Taková klidná! Oni ji chcou zabít a… No radši půjdeme.
Suverénně jsme došly až k místu s velkým m. Tam jsme viděly dost zubožené zoufalce, kteří by nutně potřebovali na psychiatrii.
"Tak co je? Jé, ty máš hezké vlasy Jamesi! Co to máš za barvu, takovou bych taky chtěla." začala Lily. Já zírám, prostě zírám.
"Tak tobě se to líbí, jo? Okamžitě mi to smyj!!!!" řval Potter na Lily.
"Hej Srabusová, nejsou to tvoje nůžky?" řval pro změnu Black a mával růžovými nůžkami ve vzduchu.
"Jééé, ty jsou moje! Zrovna jsem je hledala, Siriusku, kde byly?" hleděla překvapeně Stela. Sirius vypadal jako by mu ulítly včely, čuměl z jedné na druhou. Chudáček, je asi zmatený.
Musím říct, že mi cukaly koutky, jak jenom mohly. Ale udržela jsem to.
"Ehm… Stelo, to jsou tvoje nůžky? To ty si mě ostříhala?!" přemýšlel nahlas. Stela se zatvářila zděšeně.
"Co to povídáš? Já bych nikdy… počkat, to Sharlotta! Ona mi je ukradla!" hysterčila Stela. Sirius se vítězně ušklíbl a už běžel za mnou.
"ÁÁÁÁ to jááá néééé!" volala jsem za běhu. Proplétala jsem se mezi studenty, jak jsem si všimla Lil na tom byla podobně. Bohužel nás dostihli, ale ne kvůli tomu, že jsme ženy( vůbec nejsem feministka J) ale proto, že byli více odhodlaní. Nám o nic nešlo. Tak či tak, nás zabijou. První na řadě byla Lil. Ta se ani nesnažila utíkat.
"A mám tě." zvolal James, když chytl Lil. Té to ale očividně ani moc nevadilo.
"Ale musím ti říct, že teď ti to sluší mnohem víc. Konečně vypadáš tak, jaký doopravdy jsi." chválila ho ironicky Lily. James se zatvářil nechápavě, a tak Lil pokračovala: " Jako teploučký debílek!" vyprskla smíchy. Humor jí neschází ani v těch nejtěžších chvílích.
Ale když posloucháte rozhovor někoho a ještě se snažíte utíkat, tak není divu, že mě Black už měl. Chytil mě pevně za paži a tvářil se teda "trošku" naštvaně.
"Konečně ses nechal ostříhat?" usmála jsem se mile.
"Nedělej si tady srandu, já stejnak vím, že si to byla ty a taky za to zaplatíš!" vyhrožoval.
"Jo, a jak? Už se mi třesou kolínka."
"Umučím tě k smrti! Nebo spíš ulechtám až se počůráš a budeš mít trapas." A sakra. Zmrzl mi úsměv na tváři, což Black poznal a svojí pusu zkroutil v nehezký škleb. Já jsem lechtivá, jak prase! Stačí na mě jenom sahat a už se směju. To bude trapas, jestli se fakt počůrám. Nesmím to ještě vzdát!
"Já ale nejsem lechtivá!" řekla jsem ne příliš přesvědčtivě.
"Vážně?" povytáhl obočí Sirus. No, tak snaha byla. V tu ránu začal závod, jak dlouho vydržím. Proč jsem večer tolik pila? Do prkna.
"Cha, cha, cha…" smála jsem se. Přímo jsem se dusila. Ostatní studenti jen tak přihlíželi.
"Ne-mů-žu-dý-chat-pro-sím." vykoktala jsem mezi řehtáním.
Ale to naštěstí přišla moje záchrana.
"Pane Blacku, okamžitě toho nechte!" ozval se ostrý hlas profesorky nebelvírské koleje.
Dám se na modlení! Black okamžitě přestala a stoupnul si.
"Můžete mi vysvětlit, co se tu děje? Prvně siréna a teď..?" povytáhla přísně obočí profesorka.
"Já vám to vysvětlím, tady tyhle velmi počestné dívky nám udělaly s hlavou bordel, sama to vidíte. No a my…" vysvětloval James. Ale Mcgonagalka ho přerušila: " A vy je teď chcete potrestat, co?"
"Asi tak nějak." ulevil si Sirius, myslel si, že mu to projde, ale to se mýlil.
"Takové dva úchyláky jsem tu už dlouho neměla. Že se nestydíte ošahávat dívky! Budete mít každý týden trest, kde si budeme procházet mravní zákony."
Já a Lil jsme koukaly a potom jsme se nevinně ušklíbli, ale zato v těch dvou to vřelo.
"A to jako, ona mi obarví vlasy na růžovo a projde jí to jen tak?" protestoval James.
"Přesně tak. Ale nemůžete si stěžovat, růžová je přece v módě, ne?" odpověděla prostě.
"A co moje vlasy? Mám je krátké jak králík?" namítal Sirius.
"No, konečně! Už bylo na čase vám to zkrátit. Kdyby to neudělala tady slečna, udělala bych to sama! A ještě něco, jestli se tady dámám něco stane, vlásek jim zlámete, jedete domů!" dodala ještě nakonec a pomalu si to kráčela zpět do kabinetu.
Všichni nebelvířané obdivně zahvízdali. Já jsem se znovu rozesmála, je toho na mě už moc.
"Je tu něco k smíchu?" odsekl nakvašeně Sirius.
"Ne, vůbec nic." sykla jsem a se smíchem pospíchala do ložnic. Ještě jsem slyšela, jak Lily navrhuje Jamesovi, že když mu ta růžová tak vadí, ať si koupí paruku.
-----------
"Tak myslím, že nám teďka všecko projde. Stačí nachytat profesorku a už máme protekci." uvedla jsem moji teorii.
"Jo, to máš pravdu. Tahle pomsta se teda děsně povedla." přidala se Lil…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 aislyn aislyn | 20. dubna 2008 v 21:20 | Reagovat

panebože to bylo úžasný.....sem se smála jak blbá..fakt super

2 luckily luckily | Web | 20. dubna 2008 v 21:43 | Reagovat

SKVĚLÉ...:)))

3 Envy Envy | Web | 20. dubna 2008 v 21:52 | Reagovat

aaa já nemůžu dýchat jak se tlemim a to ani nepotřebuju lechtat!!! to je boží se tlemím jak blbá XD hej ty si úžasná to je naprosto bombový!!! a hrozně moc děkuju za věnování!!XD boží kapča

4 Teresie Teresie | E-mail | Web | 20. dubna 2008 v 22:13 | Reagovat

Leeninkkóóóóóóóóó!!! Já se jen tlemím a tlemím :D Sirie má ostříhaný vlasy a James je narůžovo :D :D teď jsem spadla ze židle kdyby jsi to nepoznala :D Opravdu tahle povídka nemá chybu :D Bylo to bombastický a suprový!!! Fakt to nemá chybu!!! :D A ta Mcgonagalka byla úpa žůžová :D jak se bojí aby to na ní neřekli :D A dále moooooooc děkuju za věnování vždycky mě strašně potěší a ještě k tomu u takováhle suprový kapči :D Stal se zázrak!!!! Já jsem napsala komet a to hned napoprvý!!! :D Volejte sláva a tři dny se radujte!!! :D Já se snad nedočkám další kapči!!! Mimochodem rodiče už si myslí, že jsem na pokraji šílenství!! Do teď se totiž chlámu :D:D:D Těším se na další kapču tak si pospěš!! :D a prozatím se loučím :D páááááááááááááá :))

Tvoje Chlámající se Terinkáááááááááááááá :D

5 Lucy Sallieri Lucy Sallieri | Web | 20. dubna 2008 v 22:26 | Reagovat

Johóóóóó!!! Tak to byl masakr, jsem se fakt natlemila a jako mazec. McGonallka nějak v poho, wow. Já zírám a tlemím se, mno je to u mě normální, ale i tak...=oD =oDProstě skvělý, doufám, že bude brzo pokráčko.

Páni a to fakt Siri vypadal roztomile? To bych taky chtěla vidět, mno já končím, ale ty nekonči a rychle na další...;o)

6 Lore-Ley Lore-Ley | 21. dubna 2008 v 7:06 | Reagovat

Moc dík za věnování! Já tady z tý kapitolky padám pod stůl. Nejdřív ostříhanej Sirius s růžovým Jamesem a nakonec přijde McGonagalka (škoda,že neměla natáčky =D) a já z toho jsem úplně down =D.

7 Eliota Eliota | Web | 21. dubna 2008 v 9:55 | Reagovat

:D :D :D :D :D :D :D Senzační :D

8 MarryT MarryT | Web | 21. dubna 2008 v 13:55 | Reagovat

Jéé, tak to bylo super, hrozně jsem se nasmála. Moc děkuji za věnování. Večer si ji hned přidám... super!!!!

9 Koudelacka Koudelacka | 21. dubna 2008 v 16:14 | Reagovat

jééé moc děkuju za věnování. byla to úpa suprová kapitola... ještě teď se tady tlemím... fakt bomba... sirius nakrátko, james růžové vlasy, pak přijde mcgonagalová... no prostě super. už se moooc těším na další... :)))

10 Jenny Jenny | Web | 21. dubna 2008 v 18:50 | Reagovat

To bylo drsnýýý!!!! Já se celou dobu chlámala!!!=D=D Super pomstička!!!=D!! Moc dík za věnování týhle naprosto excellent kapitolky!!

11 mystery-diamond mystery-diamond | Web | 21. dubna 2008 v 20:50 | Reagovat

ty voe! ja nemuzu! ja fakt nemuzu! to bylo tak:D ty voe.....

probud se kvetinko, je rano.... ty voe, to jsem nemohla :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D

12 Cattgirl Cattgirl | E-mail | Web | 22. dubna 2008 v 7:43 | Reagovat

Superrr!! RYchle další:o)

13 Tracy Tracy | Web | 22. dubna 2008 v 9:18 | Reagovat

To bylo fakt skvělý, *vyřehtaná, válející se pod stolem* miluju tuhle povídku, takže ji piš přednostně!!!!!!!

14 Any Any | Web | 22. dubna 2008 v 13:23 | Reagovat

Ze všeho nejdřív bych se ti leni měla omluvit. Nějak jsem si nevšimla, že je tady další kapča, moc mě to mrzí. Dívala jsem se akorát na ten článek, kde nám přeješ Všechno nejlepší...

Teď se aĺe dostávám k hodnocení kapči.

Leni, právě máme pracovky a jsem ještě ve škole. Učitelka si o mě asi myslí, že jsem duševně chorá a má proč. Celou dobu, co jsem to četla, jsem se divně šklebila a moc jsem se přemáhala, abych nevyprskla smíchy. Peortě BOMBA!!! Podle mě tohle je nejpovedenější kapča, co jsi kdy napsala a to je teda dost hustýý!!! Fakt nevím, jak to slovy popsat, prostě úžasný, skvělý, vtipný ááááááá

Peostě krása...

15 natusz natusz | Web | 22. dubna 2008 v 13:24 | Reagovat

tak tohle nemělo chybu, sem se chechtala, hlavně tomu teplej debílek, to mě fakt dostalo supeeer

16 Ivi Ivi | 23. dubna 2008 v 13:50 | Reagovat

téééda.....já z tebe a tvyho psanii vazne nemuzu xD

17 Mary Mary | 24. dubna 2008 v 18:55 | Reagovat

jůůůůůůůůůůůůů tak to se taky povedlo!!!!!! taky jsem se u toho šíííleně nasmála.... málem jsem se u toho počůrala...se mi tak zdá že kapitola po kapitole seš čím dál tím lepší!!! takže se moc těším na pokračování!!!!

18 Illandris Illandris | Web | 24. dubna 2008 v 22:11 | Reagovat

Ty jo, to se ti moc povedlo. Já jsem se tady úplně řezala smíchy. A nejvíc mě dostala ta McGonagallka. Prej růžová je  v módě:D Taková babizna ví nejlíp, co je v módě:)) Těším se na další:)

19 Nera Nera | Web | 27. dubna 2008 v 15:25 | Reagovat

bože, leni! to bylo užasný, prý ta růžová je v módě, sem z toho nemohla, ty seš borec! nebo teplej debílek, taky to samé, jsem se chechtala jak blázen! to mi příště nedělej!

20 Theresa Theresa | 1. května 2008 v 18:13 | Reagovat

Fakt boží. A to je co říct, tohle slovo opravdu nesnáším, protože ho používá jeden teplej spolužák. Ale myslím si, že dneska se sem hodí.

21 maghdulla maghdulla | Web | 4. května 2008 v 12:52 | Reagovat

jééé...más moooc krásnyyy povídky..doufam z rychle pribide dalsi kapitolka =o))

22 ajulinka:-D ajulinka:-D | 25. května 2008 v 18:01 | Reagovat

ty woe tag to bylo něco.....to bylo prostě užasný...fák

23 martinka martinka | Web | 21. června 2008 v 15:37 | Reagovat

umíráááááááááááááááám smííííííííííííííííííííííííííííííchy

24 Ewelyn Dark Ewelyn Dark | Web | 28. října 2009 v 13:45 | Reagovat

breciim smiichy :D:D:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama