2. Kapitola-Najdou se lidi, které nenávidím.

26. března 2008 v 14:33 | Leenikk |  Proti srsti
Nová kapča ke společné povídce, tentokrát ode mě! Je to ich-forma Raichel!
Tak honem přečíst a okomentovat!Děkuji!!!
Leenikk
Ps: Už je napsaná i 3. kapitola. A musím říct, že jsem se úplně buchala, jak jsem ji četla, takže stačí? hmm. co já vím... 10 komentů a bude další!

2.Kapitola - Najdou se lidi, které nenávidím!
(zmijozelská kolej - ložnice)
"Vstáváááááááát!" huláká někdo na lesy. Já se jen obrátím na druhý bok a jdu zase chrupkat. První den a budu vstávat brzo, ne?
Jak jsem brzo ucítila, tomu někomu to
.. to je studený." zatřásla jsem se pod vlnou ledové vody. Vedle sebe jsem uslyšela jízlivý smích. Byly to samozřejmě Bella s Cissou.
"No, konečně, už jsme myslely, že budeme volat o pomoc." řekla Bella.
"Běžte do háje. Já chci spát!" zavrčela jsem.
"To asi těžko. Za 10 minut nám začíná vyučování!" upozornila mě Ciss. Sakra ze 10? Chyba v matrixu?
"To už stejnak nestihnu, tak co. Jdu spát. Jestli přijdu o 5 nebo 45 minut později? To je mi šumák!"
"Jak chceš, ale teďka máme dvouhodinovku bylinkářství s pošahanci." informovala mě Bell.
"Prdím na byliny, na co mi budou?" mávla jsem rukou a zalezla zpátky pod peřinu. Mokré pyžamo(zelený pytel, který má díru pro hlavu) jsem si už vysušila.
"Jak chceš!" prohlásily a Bella si dala velký důraz na zavírání dveří. Jsme se divila, že se nerozbily.
Jdu spát, rozhodla jsem se, aspoň na 20 minutek. Chrr, chrr…
(8:20)
"Pche tady ani nenechají člověka pořádně vyspat!" mumlala jsem při vstávání.
Tak co si dneska obleču? Otevřu svůj kufr... do prdele! To není můj kufr. Čumím tam do toho kufru a vytáhnu první věc, co nahmatám.
"Co, to je?" rozbuchala jsem se, když jsem vytáhla růžovoučké tanga. No, né! Takže tohle je od ségry! Tak to se podívám, měla jsem ji sice každý den v pokoji, ale ona si to chránila hesly!
"ÓÓÓ, černé boxerky ... ale, ale… Miluji Siriuse… tak to si dělá prdel! Má kalhotky s… jeho fotkou?!" vyprskla jsem. No, to by nemělo být utajeno! Cha, cha, na chodbě před velkou síní by to krásně upoutalo pozornost! Strčila jsem si ty kalhotky do kapsy. Před obědem, to tam dám.
No, nic už bych mohla jít, co? Naštěstí nemám moc hlad, tak jdu rovnou do skleníku. Kráčím si to velmi pomalu, ještě abych utíkala.
(8:30- rychlovka, co?)
Otevírám dveře od učebny. Vtom okamžiku se všichni studenti otočí na mě. A profesor Bigback (pro neangličtináře- Velkýzadek) nebyl výjimka.
"Slečno Colmanová, jste tu pozdě! Je… 8:30… vyuka začíná přesně v 8!" rozčiloval se profesor.
"Jé, jsem zaspala, no. Se může stát, ne? Člověk není bezchybný." obhajovala jsem se.
"A co ten tón, s jakým se mnou mluvíte!" komandoval dál.
"To je debil." usykla jsem potichu.
"P-p-prosím?" zakoktal se.
"Řekla, pane profesore, že jste, jak bych to řekl slušně… ehm… neuražte se na mě… debil?" žaloval Sirius Black. A při tom se na mě oslnivě zazubil. Hodila jsem na něho vražedný pohled, ale on se ještě víc ušklíbl.
"Oba dva máte školní trest!" Já jen protočila oči, jsem už zvyklá. Ani si nepamatuju večer bez nějakého školního trestu.
"Jak oba dva? Jaký školní trest? Si děláte ko-," zarazil se "srandu?" dokončil.
"Colmanová za pozdní příchod a za nadávky a vy, pane Blacku, za to, že vůbec existujete!"
"To máte výjimečně pravdu, pane profesore. Protože Black se neměl narodit, byl to pokus vědců, jak vytvořit, co největšího kreténa všech dob!" zdůvodnila jsem vědecky.
"Ty si mě nepřej Colmanová! Rozbiju ti tu tvou nevymáchanou držku!" vyhrožoval. Jak je sladký, když vyhrožuje, to je asi to jediné, co umí! Sliby - chyby.
"Ó, se třesu." klepala jsem hlasem ironicky.
"To bys měla"
"Tak dost! Zítra v 9 u mě v kabinetě! A jestli se budete ještě hádat, tak… tak půjdete k řediteli! Omluvte se!"
"Promiňte, pane profesore." prohlásila jsem hrdě.
"Ale mě né! Panu Blackovi, a vy zase jí!"
"Cože? Nikdy!" zakřičeli jsem unisono.
Celá třída se na povel rozesmála. Jen Bigback zavrtěl hlavou ve smyslu: To se mi snad zdá!
"Tak se už posaďte Colmanová!" ukončil debatu.
Podívala jsem se po třídě, nikde nebylo místo, jenom u Lucy (kámošky mé ségry přímo nenávidím, skoro jako ji) a potom zadní lavice byla úplně prázdná. Byla to ta za Luciusem.
Lucius hned něco šeptl Dolohovovi a ten si odsedl do té prázdné lavice. Potom Lucius ukázal na místo vedle něho a zamrkal na mě.
ÁÁÁ já budu sedět s Luciuskem! Tak to bude žúžo! No to jsem vám neřekla, co? Mě totiž strašně přitahuje Lucius, nevím, jestli je to láska? Fuj! Láska, nikdy! Ale je to prostě chlapík, jak má být! Ale čím víc se mi líbí, tím víc to předním skrývám. Vždycky když spolu mluvíme cítím, že mě okukuje. Nejsem ošklivá, jen prostě nepotřebuju na potkání všechny oslnit. Oblékám se prostě, vlasy si jen dám do culíku a líčím se jen černou tužkou na oči. Té možná až moc. Mám strašně ráda černou! Nosím ji vždycky! Možná vypadám, jako pohřebák, ale to je mi celkem jedno. Co já vím, možná se to Luciusovi líbí?
Pomalu jsem docupitla k němu a sedla jsem si k němu.
"Pěkně jsi odjebala toho krypla!" pošeptal mi do ouška. Měla jsem sto chutí se s ním začít líbat. Ale místo toho jsem jen prohodila: "Hmm… je to idiot, zasloužil si to. Ty by sis to taky někdy zasloužil. Že já jsem si tady sedla!" odpověděla jsem znuděně. Neumím prostě dávat svoje city najevo, no! Tak mě nesuďte!
"Hmm… tak fajn…nechceš se se mnou bavit… já jen, že ti to dneska sluší!" zkusil to ještě jednou a zářivě se ušklíbl. Ale já jsem ta největší kráva!
"Jo, mě jo. Zato ty vypadáš jako by ses vyštrachal z žumpy."
Luciusovi zmrzl úsměv na tváři.
Crrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! Zazvonil zvonek a pohádky byl konec. Ne, dělám si srandu, já teda rozhodně nekončím!
Zbytek dopoledního vyučování byl celkem v klidu. Zato lektvary byly úžasné! To jsme se takhle ještě nezasmáli! Představte si, že Ashley, vařila lektvar a najednou ji začal hořet! No ono, člověk se ani nediví, když je to takové pako! Ale jak jí hořel ten kotlík, sežehla si obočí a ofinu! A třešničkou na dortu bylo, že se rozbulela! Křiklan ji potom musel doprovodit na ošetřovnu.
Byla už poslední hodina před obědem. Musela jsem tam nějak podstrčit ty kalhotky.
"Ciss (s tou jsem seděla), kryj mě, já se musím dostat ven."
"Proč?"
"Uvidíš, bude to prdel. Ztrapním Ashley a Blacka zároveň." řekla jsem tajemně.
Ciss se jen ušklíbla: "Tak ať je to něco pořádného!" řekla a kráčela k profesorce Mcgonagalové. Zakryla jí výhled.
"Paní profesorko? Já jsem se chtěla zeptat…" kryla mě Ciss a já už utekla z učebny.
Běžela jsem rychle k Velké síni. Vytáhla jsem ty kalhotky a zvětšila je. Potom jsem použila vznášecí kouzlo. A v mžiku byly nahoře.
"Tohle půjde vidět na 50 metrů. Možná jsem to přehnala s tím zvětšením. Ha, už se těším, jak se bude tvářit ten arogant Black." řekla jsem si pro sebe. Musela jsem si pochválit moje dílo.
Když už jsem se chtěla vrátit zpátky do učebny začalo zvonit. No fajn, tak to tady jenom počkám. Nemusela jsem tu stát ani minutu a tu už se objevovali první hladovci. Hned, jak uviděli ségřiny kalhotky s nápisem: Miluji Siriuse začali se popadat za břicho. Sice nevěděli, od koho ty kalhotky vlastně jsou, ale moje sestřička(Nebelvír přišel hned, protože měli nejblíže učebnu), místo toho, aby se taky smála, že to jsou jakože od někoho jiného, začala nadávat! Fakt inteligence sama!
"Kdo, to udělal? To jsou moje kalhotky! Slyšíte! Já vás zabiju! Kde jste je ukradli?" rozkřičela se na chodbě. Musela jsem se ušklíbnout. Hned za ní jsem uviděla Siriuse, který myslel, že se studem propadne. Cha, cha. Pro změnu zase začal on křičet: "Sakra Ashley! Ty jsi fakt kráva, to si to nemůžeš dát tam, kde to nikdo neuvidí! Jsi fakt pitomá! Jsi jenom na jednu věc!"
"Ale, ale Siriusku! Já-já," koktala mezi vzlyky(samozřejmě se musela rozbulet), "Já nemám svůj kufr, vyměnila jsem si ho nejspíš s Raichel… Raichel!!!!!!!!" rozkřičela se a hledala mě.
No gratuluji, ty jsi na to přišla tak brzo! To je pokrok sestřičko.
"Hledáš mě?" usmála jsem se sladce.
"Jak si mi to mohla udělat?" rozbrečela se ještě víc. Načež mě začala tahat za vlasy, jak malé děcko.
"Ty krávo, pusť mě, nebo budeš litovat!"
Nechtěla mě pustit. Co mi zbývalo.Vytáhla jsem hůlku a namířila na ni.
"Impedimenta!"zahřměla jsem. Moje kouzlo nezklamalo. Trefila jsem se ji přímo na hruď.Ochrnulo jí to.
"Děvko! Na slabší si troufneš, co? Expeliarmus!" Hůlka mi vyletěla z ruky a já jsem ani nemrkla. Podívala jsem se na svého odzbrojitele, samozřejmě - Sírius Black.
"Za to ty si troufneš posílat kletby do zad, co?" opáčila jsem.
"Ty drž hubu! Udělala jsi mi tu velký trapas a za to zaplatíš!" Viděla jsem, jak v té jeho hlavičce to šrotuje, jakou kletbu má použít. Bohužel se rozmýšlel hodně dlouho, protože to už stačil přijít i skoro celý Zmijozel.
"Hej, Blacku, skloň tu hůlku a my tě možná necháme odejít živého." navrhla mu Bellatrix.
"A to si jako myslíš, že ji skloním?"
"No, řekněme, že by si měl, jsi to ty proti nám 8!" připojil se Lucius. Ten už stačil sebrat mojí hůlku a podal mi jí.
"Máš štěstí, že máš za zadkem plno bodyguardů! Ale příště ještě uvidíš. Však jsem ti to slíbil už ráno." dořekl a sklonil hůlku. Stihl ještě vzít ty kalhotky a podal je už probrané Ashley. Pomohl jí na nohy a už si to pádili ke stolu.Stačila jsem si všimnout, že neprohodili mezi sebou ani slovíčko.
"To se ti povedlo, kotě!" pochvaloval mě Lucius a ruku obmotal kolem mých ramen.
"Díky." řekla jsem stroze.
No, myslím, že tenhle trapas se neobejde bez odezvy. Ale celkem se těším, jestli mi dá ten frajírek konečně "přes držku", jak mi slibuje od prvního ročníku. Nevím, ale mám pocit, že tenhle rok, bude něčím jiný! A to jsem ještě nevěděla, jak se mi život za pár dnů změní.

Hej lidi, vážně! Nattka 3. napsala úplně bombasticky a 10 komentů není moc!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čtete moje povídky?

Ano!
Ne, ale budu.
Ne.

Komentáře

1 Cattgirl Cattgirl | E-mail | Web | 26. března 2008 v 14:50 | Reagovat

No! TO byla prdel XD Fakt maso!! Jako, ona a Lucius..vauuu...slint..miluju Luciuska achhh. To je takovej nejnádhernější grázl na světě...muck XD

2 mystery-diamond mystery-diamond | Web | 26. března 2008 v 14:52 | Reagovat

to tady jeste neno ani jeden?

3 mystery-diamond mystery-diamond | Web | 26. března 2008 v 14:53 | Reagovat

aha je:D no to bylo pekne husty!!!:D ta raichel je pekna zmije, ale chytra jak neco:D heh a rychleeee jeste sedum komentu!!!!

4 Cattgirl Cattgirl | E-mail | Web | 26. března 2008 v 17:49 | Reagovat

Už jenom 6 komentářůXD

5 nattka nattka | Web | 26. března 2008 v 18:08 | Reagovat

uz jenom 5 ( chci aby tam byla moje kapca:-))

6 Illandris Illandris | Web | 26. března 2008 v 19:41 | Reagovat

To bylo vážně dost legrační:)) A ten Bigback mě fakt dostal:D

7 Mary Mary | 26. března 2008 v 20:29 | Reagovat

dóóóóóóbréééééé!!!! povedené!!!!! už se těším na tu slibovanou třetí kapitolu... :)jsem zvědavá jak budete pokračovat holky!! :)

8 P@paja P@paja | Web | 26. března 2008 v 21:17 | Reagovat

Tě pic, bobku;o) Jsem tady u tebe nebyla asi 2 týdny a co nevidím, pěknej šupkézní lay a spoustu zajímavých novinek, téda dobrý ;p Psaní a Vemenu zdar...

9 envy envy | Web | 27. března 2008 v 15:53 | Reagovat

hej tal to poser koste, pobli smetak a pochci mop je to upo sqely fakt ze moc a jelokz pisu 9 koment tak...

10 envy envy | Web | 27. března 2008 v 15:54 | Reagovat

uz chci novou kapcu

11 cassiopea cassiopea | Web | 27. března 2008 v 16:25 | Reagovat

supééér!!!skvelá kapča!

už aby bola ďalšia!!rýchlo!:D

12 wrath wrath | Web | 2. dubna 2008 v 22:29 | Reagovat

Tak Raichel je teda fakt třída!!! ta kapča je samozřejmě taky bestová:-)

13 martinka martinka | Web | 22. června 2008 v 13:30 | Reagovat

tak taký trapas bych mít nechtěla! za takový by se nemusela stydět ani Bridget Jonesová

14 Hannah x) Hannah x) | E-mail | Web | 30. července 2008 v 21:01 | Reagovat

Supéér...krásná kapča ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama