6. Bahenní koupel zadaro

17. dubna 2008 v 21:44 |  Zakázané ovoce
New kapitolka k ZO. No nejsem na ní zrovna pyšná, není nejhorší, ale rozhodně byly lepší! Není zas tak vtipná, ale co.
Tak tady máte aspoň super videoklip od Pink!!!

6. Bahenní koupel zadara
(Sharlotta)
"Madame Pomfreyová, je mu něco vážného?" vydralo se mi z úst až moc lítostivě.
"Nebojte se, bude v pořádku, má jenom otřes mozku." uklidňovala mě. Jenže takové řeči mi jsou na prd, prý jenom otřes mozku. Je to kvůli mně a basta. Možná jsem to trošku přehnala s tou fackou, ale jak jsem mohla vědět, že si to o Sevovi jenom vymýšlí! A proč to vlastně řekl?
Seděla jsem u jeho postele, ležel tak bezvládně, vlasy mu trčely do všech stran, vypadal tak roztomile. Ne, jako normálně - frajírek, který balí holky na potkání.
Tak ale už dost, kecám z cesty. Mě přece vůbec nemusí zajímat, jak vypadá!
… "Ach, ach…" zamumlal najednou někdo kolem mě. Trhla jsem sebou, protože se zdálo, že se Sirius probouzí. Chtěla jsem zavolat ostatní, ale Black začal zase něco mumlat: "Sharlotto, proč si mi to udělala!"
***********
(Sirius)
"Sharlotto, proč si mi to udělala!" mumlal jsem jakože ze spánku. Měli byste vidět reakci Shar, teda já ji neviděl, to bych se prozradil, ale stačilo mi to její: "Já-já… promiň…já nechtěla…omlouvám se." brečela u mě. Její slzy mi stékaly na ruku, která nehybně ležela na posteli.
Abyste tomu dobře rozuměli, vůbec na ní nejsem naštvaný, ale co ji takhle trochu potrápit!
"Jsem mrtvý, už nikdy nespatřím své přátele…" pokračoval jsem v hře.
"Ale ne, nejsi mrtvý a ještě toho hodně zažiješ, neboj! Já ti pomůžu!" ubezpečovala mě Shar, myslící si, že to kecám ze spánku. Rychle jsem se zvedl z lůžka a zakřičel na ní : " Fakt?!"
Lotta vyskočila až ke stropu a hlasitě vyjekla. Potom hodněkrát zamrkala, jestli vůbec vidí dobře a zrychleně dýchala. Já se začal pořádně řehtat, takhle ji vyděsit, to se mi ještě nepovedlo!
"Že já tě radši nezabila, Blacku!" povzdechla si.
"Mě by byla škoda, zlato." odvětil jsem a ukázal jsem ji můj zářivý chrup.
"To teda jo! Komu bych potom mohla nadávat, že jo?"
"Máš recht a přece já ti všecko odpustím, vidíš holka, já tě mám asi vážně rád!" řekl jsme s úsměvem.
"Však se neboj, ještě jsem ani zdaleka neskončila! A uvidíme, jestli i potom mi odpustíš."
"Tobě? Vždycky." prohlásil jsem rázně.
"Ty jsi vážně debil! Já tě málem zabiju a ty mě tu zase balíš!" žasla s úsměvem Lotta.
"No, jo. Ale ta nehoda stála zato.Alespoň jsme dospěli k bodu 2. A to je pokrok!" děkoval jsme v duchu Bohu.
"Jaký bod? To by mě teda zajímalo!" zarazila se.
"No, bod jedna je zářivý balící úsměv, bod dvě první pusa+ první facka, 3 bod je líbačka, 4 zase ošahá- teda, chtěl jsem říct hlazení. No a 5 bod, ten nejlepší, šukačka…ehm…" trošku jsem se zasekl.
"Co že je ta pětka?" vytřeštila na mě oči.
"No… šuškání?" opověděl jsem prostě, ale bojím se, že ji to moc nepřesvědčilo. Zamračila se.
"Jsi vážně prase!" řekla znechuceně, zvedla se a utíkala z ošetřovny.
No fajn, to si zase pohnojil Tichošlápku.
******
(Sharlotta)
To je taková debil, úchylák, neskutečný prase, kretén, idiot, hajzl, hnusák, zmrd… ááááá, to ani vhodnou urážku nikdo nikdy nevymyslel na něho!
Já tě tak nesnáším!!!
"Lotty, no konečně! Už jsi prošvihla jednu hodinu, copak chceš aji o bylinkářství přijít?" řvala na mě Lil, která do mě musela hned rýt, když jsem vyšla z ošetřovny. To ještě scházelo.
"Samozřejmě, že ne! Co bych si počala bez kytek, to bych ani nevěděla, jaké si mám dopředu objednat na můj pohřeb!" utrousila jsem sarkasticky. Lily se na mě podívala trochu zastrašeně.
"Ehm, aha." zmohla se jenom na tohle. Celou cestu ke skleníkům jsme už nepromluvily, Lily byla uražená a já zase naštvaná. Musela jsem pořád myslet, že Black mě chtěl samozřejmě zase jenom na jedno. A jak byl rád, že jsme u bodu dvě! Mám nervy!
"Dobrý den třído, pojďte dál. Dneska budeme pouze opakovat." To přišla nějaká Prýtová a zvala nás do odporně vypadajícího skleníku. Všude byla plíseň a špína. Ta si asi na pořádek nepotrpí.
"Takže začneme od toho nejjednoduššího." pokračovala, když si už všichni sedli. James už stačil říct nějakou poznámku: " Prý jednoduchého, to známe!" ušklíbl se.
"Ano pane Pottere, tak začneme třeba u vás, kde by jste hledal kozihlav. Hmm, teď se předveďte." povytáhla obočí profesorka bylinkářství.
"Kozi-hlav? Tak to bych hledal někde na kozí hlavě, ne?" ušklíbl se James a v tu ránu celá třída propukla v hlasitý chechot. Jenom Lily zakroutila nevěřícně hlavou a zvedla ruku.
Učitelka znechucená Pottrem si odfrkla a radši vyvolala Lily. Ta se pohotově chytla situace: " Tak kozihlav můžeme najít jedině o svatojánské noci a to na palouku při svitu luny." prohlásila hrdě se vztyčenou hlavou. Profesorka se rozzářila jako sluníčko.
"Hej, Evansová, tak z tebe je romantik? Prý při svitu luny!" zopakoval James po Lil. Studenti se znovu rozesmáli, zato Lily zčervenala, neměla daleko od toho, aby tu začala na něho hulákat.
"No tak dost! A pane Pottre, my se uvidíme dnes v noci, aby-" nedořekla Prýtová, protože ji James zase přerušil: "Ale paní profesorko, víte přece, že studenti a učitelé spolu nic osobního mít nemůžou!" pronesl poučně. Ale ona pokračovala dál, jako by ho ani neslyšela.
"Aby jste vykonal školní trest, dnes v 9. Je to jasné?"
"No, to první by bylo lepší!" uznal nakonec.
"Pottre, si myslíš, jak nejsi vtipný, ale je to už dost trapné!" sykla nenávistně Lil.
"Hele Evansová, ty nežárli a nekecej, že nejsem vtipný, protože ti to stejnak nevěřím! Miluješ mě, že to víc snad ani nejde!" prohlásil sebejistě.
"Tak bude tady konečně ticho?! Vidím, že pan Potter stejně nestojí o hodiny bylinkářství, takže mu jistě nebude vadit, když nebude docházet na tento předmět." dodala profesorka.
"Též pravda! Proč já sem vůbec chodil, tak já jdu… Arrivederci!" rozloučil se s námi pofrajersky.
"Ale musí se uznat, že má styl." usmála jsem se na Lily.
"To těžko! Mimochodem, kdy uskutečníme tu naší pomstu? Však víš s těmi vlasy." optala se Lil. Sama nevím, ale po dnešku by to chtělo co nejdřív.
"Co třeba pozítří? To pustí Blacka z ošetřovny, snad. Nač to protahovat, potřebujeme jenom nějaký hodně dobrý uspávající lektvar." navrhla jsem.
"To zařídím, jinak dneska jsem narazila na super kouzlo na ty růžové vlasy!" mrkla n mě spiklenecky.
"Fakt? Tak to je super, se budou ještě divit, ti naši galánci."
Zbytek hodiny byl už v klidu, ptala se všech na různé otázky i mě. Já měla to štěstí, že můj taťka byl mimo jiné strašně zažraný do bylinek a tak. Takže jsme měli plno knížek doma až na půdu. Takže když se mě na cokoliv zeptala, odpovědět byla hračka.
-------
"Dneska už jenom lektvary se Zmijozelem a máme padla!" zvolala radostně Lil. Mno teda, jak to, že tu nebrečí, že už bude konec prvního dne?
"No fajn, lektvary, ty jsou ze všeho nejhorší!" povzdychla jsem si smutně.
"Ježiši proč? To je úplně skvělý předmět. Dokonce možná nejlepší!" divila se šokovaně Lil.
"Když to někomu jde, tak možná, ale já a lektvary? To je jak inteligent a Black! Prostě to nejde spolu dohromady!"
"Nepřeháněj, Severus je nejlepší z ročníku, takže nemůžeš být zase takové dřevo!" usměrňovala mě.
"Ty by ses divila."
"Křiklan na obzoru, radši jdeme, ať nám nenapaří úkol navíc." informovala nás Lil.
Rychle jsme si pospíšily a vklouzly do učebny, tam už se všichni uvelebili a měli svoje místo, takže nám nezbývalo nic jiného, než si sednout přímo před profesora. Fajně, to bude jenom samé, co dělám špatně…
"Ááá, slečno Evansová, jaké byly prázdniny? A jak jste krásně opálená!" obdivovala ji Křiklan.
"Byli jsme s rodiči v Chorvatsku u moře." vysvětlila Lil pohotově a bylo na ní nepatrně znát její načervenalé tváře.
"Chorvatsko? To mi něco říká." Zamyslel se Křik.
"Jinak prázdniny byly skvělé, užily jsme si hlavně poslední týden, že Sharlott?" Křiklan si teprve teď všiml, že je tu i někdo jiný než Lily Evansová. Prvně mě změřil pohledem a potom mi podal významně ruku.
"Vy jste určitě slečna Snapeová, oh, dobrá partie, znám vaši babičku, jakpak se ji daří? Musím ji někdy navštívit!" sliboval.On zná moji babku? Aha, tak prý dobrá partie! Myslím, že ho nebudu mít ráda.
"No, bohužel dobře." odpověděla jsem pravdivě.
"Jak jsou ti mladí vtipní. Nechtěla by jste se přidat k nám? Myslím tím přijít sem tam na večírek a pokecat…" usmíval se od uch k uchu. Fakt kretén! Prvně nadbíhá Lil a teď plete i mě do těch svých věciček.A večírek? No to by mi ještě scházelo. Tlachat s profesorem o mojí bábince!
Místo, abych odpověděla sama za sebe, rozhodla Lil: " Samozřejmě, ona ráda večírky a párty, že jo?"
"Ehm… jo, dá se to tak říct."
"No, tak to skutečně úžasná zpráva, první večírek je plánován za týden a je ve znamení Žhavého léta na Havajských ostrovech, tak si vemte nějaké exotické oblečení!" ukončil svoje vášnivé povídání Křiklan.
"Já tě uškrtím!" šeptla jsem na Lil.
"Aspoň tam nebudu vysedávat sama." Pokrčila rameny Lil.
"No, nic, takže dneska si zkusíme veritaserum, co vy na to?" Třídou projelo nesouhlasné zabručení. Super, Veritaserum, těžké jak prase!
"Beru to jako souhlas, takže přesně podle návodu zkuste udělat tenhle lektvar, není lehký, ale někteří z vás ho hravě zvládnou. A navíc, kdo ho bude mít nejlepší, dostane zvláštní odměnu." Při tom zamrkl na Lily a ta se nepatrně usmála.
"Takže, pusťte se do toho!" povzbudil nás. Všichni se řítili ke stolu s přísadami, posléze začali listovat návodem a začali. Musela jsem se usmát, jak jim všem vařily hlavy. I Lucius se snažil!
"Lotty, proč nepracuješ?" divila se Lil.
"A proč bych měla, zbytečně tu někoho přizabiju, tak radši budu spát!"
"Tak to aspoň zkus, ne? Budu ti pomáhat, slibuju." Přemlouvala mě k mé nejneoblíbenější činnosti.
"Jéé." Vstala jsem a hned jsem posbírala už poslední kousky přísad. Teda ty hadí oči jsou fakt slizké a co teprve plášť mozkomora, fakt hnus. Nepřála bych vám to vidět.
"Tak nejprve vyvař plášť mozkomora a potom ho nechej vychladnout." Diktovala.
"Rozkaz, kapitáne!" zasalutovala jsem.
Hodila jsem do kotlíku ten plášť a míchala, míchala, míchala, až jsem se umíchala k smrti…
"Ty Shar, nemícháš to už nějak dlouho?" poznamenala po chvilce(no, po chvilce zrovna ne, ale tak).
"Ne, teprve teď to je" ubezpečovala jsem ji.
"Takže teď tam dej hadí oči, nastrouhané kopyto z kentaura a přesně šest sovích per, jasné?" pokračovala.
"Jo, furt."
Takže hadí oči, nastrouhané kopyto… ale se nebudu štvát se strouháním, dám to tam celé a nakonec, počkat kolik těch per tam mělo být? Chtěla už jsem se jí znovu zeptat, ale jak jsem viděla, že se pekelně soustředí, dala jsem na svoji intuici. Tak třeba 7! Takové hezké číslo. Fuk, hodila jsem to tam. Lektvar mírně zabublal a potom se zbarvil do černa.
"Takže konec!" zapískal Křiklan. Lily celá zpocená se mírně usmála nad svou prací, jak jinak.
"Tak co, povedlo?" nadhodila zvesela konverzaci.
"Hmm, ale jo, docela jo." No co, nemusím se pořád podceňovat. Profesor chodil po celé třídě, zatím byl nejlepší lektvar Severuse a Luciuse. Nenápadné, když seděli spolu, co?
Lily nervózně stepovala, konečně k nám přišel Křiklan.
"Slečno Evansová, to je zaručeně nejlepší! Ale bylo to těsné, Severusi, tak zase někdy příště." Otočil se Křik na Seva. Ten vypadal, že za chvíli pukne. Ale to už se podíval ke mně.
"No, slečno Snapeová, to je velice zvláštní? Rozdrtila jste to kopyto?" ptal se mě.
"Samozřejmě, ještě jsem si s tím dala takovou práci, aby to bylo přesně!" lhala jsem.
"No… áááá bacha… to začíná vřít… ustupte všichni!" varoval nás Křik, ale bylo už pozdě. Tekutina v kotlíku vystříkla po celé třídě, nebyl jediný nezasažený. Všichni, nejvíce já, Lil a Křik, byli celí od zapáchající černé podivně vypadající břečky. Bylo to něco jako tér.
"ÉÉÉ, áááá, fůůůj." nadávali všichni a snažili se to ze sebe sundat.
"Lil, kolik tam mělo být těch per?" optala jsem se naivně.
"6! Kdybys dala víc, tak… aha, ty jsi dala víc, že jo?"
"No, nejsem si jistá, ale asi…?"
Ještě celých deset minut trvalo celé vyčištění oblečení, vlasů a hlavně učebny. Všichni na mě vrhaly posměšné pohledy. Lucius nebyl výjimka, přišel ke mně, bratrsky mě obejmul a s pořádnou dávkou ironie si mě vychutnával.
"No, aspoň jsme měli bahenní koupel zadaro! To se musí uznat." poškleboval se.
"Ségra, to si vážně taková blbá? Co vás v tom Rusku učili?" shazoval mě můj bratr.
"To by mě taky zajímalo, učunit celou třídu, to se nepovede jen tak někomu!" zasmála se Bell.
"Tak vám všem děkuji! Jste opravdu velcí přátelé, že mě držíte!" naštvala jsem se a rychle si to chvátala jinam.
*****
Další kapča nevím, kdy bude, chtěla bych konečně dopsat ZAB. Jinak pls aspoň ti, co nepíšou komentáře, tak hlásněte, až vím, kolik lidí vůbec čte moje povídky! Děkuji za pochopení.
Jaj oči mě už úplně štípou, přece jeno jsem už před tím pc nějakou dobu, tak nic pa!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Cattgirl Cattgirl | E-mail | Web | 17. dubna 2008 v 22:34 | Reagovat

To je rpostě mazecXD

2 luckily luckily | Web | 18. dubna 2008 v 10:26 | Reagovat

jéééé, husté!!!:)))) rychle další....:))

3 Lore-Ley Lore-Ley | 18. dubna 2008 v 14:56 | Reagovat

Wow,fakt dobrý, rychle další kapitolku!

4 Theresa Theresa | 18. dubna 2008 v 15:56 | Reagovat

Super. Jenom mě trochu štve, že se mi nezobrazila celá předchozí kapča.

5 MarryT MarryT | Web | 18. dubna 2008 v 16:17 | Reagovat

No tak to byla super kapitolka. Fakt jsem se nasmála u  Blackových bodů.... a taky u " Profesoři nesmí mít nic se studenty..." nevím jak přesně ale fakt cool!!! ;-)

ps: hlásla jsem ;-)

6 Any Any | Web | 18. dubna 2008 v 17:15 | Reagovat

júúú leničko kráásnýýý moc se omlouvám ze dávam tak pozde komet ale nejak sem na tebe zapomnela (Odpust Bože :-))

jinak úplně precizni nadherny strasne sem se u tebe nasmala to vis si proste borec

doufam ze zitra prijdes papa :-))

7 Nessa Nessa | Web | 18. dubna 2008 v 18:15 | Reagovat

ahojec!nádherná kapča!nechceš se spřátelit??

8 mystery-diamond mystery-diamond | Web | 18. dubna 2008 v 19:10 | Reagovat

hohoch!!! to je upe senzacni!!!! :D:D:D

9 Envy Envy | Web | 19. dubna 2008 v 7:25 | Reagovat

wow super ale chtělo by to rychle další už se těším na blacks s růžovoučkými vlásky XD

10 Natusz Natusz | Web | 19. dubna 2008 v 11:09 | Reagovat

no superm se nezdas, bylo to fakt suoer

11 melmenka melmenka | Web | 19. dubna 2008 v 11:12 | Reagovat

ahoj ...... chtěla bych tě poprosit o hlas v semifinále tady: http://iiivuska.blog.cz/0804/semifinale-sonb

,když tak písni kam potřebuješ hlas ty a já ti ho dám PS: neprosiloa bych tě ,ale do semifinále jsem se ještě nedostala a chtěla bych se dostat dál .... moc díky

12 Teresie Teresie | E-mail | Web | 19. dubna 2008 v 12:20 | Reagovat

Úááááááááááá :D Já mám pocit jako kdyby mi nebylo souzeno ti sem napsat komentář :D Poprvý, někdy ve čtvrtek se mi to nepovedlo odeslat, a teď jsem ho před chvíli napsala :D takovej pěkně dlouhej :)) a omylem jsem ho smazala :´((( Tak doufám, že teď na třetí pokus se mi to snad povede :D Tahle kapča byla bambastickáá!!! Na začátku :D ten Siri :D to byl mazec! :D Jak si z ní vystřelil :D Já z toho fakt nemůžu :D Tlemím se a tlemím :D a nakonec ta bahenní koupel :D Já se z tý tvý povídky snad podělám smíchy :D

A dále mocky děkuju za tvůj prvý kometář u mě :)) mocky mě potěšil :)) Nevím jak jsem měla pochopit to opravení :D asi mi to teď moc nemyslí :D pochopila jsem to tak jako kdyby jsi mi nabídla opravu :)) tak kdyby jsi byla ochotná tak s radostí přijímám :D A jestli jsem to (jako obvykle) pochopila špatně tak mi to řekni hned, aby jsi to nedělala jen kvůli tomu, že jsem to popletla :D Tak se kdyžtak ozvi :)) Zatím páááá a těším se na další kapču :))

Terinkááááááááá

13 Leenikk(admin) Leenikk(admin) | E-mail | Web | 19. dubna 2008 v 12:47 | Reagovat

Jéj, já jsem úplně šťastná, že se vám to líbí a že se aspoň zasmějete!

Všem mocka děkují, já jsme jak na trní... :))

Jinak nechci slibovat, kdy bude další, ale budu se snažit, móžná, ale to opravdu móžná dneska!

Jinak to theresa: to je nějaké divné, doufám, že se to spraví.

To Teresie: už jsme ti odepsala na blog a ještě jednou děuji za takový krásný koment!

14 Jenny Jenny | Web | 19. dubna 2008 v 13:11 | Reagovat

Ty voe!!! Tohle že nebyla vtipná kapitola?? Jsem se tu řehtala jak blázen!! Siriusových pět bbodů mě teda dostalo!=D To je takovej kretén=D=D A to s tím lektvarem bylo báječný...vůbec celá kapitola se ti děsně povedla...hej, těším se na ten večírek, tak hawai styl jo=D=D No, to jsem mrtě zvědavá!! Moc se těším na další kapitolu!

15 Teresie Teresie | E-mail | Web | 19. dubna 2008 v 13:18 | Reagovat

Nemáš zač :D stejně si myslím, že ten první koment byl nejdelší a nejlepší :D ale co nadělám :D jinak ti mocky děkuju za slib, že mi budeš opravovat povídky :)) mimochodem už jsem si tě přidala na icq :))

16 Lucy Sallieri Lucy Sallieri | Web | 19. dubna 2008 v 14:50 | Reagovat

Tak to je mazárna...=oD Fakt origoš a jak měla o Siriho strach a on si z ní dělal prdel, tak to bylo fakt sůpový...;o)

Chtělo by to další..=oD

17 Illandris Illandris | Web | 19. dubna 2008 v 20:09 | Reagovat

Ty jo to bylo super. Ten kozihlav mě dostal a potom ještě ta šukačka. Úplně jsem se tu mlátila smíchy. Doufám, že pokráčko bude brzy:))

18 Koudelacka Koudelacka | 20. dubna 2008 v 12:55 | Reagovat

jj to bylo super!!! prej že to není moc vtipný, jo??? já se tady chlámala celou dobu:)))... už se moooc těším na další...

19 Tracy Tracy | Web | 22. dubna 2008 v 11:59 | Reagovat

Super, ten sirius mě dostal. A bahení koupel zadarmo, i když myslím, že ta srač*a nic moc společnýho s bahnem neměla. Normálně, kdyby mě takhle začal shazovat nějakej můj sourozenec, asi bych ho přerazila!!! Moooc pěkňoučká kapitolka!

20 Mary Mary | 24. dubna 2008 v 18:43 | Reagovat

Týjo... kdybys mě viděla jaké jsem chytala křeče u toho počítače... no chlamala jsem se jak blázen!!! fakt super!!! mooooc povedený!!

21 martinka martinka | Web | 21. června 2008 v 15:22 | Reagovat

suprčo počtení, za tím moje nej bylo ZAB ale tohle je o mooc leepšííí, a to je co říct protože ZAB sem četla 16x denně :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama