Láska překoná i zlo-napsala Marry!!!!

1. března 2008 v 18:50 | Marry-moje zlatá sestřenica |  JEDNORÁZOVKY
Mno, takže tohle napsla moje super sestřenka Maruška!!!Určitě si přečtěte!!
Mě se to moc líbílo.Bylo to takové sladoučké, i když kraťoučké!!!
Leenikk
A teď už maruš:
No dneska jsem se šíleně nudila ve škole. Byla to fakt hrůza. Důkazem toho je, že jsem napsala jednorázovku. A o už jsem si řekla že už žádnou nenapíšu. Jednu jsem napsala pod nátlakem své kamarádky. No však uvidíte. Mě se až tam moc nelíbí. Je taková moc dějově rychlá. Ale nuda je nuda.

Nádraží 9/3 Všude pobíhají sudenti s kufry, se svými mazlíčky. Rodiče na poslední chvíli dávají dětem rozkazy, jak se mají chovat, ať jim píšou a líbají své děti na tvář. Někteří rodiče, ani nechtějí pustit své děti ze svého objetí a pláčou. Studenti si zabírají ty nejlepší kupé. Někteří opožděnci na poslední chvíli přicházejí na nádraží. Takovým opozdilcem je i studentka Ginny, která se musela dopravit sama na nádraží, protože se musela pro něco domů vrátit a bratři s rodiči šli napřed. Vyhlížela své kamarády. Pořád je nikde neviděla, proto nastoupila do vlaku. Vlak se v tu chvíli rozej. ´no tak to bylo teda o fous´ Šla pomalu chodbou a nahlížela skoro do každého kupé aby našla své kamarády. Když vešla do jednoho, zděšením zjistila, že vstoupila do kupé zmijozeláků. Seděl tam Draco, Grab, a Goyl. Goyl loktem žďuchl do Draca, aby se podíval na nově příchozí. Ginny, ale zjistila, že se na ní nepodíval pohledem plným odporu a opovržení. Něco se v tom pohledu změnilo. Povídal se na ní, sjel jí pohledem od hlavy až k patě. Nebyla si jistá, ale viděla malý náznak úsměvu, ale ten se mu asi moc nepovedl a vylezl z toho spíš škleb. Ale i tak si myslela, že tam nějaký úsměv byl.
"Vypadni!! co tady děláš ty špíno. Pokud sis nevšimla tady není místo pro někoho jako si ty." řekl s odporem Goyl. Draco pořád mlčel a radši odvrátil zrak a díval se z okna na krajinu.
"P-prom-miň, já jsem si spletla kupé. už jdu" řekla vyděšeně Ginny a radši opravdu vyšla z kupé a zamířila dál chodbou najít Harryho, Rona a Hermionu. Najednou ji však někdo chytil za ruku a přitáhl k sobě. Zjistila, že je to Draco. "Co děláš? Víš jak jsem se lekla??"vyjekla Ginny
"Promiň nechtěl jsem tě vylekat. Chci se ti jenom omluvit za to co ti řekl Goyl." řekl klidně Draco a stisk ruky povolil, ale nepustil úplně. "Draco? Jseš v pořádku?? Není ti něco?? Pět let jsi mě jen urážel a najednou se mi dokonce omlouváš? Nebouchl ses o prázdninách do hlavy?? Nepřeskočilo ti??" překvapeně se dívala do jeho nádherných očí.
"No já vím. A strašně mě to mrzí. Nechtěl jsem tě nikdy slovně urážet. Moc mě to mrzí. Fakt. Odpustíš mi prosím?? Já vím že to asi nebude tak snadé. Ale byl bych rád, kdybys mi to jednou odpustila."Draco sklopil oči a pozoroval svoje černé, vyleštěné boty. Ginny to co říkal zarazilo, ale přece mu chce odpustit, vždyť ho má šíleně ráda. Je tak nádherný. Musí mu odpustit i když jí hodně ubližovat, když jí někdy říkal i mudlovská šmejdko.
"No já.. Dobře odpouštím ti vše. Ale proč náhle ta změna???"
"Děkuji. Já totiž... nevím jak to říct, ale... no tak prostě... moc... no... není to snadné... já?? v mém postavení... vím... nejde to... jo.... ale..."Ginny potlačovala smích... Připadalo jí to strašně směšné, jak se nedokáže vymáčknout. Pořád něco blekotal... už to nevydržela a rozesmála se na celé kolo...Drako přestal blekotat a podíval se na ní uraženě, ale pak se začal smát i on. Po chvíli když se oba uklidnili začal mluvit Draco znovu, ale tentokrát o něco srozumitelněji.
"No prostě se mi začínáš čím dál tím víc líbit. Nevím co se se mnou děje, ale nedokážu tě vyhnat z hlavy, a ani nechci. Chci se s tebou alespoň zatím kamarádit." Ginny na něho vyjeveně koukala. Když se vzpamatovala řekla mu. "No nezapírám. Ty se mi taky moc líbíš a budu ráda když budem kamarádi."Draco se spokojeně usmál a obejmul jí.
Pak se rozloučili a domluvili se že po slavnostní večeři se sejdou v jedné nepoužívané učebně, kde můžou spolu pokecat a dozvědět se víc o tom druhém.

Byly už to dva měsíce, co spolu Draco a Ginny tajně se kamarádili. Jednou Draco posbíral všechnu odvahu a zeptal se Ginny jestli by nechtěla s ním chodit. Ginny byla velice nadšená a souhlasila. Tajně se scházeli, a nikdo neměl o tomto vztahu ani tušení. No možná Brumbál, ten má oči všude. Blížil se konec roku. Ginny dokončila pátý ročník, Draco šestý. O prázdninách se spolu zase setkávali, nechtěli se spolu loučit, ale nic jiného jim nezbývalo. Ginny se bála reakce rodiny a přátel a Draco se bál reakce otce a matky. Proto spolu chodili tajně. Když Ginny nastoupila do šestého ročníku a Draco do sedmého. Mysleli si, že to bude jako dřív, jenomže je čeklala poslední bitva. Draco byl na straně zla i když nechtěl, pouze se bál otce a musel jít zabít Brumbála, jenomže on to nedokázal a musel ho tedy zabít Snape. Poslední bítva skončila. Zlo bylo poraženo. Voldemort byl poražen. Lucius Malfloy byl poslán do azkabanu i Narcisa byla v azkabanu. A o Dracovi neměl nikdo žádné zprávy. Ginny byly velice smutná. Celé noci jen probrečela. Chtěla ho zpátky.

Seděla ve svém pokoji. Byl konec prázdnin a zítra se měla vydat zpátky do Bradavic. Šla do posledního ročníku. Četla si knížku, aby myslela na něco jiného než na něho. Ale bohužel se jí to vůbec nedařilo. Ze "čtení" ji osvobodil zvonek u dveří. šla pomalu ze schodů a zvonek zazvonil znovu. "No jo vždyť už jdu!!!!" křikla Ginny.
Otevřela dveře a málem omdlela, když uviděla kdo v nich stojí. Byl to On - Draco. Ten kterého milovala z celého srdce. On na nic nečekal a objal jí tak silně že skoro nemohla dýchat. Pak jí něžně políbil na rty a ani se nechtěli loučil ale Draco musel znovu jít domů, ale oba věděli, že zítra se uvidí znovu ve škole. Draco společně s ostatními studenty, kteří museli bojovat v poslední bitvě, nedokončili sedmý ročník, a bylo jim nabídnuto sedmý ročník dostudovat.
Ginny společně s ostatními kamarády přišli na nástupiště samozřejmě na poslední chvíli. Harry, Ron a Hermiona našli volné kupé a začali si povídat jak si užívali svobody, bez toho aniž by se obávali, že budou napadeni. Ginny si dala do jejich kupé kufr, ale pak rychle vyšla z kupé, aniž by někomu něco řekal kam jde. Šla chodbou vlaku a hledala samozřejmě Draca. Pak ho uviděla, jak na ní čeká u jednoho kupé. Ještě mu nestačila nic říct a on jí už táhl do kupé u kterého stál. Naštěstí bylo prázdné a začali se věnovat jeden druhému. Draco ji něžně líbal na krku, rukou jí přejížděl pod halenku a jemně jí hladil. Ginny mu rukou čechrala vlasy. Když už se blížili do Prasinek, oba dva šli do svého kupé se převlíknout.
VVšichni studenti byli usazeni do svých kolejí. Ginny po očku sledovala Draca. Všichni čekali až budou zařazeni prvňáčci aby se mohli najíst. Končně byl zařazen i poslední student. ´konenčně už mám hlad´Pak vstala profesorka Mc Gonagalová a už si všichni mysleli, že se před nimi objeví jídlo, ale pořád níc. "Tak všichni už byli zařazeni, ale chtěla bych pozvat k tomuto stolku ještě jednoho studenta, který žádal o znovu zařazení" všichni nechápavě se ohlíželi kolem sebe, nikdo nevěděl kdo to je a čekali co se bude dít. "Tak prosím pojďtě sem, Draco." Celá velká síň zmlkla a všichni vyjeveně koukali na Draca, jak si to míří ke stolečku s moudrým kloboukem. Ginny málem vypadly oči z důlku. Draco se usadil na stoleček, nasadil si moudrý klobouk a netrvala ani jedna sekunda a moudrý klobouk vykřikl verdikt. "NEBELVÍR" Všichni nevěřícně hleděli na moudrý klobouk, jestli se náhodou nezbláznil. Draco šel svérazným krokem k nebelvírskému stolu. Ginny se potavila a šla mu naproti. Draco se rozběhl a objal jí. Pak jí dlouze políbil. Harry, Ron a Hermiona... no vlastně celá velká síň i někteří profesoři nevěřícně koukali na ty dva.Tato chvíle byla pouze jejich. Oba dva věděli, že už jejich vztahu nic nebrání. Oba dva byli šťastni.

o 2 roky později
"Honem podej mi tašku!!! ne běž do auta a čekej tam...ne pojď sem a pomož mi ze schodů" Draco vystrašeně lítal sem a tam. "Ginny, my budem mít za pár hodin miminko. Víš jak jsem šťastný!!! miluju tě" "Já tebe taky. Ale teď mi pomoc do auta"

Těm dvěma se o tři hodiny později narodila holčička. Ginny ležela na posteli v nemocnici v náručí drželá svoje miminko. Draco stál u ní a šťastně se na ty dvě koukal. Tyhle dvě holky znamenají pro něho celý svět, ví že je nechce nikdy ztratit. Do nemocnice dorazili i Harry, Ron a Hermiona, kteří se už pomalu spřátelili s Dracem. U Harryho to šlo zejména pomalu, ale šlo to. Pak se z nich stali spolu s Ronem nejlepší kámoši. Všichni byli šťastní, a už jim nic nebránilo žít normálně!!!! the end
*****Komentujte********
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Slaďoučké, že?Moc se povedlo!!! Uznávám jen kladné odpovědi!

Ano, moc.
Super!
Úžasné!
Jinak to ani nejde!!!!

Komentáře

1 Leenikk(admin) Leenikk(admin) | 1. března 2008 v 18:51 | Reagovat

Já už sem ti to psla!Mocka se ti to povedlo!Už teď se těším na další!!!!

Určitě zase něco pěkného vymyslíš!!!!

2 any any | Web | 1. března 2008 v 20:36 | Reagovat

jéééééé to bylo sladoucke opravdu krasne

3 Cattgirl Cattgirl | E-mail | Web | 1. března 2008 v 21:57 | Reagovat

super :o)

Jeslti chceš, tak se mrkni ke mě na blog, mám tam taky povídky..tak páá

4 Tarantule Tarantule | Web | 26. dubna 2008 v 15:13 | Reagovat

to je tak sladký a ten drakoušek *slint*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama